Įkraunama...
Įkraunama...

Ar neteko nusvilti remiant kokį žmogų?

QUOTE(auryte2 @ 2013 05 02, 08:07)
man nemaloniausia kai ateina prasmirdusios rūkalais  doh.gif

Nesupratau sio pasisakymo! Man svarbiausia,kad siais laikais dar yra tokiu zmoniu,kurie aukoja savo laika geriems darbams!!! Svarbu,kad siluma,geriu dvelkia!!!
Atsakyti
Na,aš supratau,kad ateina mamos prisirūkiusos,kurios prašo pagalbos vaikams g.gif
P.s. man ir nepatinka,bet nežadu keisti tėvų gyvenimo būdo,aš asmeniškai daugiau kreipiu dėmesį į jų vaikus 4u.gif
Atsakyti
Man kartą ,,patiko" viena situacija. Buvo ,,Maisto banko" akcija. Dvi moterys (mama ir dukra) vaikščiojo po parduotuvę ir prekinosi. Jaunesnioji paėmė tų užpilamų makaronų (bomžpakių, kaip mano vaikai vadina - o aš labai retai, bet kai reikia labai greitai irgi jų suvalgau smile.gif )Motina sako -,,kam tų brudų paėmei, padėk tiktai". O dukra -,,nu čia tiems, kur renka ..Maisto bankas". Gerai bus. O motina -,,Aaaaa, nu tada gerai". Ir juokas ėmė, ir graudu pasidarė...Jau geriau nieko nepirk, jeigu toks požiūris.
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2013 05 03, 10:34)
Man kartą ,,patiko" viena situacija. Buvo ,,Maisto banko" akcija. Dvi moterys (mama ir dukra) vaikščiojo po parduotuvę ir prekinosi. Jaunesnioji paėmė tų užpilamų makaronų (bomžpakių, kaip mano vaikai vadina - o aš labai retai, bet kai reikia labai greitai irgi jų suvalgau  smile.gif )Motina sako -,,kam tų brudų paėmei, padėk tiktai". O dukra -,,nu čia tiems, kur renka ..Maisto bankas". Gerai bus. O motina -,,Aaaaa, nu tada gerai". Ir juokas ėmė, ir graudu pasidarė...Jau geriau nieko nepirk, jeigu toks požiūris.

bet man rodos ant tų bomžpaketų yra ale lipdukas/kortelė,kad jų reikia g.gif nu nežinau ar tikrai,bet man rodos yra g.gif turiu vieną pažįstama,kuri visada nuperka kondensuoto pieno tiems remiamiems,nors pati teigia,kad tai ale šlamštas,bet va perka maisto bankui smile.gif kodėl tai nežinau,bet kartais man atrodo,kad ji pati norėtų to KP,ale vyras labai tuo sveikuoliškumu užsidegęs,tai smile.gif
Atsakyti
o manes forumetes nesuprato
Atsakyti
anzelika, jus nematete bado, kaip zmones atrodo isseke, koks buna veidas, akys... kai ner ka valgyt net vaikam apie save nekalbant...

prasete pagalbos, kai realiai nenustebciau kad net nesuvokiate kas tai yra badauti ir mastyti kaip vaikam kazka valgyti paduoti mirksiukas.gif

prasyti pinigu darzelio komitetui, ar etc. tai juokinga, aisku kiekvienai atrodo kad musu situacija sunki, bet jei yra ka valgyt, kai yra nors kokios sienos virs galvos, kai nors keli litai kisenej vadinas dar galima gyventi.
o kai nieko nera tada tikrai sunku-i svecius bijot isileisti gal todel kad galbut, uz tas kurios remia geriau gyvenate? ar manot kad visos milijonieres tik remia kitus? galiu pasakyt kad klystate net labai 4u.gif
Atsakyti
o argi as ka parasiau netaip jus taip man atrasote idomiai cia rasaiu tikedamasi kad bent kazka patars
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 07, 12:35)
thumbup.gif na kad nepasakyciau kad labai dau g valgau atvirksciai visada deina nieko nevalgau kol viska padarau o vakare jau kai vaikai uzmiega prisivalgau atrodo uz du doh.gif  blush2.gif  wub.gif
Papildyta:
atsitikus tam tikram gyvenimo vingiuj vaikus auginu kolkas viena blush2.gif  verysad.gif  tai  kad labai sau kazko leisti ir nelabai galiu  nera kazko ko nemiiiiigciau arba ityn kazka kad miegciau tikriausei del priaugto svorio dbr pastovei turiu spaudimi svyravimus negaliu normalizuoti

ir kuom jums reikia dar padeti,jei turite uz ka pavalgyti. Dar skaiciau kad labai svori norite numesti,na nepykite,bet jus tikrai nenuo bado tinstate,jei neturetumet ka valgyti tai ir temose tokiose nesedetumete. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelika.paramonova @ 2013 05 07, 14:22)
o argi as ka parasiau netaip jus taip man atrasote idomiai cia rasaiu tikedamasi kad bent kazka patars

tiesiog žmonės renkasi ką remti. Tavo situacija nepasirodė tokia ir tiek 4u.gif nevisi prašantieji paramos ją gauna,ne visi jos verti ir pan. Skaičiau tavo istoriją...Nei man tave mokyti,nei teisti,bet tavo šeimos neremčiau...o tau lygiai taip pat nei teisti,nei kažko reikalauti iš forumiečių. Tavo NORĄ padaryti šventę dukrai visos ir visi puikiai suprantą,o BŪDĄ kaip tu tai nori padaryt visi/visos vertina pagal save ir tiek. Aš tau tikrai galiu 200 proc,kad tavo NORĄ surengti šventę dukrai ir įvertino,ir suprato,ir palaikė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 02, 06:45)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif. Važinėju ir nebolgu mašiniuku,rengiuos ir sakyčiau kaip ir nieko(bent jau savomis akimis žiūrint).Renku paramą iš žmonių kam to reikia.
Taigi visokių situacijų yra Pvz. Žmonės turėjo gerai apmokamus darbus(ar vienas iš šeimos),statėsi namus,pirko mašinas ir t.t. ir vieną dieną šast,neliko to gerai apmokamo darbo,ar paliko šeimą ar dar kas ir viskas.M ašina,namai,drabužiai lieka.
O dar yra grupė žmonių,kurie ,kad ir "sėdi kalioše", beta savo "prestižo prarasti visai nenori ir t.t.
P.S. Davė Dievas žmogui liežuvį ir balsą kalbai,todėl jei kas neaikšu ar koks nerimo kirminas graužia imkit ir paklauskit kam,kodėl  4u.gif

Nežinau, ar aš teisi, bet duodama ar dovanodama niekada neklausiu, kam jums reikia, kur dedate - nešiojate, kūrenate, pardavinėjate, išmetate. Atidaviau - ir gipsas.
Atsakyti
Jūsų postai vienas kitam preištarauja, bent jau man taip atrodo
QUOTE(giedriause @ 2013 05 07, 20:45)
Nežinau, ar aš teisi, bet duodama ar dovanodama niekada neklausiu, kam jums reikia, kur dedate - nešiojate, kūrenate, pardavinėjate, išmetate. Atidaviau - ir gipsas.


Papildyta:
QUOTE(giedriause @ 2013 04 30, 23:32)
O aš niekaip neatsistebiu kitkuo. DOvanoju išaugtus vaikų rūbelius - vieni geresni, kiti - šiaip sau, net visi normalūs (mano vaikai su jais į mokyklą vaikščiojo). Duodu skelbimą į laikraštį. Mane stebina štai kas: atvažiuoja su gerom mašinom, gerai apsirengę žmonės. Man net gaila atiduoti, gal kitam visai tiktų, o kam jiems? Kur juos deda? Rašė, kad kūrena namus. Gal kas girdėjot?

Atsakyti
o am atrodo nei viena is jusu neturi teises manes esti r spestiar turiu koioj temoj sedeti ar ne!antras dalykas as paprasiau pagalbos ir man atsakejusu valia bet as galvojau jei zmogus turi ir gali padeti teu padeda arba ne o jus mane apsnekat teiset ir panasei juk jei negalit paremti kam sklaudinti zmogu???!! anuot jusu as nemacius bado tebunie ir jei noriu numesti svori ti nereiska kad turiu ir daug valgau daznai tenka davalgyt ko vaikai nesuvalgo
Atsakyti