Įkraunama...
Įkraunama...

Apie mokyklas

QUOTE(lepOŽKA @ 2007 02 05, 11:23)
O ką tuo klausimu sako darželio auklėtojos?
Be to norėčiau pasakyti dar kai ką...
Pradinės klasės - tai toli gražu ne vien anot tavęs "geras išsilavinimas"... Labai svarbus momentas pradinukui yra psichologinis prisitaikymas prie mokyklos, jos reikalavimų, prie kolektyvo, prie mokytojos, ir dar 100 panašių dalykų... Jei jau paaišketų, kad vaikas iš tiesų yra labai gabus, baigus pradinę, sėkmingai galima įstoti, kad ir į Jėzuitų gimnaziją, vėliau - į Licėjų... ir pan.
Mano vyresnysis irgi darželyje buvo auklėtojų vadinamas "galva-kompiuteriu", nes nuo 4 metų savarankiškai skaitė, skaičiavo ir pan. Bet mes jį leidome į "paprastą" pradinę, nors klasėje ir dabar yra (anot mokytojos) vienas iš gabiausių... Man buvo labai svarbus, kaip jau anksčiau minėjau, psichologinis prisitaikymas prie mokyklos... O jei ir toliau užteks gabumų ir noro mokytis -  gerų gimnazijų Vilniuje yra pakankamai biggrin.gif


Bet kol baigs pradinę, praeis keli metai.... Ką jam veikti, jei vaikai mokysis A, B, o jis jau rašo rašytinėmis? Dėl prisitaikymo, maniškis problemų ko gero neturės, yra gerietis, vaikų mylimas, bet kolektyvas ir aplinka mane jaudina dėl kitų dalykų: pvz., jo bendraamžiai domisi robotais, šaudymu-gaudymu, o maniškis domisi transporto priemonių charakteristikomis, žino, kaip jos veikia, kaip gaminama duona, elektra ar vynas (su visa spec. terminologija). Net mano brolis, vyno žinovas, išgirdęs apstulbo. Nesakau, kad visi tokie turi būti, bet tokių yra, ir aš norėčiau, kad jis būtų tokioj aplinkoj, kur galėtų augti, o ne nuobodžiauti ir laukti, kol kiti pasivys... g.gif Jei žinote tokių "stebuklingų" mokytojų ar sustiprintų m-klų, nepatingėkit parašyti, būsiu labai dėkinga! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cerlina @ 2007 02 05, 12:15)
Bet kol baigs pradinę, praeis keli metai.... Ką jam veikti, jei vaikai mokysis A, B, o jis jau rašo rašytinėmis? Dėl prisitaikymo, maniškis problemų ko gero neturės, yra gerietis, vaikų mylimas, bet kolektyvas ir aplinka mane jaudina dėl kitų dalykų: pvz., jo bendraamžiai domisi robotais, šaudymu-gaudymu, o maniškis domisi transporto priemonių charakteristikomis


O kodėl jūs taip skubat? Praeis keli metai? Na ir kas? Gyvenimas jam dar prieš akis, pensija toli... biggrin.gif
Į pirmą klasę šiais laikais praktiškai visi vaikai susirenka mokėdami skaityti ir rašyti. Nė vienam vaikui nebereikia mokyti nei A nei B...
Aš manau, kad kiekvienoj pradinėj yra po neblogą mokytoją... Mes kai rinkomės, klausinėjom pas vieną pažįstamą tos mokyklos pradinukų mokytoją, pas ką ji pati vestų savo vaiką...
Atsakyti
Kaip vienas variantų tokiam vaikui gali būti ir privati mokykla. Ypač jei ten mažesnės klasės ir protinga mokytoja yra. Galbūt ir priemonių netrūks.
Iš tiesų, mūsų auksinė mokytoja visai neatrodė panaši į tokį "tobulą tipažą". Bet kai apsilankėme tuometinių pirmokų klasėje, pamatėme, kaip jie bakterijas nuo nešvarių rankų augina, kokius konkursus po pamokų rengia, supratom, kad tikrai tai ko reikia. Gal kai kam ji buvo "per demokratiška", bet mano mokytojos supratimą atitiko ir daug toliau peržengė.
Atsakyti
O gal kas žinote, kuri Karoliniškių mokykla geresnė? Pranciškaus Skorinos, Spindulio ar Ryto? g.gif
Skorinos mokykla - buvęs darželis, tai gal +, o gal ir - unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 14 kovo 2007 - 16:28
QUOTE(Rubkyte @ 2006 09 25, 10:38)
Sveikos mamkos,

gal jau per mėnesį susidarėt nuomonę, kaip ten tie pirmokėliai??? Aš jau pradėjau rūpintis dėl kitų mokslo metų ir rajonas mums nelabai svarbus.....
Pasiskaičius forume išsirinkau kelias mokyklas:)))
-genio;
-Vyturio;
-Šviesos;
-P.Mašioto
-Filaretų

Kokia jūsų nuomonė apie jas???? O gal kas girdėjot ką gero/blogo apie Daukanto mokyklą???


Sveika, Rubkyte, gal būtų galima sužinot kokią mokyklą pasirinkot?
Mane domina Šviesos pradinė mokykla smile.gif. Gal kartasi kokių atsiliepimų apie ją turi? Dėkui už bet kokią info tongue.gif
Atsakyti
Pati geriausia ir šauniausia mokykla - "Vyturio" prad. mokykla. Čia šaunus mokytojų kolektyvas, nuostabi mokyklos direktorė. Šita mokykla palieka pačius geriausius prisiminimus ją baigusių mokinių širdyse.
Atsakyti
apie ryto ir spindulio mokyklas gal;iu papasakoti nemazai... seip mano nuomone tai is karolinskese esanciu mokyklu geriausia butu ryto vidurine...
Atsakyti
Sveikos mamytes,
planuojam savo vaika leisti i Tuskulenu mokykla Zimunuose. Gal galite parasyti atsiliepimu apie sia mokykla ir pasiulyti gera pradinuku mokytoja.
Atsakyti
QUOTE(Anita @ 2008 03 16, 18:07)
Sveikos mamytes,
planuojam savo vaika leisti i Tuskulenu mokykla Zimunuose.


Man irgi įdomu būtų. smile.gif
Gal kas galėtų patarti, ką geriau rinktis būsimam pirmokui: Kristoforo ar Tuskulėnų mokyklą?
Atsakyti
QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2008 06 25, 19:47)
Man irgi įdomu būtų.  smile.gif
Gal kas galėtų patarti, ką geriau rinktis būsimam pirmokui: Kristoforo ar Tuskulėnų mokyklą?


Ar ne per vėlai renkatės mokyklą g.gif . Kiek žinau, Tuskulėnų mokykloje praėjusią savaitę buvo posėdis ir jau nuspręsta kas į kokią klasę priimtas.
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2008 06 27, 07:42)
Ar ne per vėlai renkatės mokyklą  g.gif . Kiek žinau, Tuskulėnų mokykloje praėjusią savaitę buvo posėdis ir jau nuspręsta kas į kokią klasę priimtas.

Klasės dar nesuformuotos, bet patvirtino užsirašiusiųjų sąrašą.

Mums kitokia dilema: Tuskulėnų ar Žiburio pradinė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 06 27, 10:38)
Mums kitokia dilema: Tuskulėnų ar Žiburio pradinė...  g.gif

Ir šiame forume teko skaityti nuomonių, kad gerai, kai pradinukai mokosi atskirai, t.y. mokykloje nėra vyresnių klasių. Tada geriau Žiburio pradinė. Bet po ketverių metų reikėtų vėl spręsti dilemą kur? Vėl nauja mokykla, dalis klasės draugų irgi pasikeistų.
Atsakyti