Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

[quote=ingriduska,2009 02 24, 10:15]
[quote=neramuole,2009 02 24, 11:08]
NA tai rodausi kad nemelagė.

kokie grazus thumbup.gif tobuleji mergaite mirksiukas.gif as juodojo misko kaip dabar
[b]net servetėlių po tortais nusipirkau smile.gif


[/quote]
labai gražūs visų tortukai,šaunuolės 4u.gif

iš kur servetėlių pirkot? aš mačiau pas mus tokioj parduotuvėj,bet ten tiek dauuuuuuuuug jų buvo supakuota,o ir kaina biški daugoka g.gif maksimose ir nemačiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 24 vasario 2009 - 12:59
Zebriukai, pas mus yra IKI parduotuvėse, vakar dar tikrai buvo, aš irgi užsipirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 02 24, 14:12)
Zebriukai, pas mus yra IKI parduotuvėse, vakar dar tikrai buvo, aš irgi užsipirkau 4u.gif

Aš pirkau IKI kainavo juokingai 1.49 gal už 10 vnt smile.gif Mažesnės dar buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 02 24, 13:12)
Zebriukai, pas mus yra IKI parduotuvėse, vakar dar tikrai buvo, aš irgi užsipirkau 4u.gif

Čia kurioj iki,gal tulpėse?
Atsakyti
Ingriduska ,
laurechka ,
........koki nuostabus jūsų tortukai wub.gif .....kad taip po nedidelį gabalėlį visų , prie kavutės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 24, 20:26)
Ingriduska ,
laurechka ,
........koki nuostabus jūsų tortukai  wub.gif .....kad taip po nedidelį gabalėlį visų , prie kavutės  rolleyes.gif

Cipciukai, jau kam kam ,o JŪMS negaila, prašom visą blush2.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ar esate gaminusios "Napaleoną", į kurio tešlos sudėti įeina alus g.gif Ką tik išsiverčiau tokį receptuką iš rusų psl, kažkaip labai paprastas jis man pasirodė ir gan intriguojantis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzele: 25 vasario 2009 - 09:03
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 25, 07:03)
Ar esate gaminusios "Napaleoną", į kurio tešlos sudėti įeina alus  g.gif  Ką tik išsiverčiau tokį receptuką iš rusų psl, kažkaip labai paprastas jis man pasirodė ir gan intriguojantis  bigsmile.gif

As gaminau blush2.gif
napoleonas
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 25, 10:44)

ir kaip skonis, nesijaučia alaus g.gif Man jis toks paprastas pasirodė, nei visi kiti napaleonai g.gif tikriausiai mažai ten to napaleoniškumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 02 25, 08:51)
ir kaip skonis, nesijaučia alaus  g.gif  Man jis toks paprastas pasirodė, nei visi kiti napaleonai  g.gif  tikriausiai mažai ten to napaleoniškumo  biggrin.gif

Alaus kepiniuose nesijaucia,jis buvo skanus kol trapus(man patinka tokie trapus),po dienos sumirko,tai kazkaip velesi ant dantu,bet visumoje tikrai neblogas ir lengvai padaromas.
Atsakyti
MANo dar vienas Gimtadienio tortas
Biskvitas Juodojo miško, pertepimas varškė su grietinėle ir sausainiu trupinukais, deja, pjūvio nėra, pjaustė darbe tai fotiko nėra smile.gif

user posted image
Atsakyti
ingriduska, labai grazus tortukas thumbup.gif

Merginos turiu klausimuka, niekada nesu bandzius kepti tortu, bet visada paskaitineju ir pasigroziu jusu kuryba 4u.gif
Merginos, kaip tortu savikaina? Ar apsimoka juos gaminti namuose? Kalbu ne apie tas, kurios gamina istisai ir likusius produktus nuo vieno torto gali panaudoti kitiems (mases, rozytes, glajus ir t.t.), bet apie tas, kurios torta issikepa retkarciais, esant seimos sventem, gimtadieniais ir t.t. g.gif
Apie skoni nekalbu, nes namie gamintas visada skanesnis ir sveikesnis, vien del to, kad zinai, kokius produktus sudejai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 27 vasario 2009 - 16:26