Įkraunama...
Įkraunama...

Skrydis lėktuvu pirmą kartą

Aš tai turėjau tokią tašę, į kurią įkišau tą korpusą tiesiog, bet jei nori dėžėd, tai nueik kur į Maximą ar panašiai, ir paprašyk, anksčiau jie duodavo.. Jie ten turi visokių dėžių nuo prekių, tai kažką tinkamo turėtum rast wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noreciau paklaust gal kas zinot kai su vaiku skrendi ar priklauso vaikui kazkiek bagazo ar ne g.gif skrisim su airbaltic
Atsakyti
QUOTE(urba @ 2006 03 04, 11:47)
Sveikos 4u.gif
Noreciau paklaust gal kas zinot kai su vaiku skrendi ar priklauso vaikui kazkiek bagazo ar ne g.gif skrisim su airbaltic

Jei vaikas iki dviejų metų ir neturi savo atskiros vietos, tai ir bagažas jam nepriklauso 4u.gif
Na, tik vežimėlį jam galima pasiimt, vis kita turi tilpt į tėvų bagažo svorį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaltmėtė: 04 kovo 2006 - 12:06
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 03 04, 12:05)
Jei vaikas iki dviejų metų ir neturi savo atskiros vietos, tai ir bagažas jam nepriklauso 4u.gif
Na, tik vežimėlį jam galima pasiimt, vis kita turi tilpt į tėvų bagažo svorį.

Dekui uz info mirksiukas.gif gaila kad taip verysad.gif O vezimelis neisiskaiciuoja i tevu bagazo svori g.gif nes kazkur skaiciau lyg isikaiciuoja g.gif O tu tiksliai zinai blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 03 04, 13:05)
Jei vaikas iki dviejų metų ir neturi savo atskiros vietos, tai ir bagažas jam nepriklauso 4u.gif
Na, tik vežimėlį jam galima pasiimt, vis kita turi tilpt į tėvų bagažo svorį.

As penktadieni pirkau bilietus,tai is mano bilieto uz vaika atskaiciavo10%,bet atskiros vietos negauna,bet vezt galima 10kg.dar specialiai paklausiau.beje taip kiek gyrdejau visada buvo ir yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotiki: 05 kovo 2006 - 19:19
Jap, 10 kilogramų iki dviejų metų, o jei nuo 2, tada tiek pat, kiek ir suaugusiam..
Atsakyti
Sveiki,

As papasakosiu savo istorija apie savo paskutini skrydi, nors tai buvo ne pirmas skrydis, bet jauciausi lygiai taip pat kaip ir pirma karta. Nesenai turejau galimybe nuskristi i Roma savaitgaliui. Priminsiu as paniskai bijau skristi lektuvu blink.gif Taigi suzinojau, kad skrisim per kopenhaga, nu galvoju prasideda pirmyn atgal 4 skrydziai tai kaip isgyvent?? doh.gif Ilipus Vilniuj i lektuva jau prasidejo grazumas viena keleive istiko epilepsijos priepuolis tai man is kart baimes pilnos kelnes, aisku uztruko ir lektuvas pakilo veliau. Pagaliau kai nusileidom Kopenhagoj pasirodo, kad ten didele puga ir musu lektuvas i roma atsauktas, nu zodziu oro uoste uzstrigom gal kokiom 8 valandom is pradziu gavom skrydi per amsterdama, po to per Frankfurta. O as sedziu balta ir galvoju vietoj vieno persedimo bus 2. Linksma nebuvo. Is Kopenhagos isskristi turejom 15 00, bet i lektuva mus pradejo sodinti tik 17 val. Lektuvas isvaziavo ant pakilimo tako ir dvi valandas lauke leidimo pakilti. O puga tokia, kad lektuvas visas drebejo ir siubavo nuo vejo, negana to pastoviai aplededavo, tai privaziuodavo tokios masinos purksdavo putas ant lektuvo ir gramdydavo ledus. Ir taip du kartus. Ir verkiau ir meldziausi. Pakilimas buvo baisiausias mano gyvenime, jau buvau save palaidojus. Na galu gale nuskrendam i Frankfurta. Ten pasirodo,musu skrydis atidetas, nes musu lektuvas sugedo!!!!!!!!!, bet ji pataisys ir mes skrisim. Nu ka sedim pora valandu oro uoste, as jau i zmogu nebepanasi. Kam man tos kancios???? Velniop ta Roma. Kaip mes skrisim su sugedusiu lektuvu, dar ten per telika rode zinias per kurias pranesa, kad nukrito slovakijos lektuvas.Nu viskas galvoju. Pagaliau sutaise ta lektuva ir jau mus sodina. As ilipus bliaudama issiklausineju ar tikrai sutaise ar tikrai nenukrisim??? Lektuvas buvo labai didelis tad ir pakilimas buvo sunkus, o kai leidomes tai galvojau, kad nukritom. Negana to kai nusileidom Romoj suzinom, kad musu bagazas paisliko Frankfurte. Ir ji pasiemem grizdami. Vienu zodziu vietoj to kad turejom buti Romoj 12 dienos mes buvom 2 nakties, po dideliu kanciu. Ir priminsiu, kad skridom savaitgaliui ir paniskai bijau skrydziu.... ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 03 15, 14:50)
Sveiki,

As papasakosiu savo istorija apie savo paskutini skrydi, nors tai buvo ne pirmas skrydis, bet jauciausi lygiai taip pat kaip ir pirma karta. Nesenai turejau galimybe nuskristi i Roma savaitgaliui. Priminsiu as paniskai bijau skristi lektuvu  blink.gif .... ohmy.gif


na suprantu tave ir labai uzjauciu...na ir as kazkodel paniskai pradedu bijoti skrydzio...o be je anksciau skridavau su malonumu...(tikiuosi ateityje ta baime dar labaiu neissipletos)... man ir tas lektuvo kratymas jokiu maloniu seansaciju nesukelia blink.gif ...o siemet kai skridom i kenija ir tko lektuve praleisti daugiau nei 9 valandas-tai be geru 5 dzino ir toniko kokteiliu neapsejau schmoll.gif blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulka @ 2006 03 16, 15:28)
na suprantu tave ir labai uzjauciu...na ir as kazkodel paniskai pradedu bijoti skrydzio...o be je anksciau skridavau su malonumu...(tikiuosi ateityje ta baime dar labaiu neissipletos)... man ir tas lektuvo kratymas jokiu maloniu seansaciju nesukelia blink.gif ...o siemet kai skridom i kenija ir tko lektuve praleisti daugiau nei 9 valandas-tai be geru 5 dzino ir toniko kokteiliu neapsejau schmoll.gif  blink.gif  smile.gif


As bijojau jau nuo pirmo skrydzio. Tokio skrydzio kaip 9 valandas is viso neisivaizduoju, greiciausiai nusigerciau, nes ir per trumpesnius skrydzius be alkoholio neapsieinu. Jokie raminamieji nepadeda schmoll.gif Ir kiekviena karta sau sakau Cia buvo paskutinis kartas kai lipau i lektuva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Reniss @ 2006 03 16, 12:02)
Sveikutės, noriu skristi į Paryžių, gal galite patarti kokią avialiniją geriau pasirinkti, kad būtų ir saugiau ir patogiau. ačiū 4u.gif
ir ar reikalingas pasas ar užtenka asmens tapatybės kortelės 4u.gif


Tavo vietoje nesirinkciau sas avialiniju, nes ir aptarnavimas nekoks ir taip su jais turejau problemu, o dar girdejau kad cia nesenai kylant lektuvui ( SAS) pradejo byreti detales is kazkur blink.gif
O paso reikia butinai, bent jau nemaciau ne vieno keleivio su tapatybes kortele. Tikrai nerizikuociau nepasiimti paso
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 03 16, 13:45)
As bijojau jau nuo pirmo skrydzio. Tokio skrydzio kaip 9 valandas is viso neisivaizduoju, greiciausiai nusigerciau, nes ir per trumpesnius skrydzius be alkoholio neapsieinu. Jokie raminamieji nepadeda  schmoll.gif Ir kiekviena karta sau sakau Cia buvo paskutinis kartas kai lipau i lektuva  smile.gif

na zinai...as kazkaip stengiuosi nepanikuot ar bent jau tos panikos neparodyt...nors vyras (jei skrendu su juo) tai mato is mano suprakantavusiu ranku, ir bando guost (na tipo juk ir vaziuojant keliu masina pakrato blink.gif blink.gif blink.gif unsure.gif)...na bet ka darysi -keliauti taip pasiutusiai norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 03 16, 15:45)
O paso reikia butinai, bent jau nemaciau ne vieno keleivio su tapatybes kortele. Tikrai nerizikuociau nepasiimti paso

Keliaujant į dauguma ES šalių užtenkaa ATK. Kažkur čia neseniai buvo tema apie keliavimą be paso, ir ten buvo nuorodą į tikslų sąrašą šalių, į kurias keliaujant pasas nebūtinas.
Atsakyti
Man dabar toks durnas klausimas iskylo - ar kas skrido, t.y. kaip praejo pro kontrole, jei kune yra metalo?
Na mano ir vyro kune, kai kurie kaulai metalais sujungti (po traumu).. ax.gif
Galvoju, gal kokia pazyma pasiimti is gyytoju...ar neverta? g.gif
Atsakyti