Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(?angeliux? @ 2009 02 27, 16:25)
ingriduska, labai grazus tortukas  thumbup.gif

Merginos turiu klausimuka, niekada nesu bandzius kepti tortu, bet visada paskaitineju ir pasigroziu jusu kuryba  4u.gif 
Merginos, kaip tortu savikaina? Ar apsimoka juos gaminti namuose? Kalbu ne apie tas, kurios gamina istisai ir likusius produktus nuo vieno torto gali panaudoti kitiems (mases, rozytes, glajus ir t.t.), bet apie tas, kurios torta issikepa retkarciais, esant seimos sventem, gimtadieniais ir t.t.  g.gif
Apie skoni nekalbu, nes namie gamintas visada skanesnis ir sveikesnis, vien del to, kad zinai, kokius produktus sudejai  thumbup.gif


Na manau pigiau iseina namie gaminti... pvz Juodasis miskas, vien produktai kainuoja kokie 20 lt, bet jo gaunasi tikrai kokie 2 kg blink.gif na plius elektra, vanduo, bet vistiek pardej panasus tortas "Juoda roze" kainuoja berods 29 lt uz kg. Tad namie gaminti tortai tikrai skanesni, ir kaip minejai, zinai bent is ko padarei biggrin.gif

As rozyciu, gelyciu tu paciu nenaudoju, kurias jau buvau uzdejusi ant torto...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 18:00)
Na manau pigiau iseina namie gaminti... pvz Juodasis miskas, vien produktai kainuoja kokie 20 lt, bet jo gaunasi tikrai kokie 2 kg  blink.gif na plius elektra, vanduo, bet vistiek pardej panasus tortas "Juoda roze" kainuoja berods 29 lt uz kg. Tad namie gaminti tortai tikrai skanesni, ir kaip minejai, zinai bent is ko padarei biggrin.gif

As rozyciu, gelyciu tu paciu nenaudoju, kurias jau buvau uzdejusi ant torto...


Gal ne taip supratai, nes as neaiskiai parasiau doh.gif as turejau omeny ne tai, kad nuimi ant vieno torto ir dedi ant kito, bet is mases prisidarai tarkim 5 gelytes, o tau ju sitam tortui reik tik 1 ar 2, o kitos lieka, veliau pasensta ir reikia ismest smile.gif
Dekui uz info 4u.gif grisiu i Lietuva ir reikes uzsiimti ir man tortais, nes jau tiek grozybiu prisiziurejau, tiek receptu issisaugojau doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2009 02 27, 17:49)
Gal ne taip supratai, nes as neaiskiai parasiau  doh.gif  as turejau omeny ne tai, kad nuimi ant vieno torto ir dedi ant kito, bet is mases prisidarai tarkim 5 gelytes, o tau ju sitam tortui reik tik 1 ar 2, o kitos lieka, veliau pasensta ir reikia ismest  smile.gif
Dekui uz info  4u.gif  grisiu i Lietuva ir reikes uzsiimti ir man tortais, nes jau tiek grozybiu prisiziurejau, tiek receptu issisaugojau  doh.gif  thumbup.gif


Aaaaaaa lotuliukas.gif nu as ir nesupratlyva lotuliukas.gif atsiprasau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 27, 12:36)
MANo dar vienas Gimtadienio tortas
Biskvitas Juodojo miško, pertepimas varškė su grietinėle ir sausainiu trupinukais, deja,  pjūvio nėra, pjaustė darbe tai fotiko nėra smile.gif

user posted image

labai grazus tortas.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 18:55)
Aaaaaaa  lotuliukas.gif nu as ir nesupratlyva  lotuliukas.gif atsiprasau biggrin.gif  blush2.gif

Nieko tokio, svarbu issiaiskinom thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2009 02 27, 16:25)
ingriduska, labai grazus tortukas  thumbup.gif

Merginos turiu klausimuka, niekada nesu bandzius kepti tortu, bet visada paskaitineju ir pasigroziu jusu kuryba  4u.gif 
Merginos, kaip tortu savikaina? Ar apsimoka juos gaminti namuose? Kalbu ne apie tas, kurios gamina istisai ir likusius produktus nuo vieno torto gali panaudoti kitiems (mases, rozytes, glajus ir t.t.), bet apie tas, kurios torta issikepa retkarciais, esant seimos sventem, gimtadieniais ir t.t.  g.gif
Apie skoni nekalbu, nes namie gamintas visada skanesnis ir sveikesnis, vien del to, kad zinai, kokius produktus sudejai  thumbup.gif



Kai kurių savikaina ( su gėlytėm , kurios nesensta ir metus ) ir dėžute ......

JUODASIS MIŠKAS .............20 litų ( skersmuo 26cm. )
MORENGINIS ......................22 litai ( skersmuo 28cm. )
MEDUTIS ............................23 litai ( skersmuo 2 tortai po 25 cm. ....vienas 2 aukštų ( apatinis 30 cm. viršutinis 15 cm..............arba 1 nenusakomo dydžio ).

Produktai ( kai kurie ) perkami turguje arba URMO BAZĖJE ( savaime suprantama pigesni ) .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 27, 22:36)
Kai kurių savikaina ( su gėlytėm , kurios nesensta ir metus ) ir dėžute ......

JUODASIS MIŠKAS .............20 litų ( skersmuo 26cm. )
MORENGINIS ......................22 litai ( skersmuo 28cm. )
MEDUTIS ............................23 litai ( skersmuo 2 tortai po 25 cm. ....vienas 2 aukštų ( apatinis 30 cm. viršutinis 15 cm..............arba 1 nenusakomo dydžio ).

Produktai ( kai kurie ) perkami turguje arba URMO BAZĖJE ( savaime suprantama pigesni ) .

Medutis brangesnis uz juodaji miska g.gif Niekad nebuciau pagalvojus ax.gif (siaip ir juodasis miskas is visos normas didelis labai iseina)
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 27, 23:46)
Medutis brangesnis uz juodaji miska g.gif Niekad nebuciau pagalvojus ax.gif  (siaip ir juodasis miskas is visos normas didelis labai iseina)


Meducio du tortai gaunasi!!!
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 27, 23:46)
Medutis brangesnis uz juodaji miska g.gif Niekad nebuciau pagalvojus ax.gif (siaip ir juodasis miskas is visos normas didelis labai iseina)



QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 28, 10:20)
Meducio du tortai gaunasi!!!

Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 27, 18:00)
Na manau pigiau iseina namie gaminti... pvz Juodasis miskas, vien produktai kainuoja kokie 20 lt, bet jo gaunasi tikrai kokie 2 kg  blink.gif na plius elektra, vanduo, bet vistiek pardej panasus tortas "Juoda roze" kainuoja berods 29 lt uz kg. Tad namie gaminti tortai tikrai skanesni, ir kaip minejai, zinai bent is ko padarei biggrin.gif

As rozyciu, gelyciu tu paciu nenaudoju, kurias jau buvau uzdejusi ant torto...

ta kaina priklauso ir nuo gaminamo torto... mano dauguma tortu tikrai iseina gana brangus, nes as amzinai issirenku tokius, kur is namie randamu produktu niekaip nepasigaminsi... bet ir kepu tik per sventes, kai paislaidauti galima... rolleyes.gif nes visi tie parduotuviniai man is vis neskanus, o dar visokios chemijos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2009 02 28, 05:07)
tie parduotuviniai man is vis neskanus, o dar visokios chemijos...  doh.gif

Oi ,tu taip nekalbek nono.gif ,as kaip LT buvau 12 dienu ,tai vis pas ka nors i svecius eidama pirkau kitoki torta ,vis paragauti norejau blush2.gif Atejus i parduotuve vis issirinkti negalejau,akys raibo.Palyginti su JAV ,tai Lietuva -Tortu karalyste thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Cia tai blynai kazkokie nedakepe ,o ir papuosimai doh.gif ,gedintusi tokius i parduotuves statyti.Tai as stai ir nusprendziau ,kad vaikams kepsiu tortus pati ,prisiminsiu kaip kepdavau pries 10 metu.Tik va man su papuosimu buvo ne kas.Bet cia toooookiuuuu pamokeliu pas Jus gavau ,kad net be progos noriu kepti kepti kepti !!!!! Arteja sunelio 1 gimtadienis ir dukrytes ,tai butinai pasirodysium kaip mums pasiseks !!!! Vis negaliu atsigrozeti Jusu tortu ivairove ir groziu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Masiane* , aš parašiau 26 cm. formoje , tai reiškesi ir produktų mažiau , aš tik tokio dydžio kepiau , jei būtų iš visos normos tada būtų brangesnis .
Atsakyti