Įkraunama...
Įkraunama...

Ar neteko nusvilti remiant kokį žmogų?

QUOTE(IlonaLT @ 2013 05 02, 13:55)
Nesupratau sio pasisakymo! Man svarbiausia,kad siais laikais dar yra tokiu zmoniu,kurie aukoja savo laika geriems darbams!!! Svarbu,kad siluma,geriu dvelkia!!!

ne taip supratot, gal netaip parasiau , daug atiduodu visokiu daiktu mamytem kurios praso nes neturi pinigu, o ateina prasmirdusios rukalais. bent man kazkaip norisi padet tikslingai, tom kuriom tikrai reik. ga dabar aiskiau isdesciau ka noriu pasakyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 01 rugpjūčio 2013 - 23:06
QUOTE(auryte2 @ 2013 08 02, 00:05)
ne taip supratot, gal netaip parasiau , daug atiduodu visokiu daiktu mamytem kurios praso nes neturi pinigu, o ateina prasmirdusios rukalais. bent man kazkaip norisi padet tikslingai, tom kuriom tikrai reik. ga dabar aiskiau isdesciau ka noriu pasakyt  ax.gif

Aš irgi taip galvoju, jei turi cigaretėm ir alui, tai apie kokią pagalbą galima kalbėti g.gif
Atsakyti
Paskaičiau du puslapius atgal ir supratau...kad nieko nesupratau... ax.gif Tad apie asmeninę patirtį: sudėjau 100' maišą mergaičių rūbų ir rašau SM -dovanoju.Atsišaukia-imu.Klausiu:o kokio jums dydžio,amžiau kokio? ax.gif Nesvarbu,priaugs g.gif Ir ne viena-pundais atsiliepė.Aš sutinku,kad davei ir gipsas.Duodama išmaldą nereguliuoju,ar už mano du litus pirkt batoną,ar dešrelių,ar alaus...Bet taip keistai su rūbais...Rašo,kad reikalingi batai 32 o kai atrašau,kad tik 27-28 turiu,vis tiek ims- "daaugs" g.gif
Klausimas: o kaip jums "dovanoju už šampaną" "už tris šokoladus" "litrą jogurto" "kokį nors žaislą"...jos gal nepažįstamos su pelėda iš Mikės Pūkuotuko,kuris asilui negrąžinamai padovanojo jo uodegą? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 08 06, 09:56)
Paskaičiau du puslapius atgal ir supratau...kad nieko nesupratau... ax.gif Tad apie asmeninę patirtį: sudėjau 100' maišą mergaičių rūbų ir rašau SM -dovanoju.Atsišaukia-imu.Klausiu:o kokio jums dydžio,amžiau kokio? ax.gif Nesvarbu,priaugs  g.gif Ir ne viena-pundais atsiliepė.Aš sutinku,kad davei ir gipsas.Duodama išmaldą nereguliuoju,ar už mano du litus pirkt batoną,ar dešrelių,ar alaus...Bet taip keistai su rūbais...Rašo,kad reikalingi batai 32 o kai atrašau,kad tik 27-28 turiu,vis tiek ims- "daaugs"  g.gif
Klausimas: o kaip jums "dovanoju už šampaną" "už tris šokoladus" "litrą jogurto" "kokį nors žaislą"...jos gal nepažįstamos su pelėda iš Mikės Pūkuotuko,kuris asilui negrąžinamai padovanojo jo uodegą?  bigsmile.gif

Negi jus nesupratote kad paims kokie yra ,o paskui uz 1-2 lt parduos.Nes kam gi dar reikalingi batai mazesni negu nesioji. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 08 06, 08:56)
Bet taip keistai su rūbais...Rašo,kad reikalingi batai 32 o kai atrašau,kad tik 27-28 turiu,vis tiek ims- "daaugs"  g.gif



Čia matyt, tokia, kaip viena mano pažįstama iš mamos tėviškės. Jai visko reikia, netgi to, kas netiks. Ten vienas kaimynas ūkininkas nuperka maišą tų dėvėtų rūbų, atrenka, kas tinka darbininkams aprengti, o visa kita atiduoda, kad vietiniai išsirinktų, kas tinka, o kas niekam netinka- sudegina. Tai ta kaimynė viską susirenka, nors jai tikrai netinka, o gal pravers?
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 08 06, 09:09)
Negi nesupratote kad paims kokie yra ,o paskui uz 1-2 lt parduos.
Aišku,kad supratau.Bet norėjau padėti,kam tikrai reikia-parduoti forume pati galiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 08 06, 10:09)
Negi jus nesupratote kad paims kokie yra ,o paskui uz 1-2 lt parduos.Nes kam gi dar reikalingi batai mazesni negu nesioji. doh.gif


nevisada renkami paramai daiktai tik pardavimui mirksiukas.gif ,gal ir nustebsit,bet yra mamų ir pasmirdusių ir neprasmirdusių rūkalais ir t.t. ,kurios rūpinasi savo vaikų ateitimi ir patikusius daiktus ima išaugimui. Būtumet Klaipedoje pervežčiau per remiamas šeimas,kurias remia SM įsitikinimui.
Atsakyti
Sveikutės, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi. Stengiuosi padėti mamytėms, kurios yra beviltiškoje padėtyje, neturi ne tik ko valgyt, bet ir namų. O nusivyliau tik viena persona, kuriai skyriau daugiausia savo laiko, jėgų. Nors ji už kūdikio sužalojimą gavo tik 2 metus Panevėžio moterų kalėjime (Kalbu apie Eglę, kuri savo 4 mėnesių berniuką trenkė į sieną). Bet man tai buvo toks smūgis, kad dar ir dabar skauda. Bet man ši patirtis davė daug. Tiesiog dabar, prieš padėdama stengiuosi išsiaiškinti, ar tikrai ta pagalba reikalinga. Dabar daugiau jėgų dedu, kad moteris pati kabintųsi į gyvenimą, o ne lauktų pagalbos iš pašalies.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2013 08 06, 15:45)
Sveikutės, pasidalinsiu ir aš savo patirtimi. Stengiuosi padėti mamytėms, kurios yra beviltiškoje padėtyje, neturi ne tik ko valgyt, bet ir namų. O nusivyliau tik viena persona, kuriai skyriau daugiausia savo laiko, jėgų. Nors ji už kūdikio sužalojimą gavo tik 2 metus Panevėžio moterų kalėjime (Kalbu apie Eglę, kuri savo 4 mėnesių berniuką trenkė į sieną). Bet man tai buvo toks smūgis, kad dar ir dabar skauda. Bet man ši patirtis davė daug. Tiesiog dabar, prieš padėdama stengiuosi išsiaiškinti, ar tikrai ta pagalba reikalinga. Dabar daugiau jėgų dedu, kad moteris pati kabintųsi į gyvenimą, o ne lauktų pagalbos iš pašalies.

siaubas kas cia per egle nieko negirdejau bet net kunas pagaugais nuejo verysad.gif
Atsakyti
Tikriausiai apie šią moterį kalbama:
http://www.delfi.lt/...u.d?id=60718837
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 06 rugpjūčio 2013 - 18:43
http://www.supermama...?...556077&st=0
Atsakyti
QUOTE(Snuzis @ 2013 08 06, 22:36)

Perskaičiau temą blink.gif doh.gif
Mimmi, užuojauta, kad taip viskas susiklostė, nors tiek įdėjot pastangų... 4u.gif Deja, žmonės dažnai būna ne tokie, kokių tikimės... verysad.gif
Atsakyti