Įkraunama...
Įkraunama...

Skrydis lėktuvu pirmą kartą

QUOTE(Sandriuks @ 2006 02 13, 14:21)
As esu maciu kad paciam lektuve sedejo su kompu.Tik zinoma su laptopu,o su tuo didziuoju gal nepriimtu ir:D o su laptopu tai nemanau kad yra problemu

Tame ir problema,jei tureciau loptopa,nepergyvenciau,ale nesinori parduot stacionaru kompa,2menesiu senumo,ir nupirkt laptopa verysad.gif Vien del to kad i kita saly butu be problemu pergabent,visgi npreciau kaip nors dabartyni.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 13, 12:00)
o kiek tau leidziama veztis bagazo? pvz man i bagaza priduot galima 20 kg o prie save galima 8 kg smile.gif sakau dar nenusimimk o pasidomek smile.gif

Nesenai skridau is vilniaus su savo maza.Tai y bagaza mudvi galejom priduot 30kg.galima ir daugiau ,bet vienoje taseje buvo galima tik 32kg,o jei turesi dvi po 20 as manu,kad nieko nasakys.O su savim y bagaza galejau pasiimt,kad ir drambly biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif juokauju,bet niekas nieko nesake,nes su savim dar turejau gana nemaza tasiuka doh.gif reikejo matyt kaip artodziau hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 02 13, 13:18)
Pala,nesupratau,kompa i lagamina?Na monitoriu galesiu,bet ka daryt su procesoriu?
Papildyta:

***** iki siol nezinau kiek,o vyras jau penktadieni skrys doh.gif Jis su FLYLALu g.gif



del svorio tai turi but ant blieto parasyta o del rankinio bagazo man pasake kai pirkau bilietus
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 02 13, 14:31)
visokio velnio turejau,zinai kai is tevu isvaziuoji tai ir to ir ano,nors mano vyriskis vaziavo pries tai jis dauguma vezesi,bet nera ne karto prisikabine.

Nes anyta lydejo uzvakar drauge ir visokiu bukletu aerouoste pririnko,tai atnes mum paskaityt,tai nezinau,kavos 500gr,mesos negalima..o taip noretusi... verysad.gif biggrin.gif
Tai tu neseniai ir pirma kart skrydai i Airija pas vyra?kur vyras dirba jei nepaslaptys ir kaip darba rado biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotiki: 13 vasario 2006 - 13:35
Turejom visko kaip kontabandininkes unsure.gif smile.gif ir desru,nes lietuvinej pastoviai pasibaigusiu garantiju neaisku koky slamsta suvalgai po to viduriuoji g.gif cigarkiu nes mama nedirba tongue.gif surio ir tai toliau... tai dar daugiau buc vezus,nes norisi ir lietuvisku knygu,zurnalu.Nors vaziuoju jau kelinta kart,bet lagaminai tik diesni kiekviena kart
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 02 13, 14:35)
Turejom visko kaip kontabandininkes unsure.gif  smile.gif ir desru,nes lietuvinej pastoviai pasibaigusiu garantiju neaisku koky slamsta suvalgai po to viduriuoji g.gif cigarkiu nes mama nedirba tongue.gif surio ir tai toliau... tai dar daugiau buc vezus,nes norisi ir lietuvisku knygu,zurnalu.Nors vaziuoju jau kelinta kart,bet lagaminai tik diesni kiekviena kart

bet jie turbut netikrina kas tasei?tik per ta skeneri,jiem svarbu kad nesuzvimbtu,kad metalo nebutu?tai sakai desru,surio,cigareciu,kavos galima veztys?
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 02 13, 12:39)
bet jie turbut netikrina kas tasei?tik per ta skeneri,jiem svarbu kad nesuzvimbtu,kad metalo nebutu?tai sakai desru,surio,cigareciu,kavos galima veztys?

Tik zinoma su saiku jei prisidesi lagamina cigarkiu tai jie per ta skenery tik tavo blokelius ir matys,bet protingai pamaisant,niekas nieko nesako.
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 13, 12:52)
as skrisiu kovo 2 diena. kadangi mano draugas jau ten tai sake kad maisto isvis nesivezt nes ten viska susipirksim bet as sakaiu vistiek paimsiu sieks tiek desru, o jis pats vezesi lasiniu ir nors isskrido sausio 29 d lasisniu ne neprapjoves smile.gif man paciai dabar galvoje sukasi kokiu vaistu pirkti. gal kas galetumet sarasiuka padaryt? 4u.gif

Su vaistais ,tai kokiu prireikdavo dazniausiai lietuvoje,ka dazniausiai tekdavo pavartot.Paimk butinai kokiu antibiotiku,nes labiau susirgus jus cia negausi,nes reikia recepto.Nors ir lietuvoj jo kai kur reikalauja,bet dar galima gaut.O seip vaistai panasiu pavadinimu ir cia.
Atsakyti
as jau buvau nuejus daktare ir prasiau kad israsytu recepta analginui ir ospamox, ko gero man analginas bus daug svarbesnis negu antibiotikai nes daznai skundziuosi galvos skausmais smile.gif o siaip dar zadu isigyti nuo skrandzio ir nuo temperaturos vaistu wink.gif
Atsakyti
Kazin kazko daugiau ir nereikia.Buk pasiruosus oru permainai ir lengvam gripui,nors negli zinot. Nes daznai buna kai atvaziuoji cia,o ypac pirma kart tenka pagulet lovytej.Bent jau visa tai perejo dauguma pazystamu.

Papildyta:
Tiesa pasiimk arbatu,cia visos tik pakeliai,o jei megsti zalia sveriama tai butinai nusipirk.
Papildyta:
Turiu lekt mazoji su tetuku laukelyje susals smile.gif
Papildyta:
Cia silta tai neprisikrauk siltu rubu.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
As planuoju skristi (pirma karta) kovo25d. i Londona su airbaltic.Pacio skrydzio gal ir nebijau, aisku biski baisu blink.gif bet baisiau kai reikes ten jau bagaza atsiimt doh.gif , kalbos nemoku blush2.gif vienu zodziu jauciu grybausiu ten lotuliukas.gif
Del vezimosi tai net nebezinau vieni sako kad galim 1bloka cigareciu, kiti-2 g.gif O kazin kiek alkoholio galim g.gif pvz. brendziuko g.gif
Ir dar gal kas zinot kaip kursuoja mikriukai ar autobusai is Vilniaus orouosto, man reikes grizti Klaipeda blink.gif
Atsakyti
del pravezimo,galiu pasakyti kaip mum buvo,vyras vezesi visko ir nemazai,alkoholio 4l,cigareciu 4blokus,kavos,desru ..ir be problemu g.gif nors ir tikrina,bet nieko neziuri...svarbu narkotiku, bombu ner doh.gif
Atsakyti