Įkraunama...
Įkraunama...

Lėtiniai kaulų ir sąnarių skausmai

manau kad antras variantas....... g.gif
Atsakyti
sveikutės,

aš irgi su sąnarių liga verysad.gif Bechteriavo liga man.... na man tik tiek jau gerai, kad žinau savo ligą i vaistus geriu, kurie tikrai padeda...o kol man nustatė ligą, tai kiek prasikankinau doh.gif doh.gif sąnariai "degdavo", tindavo, paeit vos galėjau,vieną kojos pirštą "išsuko", dabar toks atsikišęs sąnarys liko... o ligą galutinai nustatė tik po magnetinio rezonanso, nors prieš tai KMUK pofesorius nustatė kad RA....ir vaistus skyrė visai ne "į temą"... gerai kad kreipaiusi į kitą reumatologą, kuris nustatė tikrą ligą.... ir jam didelis AČIŪ....
Atsakyti
Nu o as buvau pas reumatologą , atliko tik kraujo tyrimus ir po jų sako , kad jie geri , kad yra viskas del anginos , kad angina gali net sukelt sanariu uzdegima ....
Atsakyti
tikra tiesa. Mano bėdos su sąnarias būtent prasidėjo nuo pūlinės anginos doh.gif Būdama vaikas sirgau juvenyliniu artritu ir pakankamai sunkia forma. Daug laiko praleidau ligoninėse ir sanatorijose, viskas baigėsi po brendimo. Na, ne visai viskas, bet sąnariai nebetino ir nebūdavo pastovaus skausmo. Deje, su metais sąnarių skausmas vis išlenda ir primena apie save verysad.gif
Atsakyti
Sveikos...
senoka temele, o ir autore issiregistravus... susidomejau, nes man toks jausmas,kad skauda kaulus. Bet tie skausmai trumpalaikiai ir keliaujantys po visa kuna - rankas, kojas, pirstus, pecius... trunka kokias kelias ar keliolika sekundziu ir dingsta, tai vienoj ,tai kitoj vietoj... nesuprantu kas cia... man stuburo osteochndroze, gal nuo jos? silpnumas dar kazkoks..bet jis man pastoviai... skausmai nestiprus, duriancio pobudzio..nesusije su judesiu
Ar kam taip buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmelius @ 2009 08 04, 21:01)
Sveikos...
senoka temele, o ir autore issiregistravus... susidomejau, nes man toks jausmas,kad skauda kaulus. Bet tie skausmai trumpalaikiai ir keliaujantys po visa kuna - rankas, kojas, pirstus, pecius... trunka kokias kelias ar keliolika sekundziu ir dingsta, tai vienoj ,tai kitoj vietoj... nesuprantu kas cia... man stuburo osteochndroze, gal nuo jos? silpnumas dar kazkoks..bet jis man pastoviai... skausmai nestiprus, duriancio pobudzio..nesusije su judesiu
Ar kam taip buna?  g.gif

na man jie pastovus, siunte tirtis osteoporozes. yra pakitimai nemazi, bet nuo osteohondrozes sake pilnai tai gali but, pagrinde tik nuo to ir buna, o is tavo aprasymo turbut tik tam ir priskirciau, bet gal nueik i poliklinika tyrimu, visokius reumatus is kraujo nustato, o gal daar ka paskirs. bus ir paciai ramiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmelius @ 2009 08 04, 20:01)
Sveikos...
senoka temele, o ir autore issiregistravus... susidomejau, nes man toks jausmas,kad skauda kaulus. Bet tie skausmai trumpalaikiai ir keliaujantys po visa kuna - rankas, kojas, pirstus, pecius... trunka kokias kelias ar keliolika sekundziu ir dingsta, tai vienoj ,tai kitoj vietoj... nesuprantu kas cia... man stuburo osteochndroze, gal nuo jos? silpnumas dar kazkoks..bet jis man pastoviai... skausmai nestiprus, duriancio pobudzio..nesusije su judesiu
Ar kam taip buna?  g.gif

Na, man gydytoja sakė, kad kaulus skauda kai trūksta kalcio. O kai jo trūksta atsiranda daug negalavimų, tai tik gali būti viena iš priežasčių kodėl taip jautiesi. Mano mamai stipri osteoporozė, tai jai labai skauda kaulus ir kartais tokie duriantys skausmai. Tad geriau pasidaryk tyrimus visus, kuriuos tik siūlys gydytojas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 06 rugpjūčio 2009 - 09:30
O kaip ta osteochondroze nustato?
Atsakyti
ir man pasitaiko toks begiojantis skausmas:tai per alkune paskauda diena,tai klubo sanari pamaudzia,tai peti g.gif patrinu su voltarenu ar kitu tepaliuku ir praeina po dienos kitos ax.gif niekur nesikreipiau,nzn ar verta del tokiu, atrodo,nieku.... g.gif ,
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2009 08 06, 10:57)
O kaip ta osteochondroze nustato?

magnetiniu rezonansu, kompiuterine tamografija 4u.gif gal ir kitu budu yra. kartais paprastas rentgenas net parodo 4u.gif
Atsakyti
o tuos visus artritus ar kraujas parodytu?nes rezonanso juk nedarys visam kunui,o skausmeliai laksto po rankas,alkunes,plastakas,riesus,kojas,kelius,******,nugara,prasidejo kai pajutau kad man visi kaulai braska,ypac zandikaulis
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 10 03, 11:45)
o tuos visus artritus ar kraujas parodytu?nes rezonanso juk nedarys visam kunui,o skausmeliai laksto po rankas,alkunes,plastakas,riesus,kojas,kelius,******,nugara,prasidejo kai pajutau kad man visi kaulai braska,ypac zandikaulis

Tiksliai nepasakysiu kaip dėl artrito, bet kad reumatinį parodo tai faktas. Pati prieš operaciją dariausi begalę tyrimų, tai žinau tiksliai. Tik manau, kad yra nelabai tikslus būdas tam nustatyti, tiesiog parodo, kad yra padidėjusi rizika ar kaip čia išsireiškus 4u.gif
Atsakyti