Įkraunama...
Įkraunama...

Ar neteko nusvilti remiant kokį žmogų?

na...visada buvo ir bus visokių sukčių,bet... aš tai manau,na greičiau tikiu,kad viskas turi savo kainą,kiekvienas apvogęs,susimakliojęs kažką ir pan,laikui bėgant sumokės,ir ko gero dvigubai. Na,kaip aš sakau,Dievas (ar kas ten bebūtų) pildo žmonių norus,sieki maklėm paramų,nieko ateis laikas kai tau ar tavo vaikams jos iš tiesų priklausys; statai mašiną neįgaliųjų vietoj,nors esi sveikas-nieko,ateis laikas,kai tą galėsi daryti legaliai. Na,juk jei tą darai,tai labai nori smile.gif Tai va,turėsi galimybę tą legaliai daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 04 04, 12:43)
na...visada buvo ir bus visokių sukčių,bet... aš tai manau,na greičiau tikiu,kad viskas turi savo kainą,kiekvienas apvogęs,susimakliojęs kažką ir pan,laikui bėgant sumokės,ir ko gero dvigubai. Na,kaip aš sakau,Dievas (ar kas ten bebūtų) pildo žmonių norus,sieki maklėm paramų,nieko ateis laikas kai tau ar tavo vaikams jos iš tiesų priklausys; statai mašiną neįgaliųjų vietoj,nors esi sveikas-nieko,ateis laikas,kai tą galėsi daryti legaliai. Na,juk jei tą darai,tai labai nori smile.gif Tai va,turėsi galimybę tą legaliai daryt smile.gif

Noreciau ir as taip tiketi, bet kiek tenka susitikti, o as bendrauju nuo milionieriu iki bomzu, nes visi yra musu klientai, tai jau ateinanti zmogu matau kokiu klausimu, ir t.t. tai va, kiek as pastebiu, tai tie naglesni ir gyvena, o tie kam tikria reikia paglabos, jie tyliai kencia...Bet labai noreciau, kad tavo Ramunita zodziai nuveitu tam kam reikia i ausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taiklioji @ 2013 04 04, 12:21)
Labas isiterpsiu ir as:
Va tokia situacija yra musu valstybeje. O zmogelis, kuriam tikrai reikia tos pagalbos, neisdrys prasyti, o tokiam tikria noretusi padeti.


Lazda turi du galus ir jau ne kartą teko įsitikinti,kad antras galas su laiku atsisuka ir tam kas jaučiasi"mandresnis " už kitus tvoja be gailesčio mirksiukas.gif
O paprastiems žmogeliukams,kuriems tikrai reikalinga pagalba labai paprasta padėti. domėkites mūsų skyrelyje savo miesto temose,ten merginos dažnai bendradarbiaudamos su soc.centrais,soc.darbuotojais ir t.t. padeda sunkiai besiverčiančioms šeimoms. Taip pat savo pagalba galite prisidėti savanoriaudama ir t.t. smile.gif Ieškoti daug ir labai toli tikrai nereikia. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(taiklioji @ 2013 04 04, 12:53)
.Bet labai noreciau, kad tavo Ramunita zodziai nuveitu tam kam reikia i ausi smile.gif


Ir tikrai nueis tik reikia tuo tikėti 4u.gif Juk ne veltui senoliai sakė" Už vieną muštą devynis nemuštus duoda" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 03 26, 13:42)
Sunku apsręsti kiekvieną situaciją. Bet gal Jūs užsiminėt pati kad,pas Jus kokia bėda ar panašiai arba gal turėjote mažų vaikų ir nesupratote jums siūlomos pagalbos.
Pritariu Jūsų nuomonei,todėl ir paramą dalinnt VISADA dalyvauju pati  smile.gif
P.S. Ar "Maisto banko" akcijoje dalyvavote ?

Ne. Tai buvo studijų metais. Mus pakvietė padėti įgyvendinti kultūros projektą. Projekto rezultatą matau ne taip retai ir vis prisimenu...

vau, Vaidas Ilgius...man daug pasakė. Manau, jis suliesėti progos neapturės...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 09 balandžio 2013 - 14:56
QUOTE(merga @ 2013 04 02, 01:01)
Savo pažadus visada tesiu, todėl kreipiausi į " Maisto banko administraciją su klausimais. o kad nebūtų iškraipyti teiginiai tiesiog idėjau nuordodas į šitą puslapį ,kad atstovai patys perskaitytų ir atsakytų.
Atsakymas gautas:
(...)

Esu savanoriavus "Maisto banke", būstinėje. Tai kartais sulaukdavome maždaug tokio turinio pranešimų: "Atsargiau dalinkite paramą, o tai dabar ją pasiima ne tie, kam reikia. Mano darbovietėje geriausius produktus pasidalino organizacijos vadovai".

 
“Maisto banke” Vilniuje esu nuo 2007 m., nieko panašaus niekad nesu girdėjęs. Kalbos apie tai, kad pasiima ne tie, kam reikia, galėjo būti nebet tik tuomet, kai aptarinėjome pasitaikančius politikų ar žurnalistų priekaištus, neva paramos gavėjai kitados gauna didesnes pajamas, nei deklaruoja, bet vis tiek ima paramą maistu, nors ir nevertindami. Tikrindami šias šnekas, kartu su bendrove Nielsen ištyrėme paramos gavėjų pasitenkinimą – rezultatai akivaizdūs - http://www.maistoban...rato-nesiskusti 

Teiginius - Mano darbovietėje geriausius produktus pasidalino organizacijos vadovai – būtų galima tikrinti, jei žinotumeme, kokia darbovietė turima omenyje. Kiek anksčiau tinrinome, dažniausiai pasirodė beesą piktos apkalbos arba “viena boba sakė, kad viena boba matė”. 

 
(...) Tai , kad žmonės rašo tokius dalykus (plius anonimiškai), verčia manyti, kad tai prasimanymai ir bandymai apjuodinti. Kokie to paskatai, sunku spėlioti, bet pastebime, kad tokių teiginių braižas panašus – nenustebčiau, jei sskirtingose erdvėse ir progomis panašius liguistus pramanus skleidžia vienas ir tas pats asmuo.

 
(...)

Vaidotas Ilgius, direktorius


Pagarbiai,Merga

Gaila, kad tik dabar pamačiau šį įrašą. Šiaip, labai nemaloniai nustebino p. Ilgiaus atsakymas. Jis, mat, nieko nėra girdėjęs apie pranešimus dėl organizacijų nesąžiningumo dalinant(is) maisto produktus. Įdomu, ar yra girdėjęs, kad po kelių tokių pranešimų, remiantis užsienio organizacijų patirtimi, buvo sukurta apklausa dėl produktų panaudojimo, kurioje buvo pakviestos dalyvauti turbūt visos MB partnerės (paramą gaunančios organizacijos)? Žinau, nes prisidėjau ją kuriant.
Taip pat labai įdomiai nuskambėjo ši p. Ilgiau frazė: Kiek anksčiau tinrinome, dažniausiai pasirodė beesą piktos apkalbos. Kaip galima tikrinti (ir dar išsiaiškinti, kad tai melas), kai apie ko egzistavimą esi "nieko negirdėjęs"? T.y. nesu girdęs, kad organizacijos piktnaudžiautų parama, tačiau patikrinome ir paaiškėjo, kad tai melas. Absurdas.
Nors, kaip suprantu, ne man buvo skirta pastaba apie "liguistus prasimanymus", tačiau, manau, kad tokias pareigas einančiam žmogui, reiktų labiau atkreipti dėmesį į savo išsireiškimus.

Apskritai, direktorės Deimantės motinystės atostogos, panašu, ne į gerą "Maisto bankui".
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2013 04 11, 09:54)
Gaila, kad tik dabar pamačiau šį įrašą. Šiaip, labai nemaloniai nustebino p. Ilgiaus atsakymas. Jis, mat, nieko nėra girdėjęs apie pranešimus dėl organizacijų nesąžiningumo dalinant(is) maisto produktus. Įdomu, ar yra girdėjęs, kad po kelių tokių pranešimų, remiantis užsienio organizacijų patirtimi, buvo sukurta apklausa dėl produktų panaudojimo, kurioje buvo pakviestos dalyvauti turbūt visos MB partnerės (paramą gaunančios organizacijos)? Žinau, nes prisidėjau ją kuriant.
Taip pat labai įdomiai nuskambėjo ši p. Ilgiau frazė: Kiek anksčiau tinrinome, dažniausiai pasirodė beesą piktos apkalbos. Kaip galima tikrinti (ir dar išsiaiškinti, kad tai melas), kai apie ko egzistavimą esi "nieko negirdėjęs"? T.y. nesu girdęs, kad organizacijos piktnaudžiautų parama, tačiau patikrinome ir paaiškėjo, kad tai melas. Absurdas.
Nors, kaip suprantu, ne man buvo skirta pastaba apie "liguistus prasimanymus", tačiau, manau, kad tokias pareigas einančiam žmogui, reiktų labiau atkreipti dėmesį į savo išsireiškimus.

Apskritai, direktorės Deimantės motinystės atostogos, panašu, ne į gerą "Maisto bankui".

visiškai pritariu...kažkada labai neblogai pažinau Vaidą, gal... gal... per septynis metus, sako, visos lastelės pasikeičia smile.gif, ....gal..., bet jei obuolys nuo obels netoli rieda, tai...maisto bankui ne kas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 11 balandžio 2013 - 11:21
Šiandien,teko nusivilti ne remiant žmogų, bet žmogumi,kuris esą norėjo paremti. Jau kuris laikas vienai tvarkingai, bet labai skurdžiai gyvenančiai šeimai iš priemesčio ieškom spintos. Ir gaunu laiškutį,kad atsirado žmogus,kuris dovanoja spintą. Sutarėm. Nuvažiuoju įpagal adresą nusismadžius transportą ir vyriukus ir randamę... seną sulaužytą spintos liekaną blink.gif ir šeimininką,kuris vos ne įskamai,pareiškia,kad kvietėsi tam,kad blink.gif atsikratytų buvusių nuomininkų griozdo, cituoju" Ai ,juk tiems kaime tai tiks,susikals,pasitvarkys ir bus aniems gerai mega_shok.gif. Aš noriu,kad ją išvežtumet, nes 15 val.man atveš naujus baldus ,o kas man šitą š... už ačiū išneš ohmy.gif .
Na,žinot,tikrai norisi uždzvimbint į nosį...
Tai jei žmonės sunkai verčiasi ir gyvena kaime,tai vadinas visi yra pijokai ir pašalpistai ir jiems tinka šlamštas ?! Tikrai ne !!!
Ir jei esam tarpininkai tarp pagalbos prašanačių ir ją tiesiančių ranką, tai nereiškia,kad mes esame,pastumdėliai ir kvailiai (kretinai,kaip išsisreiškė ponia)... cool.gif
Labai apmaudu verysad.gif
Atsakyti
O aš niekaip neatsistebiu kitkuo. DOvanoju išaugtus vaikų rūbelius - vieni geresni, kiti - šiaip sau, net visi normalūs (mano vaikai su jais į mokyklą vaikščiojo). Duodu skelbimą į laikraštį. Mane stebina štai kas: atvažiuoja su gerom mašinom, gerai apsirengę žmonės. Man net gaila atiduoti, gal kitam visai tiktų, o kam jiems? Kur juos deda? Rašė, kad kūrena namus. Gal kas girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(giedriause @ 2013 04 30, 23:32)
O aš niekaip neatsistebiu kitkuo. DOvanoju išaugtus vaikų rūbelius - vieni geresni, kiti - šiaip sau, net visi normalūs (mano vaikai su jais į mokyklą vaikščiojo). Duodu skelbimą į laikraštį. Mane stebina štai kas: atvažiuoja su gerom mašinom, gerai apsirengę žmonės. Man net gaila atiduoti, gal kitam visai tiktų, o kam jiems? Kur juos deda? Rašė, kad kūrena namus. Gal kas girdėjot?


negaliu atsakyti uz juos. bet as irgi su gera masina atvaziuoju ir apsirengusi gerai, bet visada parama imu tam, kam to reikia. visada pasakau kam ir del ko imu. tikiuosi, kad niekas apie mane blogai negalvoja blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedriause @ 2013 04 30, 22:32)
O aš niekaip neatsistebiu kitkuo. DOvanoju išaugtus vaikų rūbelius - vieni geresni, kiti - šiaip sau, net visi normalūs (mano vaikai su jais į mokyklą vaikščiojo). Duodu skelbimą į laikraštį. Mane stebina štai kas: atvažiuoja su gerom mašinom, gerai apsirengę žmonės. Man net gaila atiduoti, gal kitam visai tiktų, o kam jiems? Kur juos deda? Rašė, kad kūrena namus. Gal kas girdėjot?

Kartais ''geroje'' masinoje buna idetos dujos,o ''geru'' rubu galima is skuduryno nusipirkti uz 1 lt.(as pvz.Humanoje nusiperku tikrai geru firmu rubu butent uz tokia kaina).Ir tokiu atveju tie dovanojami rubeliai tikrai buna reikalingi.
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 05 01, 13:04)
negaliu atsakyti uz juos. bet as irgi su gera masina atvaziuoju ir apsirengusi gerai, bet visada parama imu tam, kam to reikia. visada pasakau kam ir del ko imu. tikiuosi, kad niekas apie mane blogai negalvoja  blush2.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif. Važinėju ir nebolgu mašiniuku,rengiuos ir sakyčiau kaip ir nieko(bent jau savomis akimis žiūrint).Renku paramą iš žmonių kam to reikia.
Taigi visokių situacijų yra Pvz. Žmonės turėjo gerai apmokamus darbus(ar vienas iš šeimos),statėsi namus,pirko mašinas ir t.t. ir vieną dieną šast,neliko to gerai apmokamo darbo,ar paliko šeimą ar dar kas ir viskas.M ašina,namai,drabužiai lieka.
O dar yra grupė žmonių,kurie ,kad ir "sėdi kalioše", beta savo "prestižo prarasti visai nenori ir t.t.
P.S. Davė Dievas žmogui liežuvį ir balsą kalbai,todėl jei kas neaikšu ar koks nerimo kirminas graužia imkit ir paklauskit kam,kodėl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 02, 07:45)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif. Važinėju ir nebolgu mašiniuku,rengiuos ir sakyčiau kaip ir nieko(bent jau savomis akimis žiūrint).Renku paramą iš žminių kam to reikia.
Taigi visokių situacijų yra Pvz. Žmonės turėjo gerai apmokamus darbus(ar vienas iš šeimos),statėsi namus,pirko mašinas ir t.t. ir vieną dieną šast,neliko to gerai apmokamo darbo,ar paliko šeimą ar dar kas ir viskas.M ašina,namai,drabužiai lieka.
O dar yra grupė žmonių,kurie ,kad ir "sėdi kalioše", beta savo "prestižo prarasti visai nenori ir t.t.
P.S. Davė Dievas žmogui liežuvį ir balsą kalbai,todėl jei kas neaikšu ar koks nerimo kirminas graužia imkit ir paklauskit kam,kodėl  4u.gif

man nemaloniausia kai ateina prasmirdusios rūkalais doh.gif
Atsakyti