Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

skaitinejau vis apie kainas, tikrai kad nedidele kaina man pasake. Vakar buvau pas savo ortodonte, tai i sita kaina ir darbas iskaiciuotas.
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 14, 22:48)
skaitinejau vis apie kainas, tikrai kad nedidele kaina man pasake. Vakar buvau pas savo ortodonte, tai i sita kaina ir darbas iskaiciuotas.

Tai gal cia ne safyriniai, o keramikiniai g.gif
Atsakyti
Kad tikrai sake safyriniai. dar kainink varte ir skaiciavo kiek susimoketi reikes. na, antradieni uzdes ir paziuresim
Atsakyti
klausykit, gal cia krize?? smile.gif kaip Vilniuj butu kainos krenta tai gal ir breketai pinga? blink.gif biggrin.gif na kaip ten bebutu,lauksime tavo ispudziu!!
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 14, 22:43)
va va, del buciavimosi tai ir man neramu su tom gumytem..cepelino gabaliuka tai ikishim kaip nors pro tarpa, bet va kai issiziot reiks ir pasibuciuot tai kazi kaip ten...

Tai bus tada meilė tarybinė reiškias - už rankyčių ir tai tik kine blush2.gif ... nors va mergaitė sako kad viskas kaip ir pakenčiama - jei dar nusiimi... tai naktį jos netrukdo tikriausiai... unsure.gif
QUOTE(giedrut16 @ 2009 01 14, 21:39)
as nesiojau tas gumytes ir jau atnesiojau,nera taip baisu,baisiausia tai,kas pamirsdavau uzsidet kartais  blush2.gif   biggrin.gif  o siaip skauda tik pacioj pradzioj:)

bet jas visą laiką reikėjo nešiot, ar ne? o kalbėti netrukdė? ir ar ilgai nešiojai? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 15, 00:22)
klausykit, gal cia krize?? smile.gif  kaip Vilniuj butu kainos krenta tai gal ir breketai pinga? blink.gif  biggrin.gif  na kaip ten bebutu,lauksime tavo ispudziu!!

smile.gif tai klausykit čia tai lobis būtų... iki rugpjūčio žiūrėk visai gal padoru bus.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 15 sausio 2009 - 08:11
niu va kad man sake jas visa para reikia nesioti, o nuo to, kaip saziningai nesiosiu pirklauso gydymo trukme, tai va ir graush tada sazines kirminas visa nakti jei issimsiu... smile.gif
Atsakyti
omg.

o tai kiek laiko prognozuoja kad reiks jas nešiot?..

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 15, 11:32)
niu va kad man sake jas visa para reikia nesioti, o nuo to, kaip saziningai nesiosiu pirklauso gydymo trukme, tai va ir graush tada sazines kirminas visa nakti jei issimsiu... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Abai @ 2008 11 26, 14:15)
Dabar jau devyni mėnesiai, kai  su viršutiniais breketais. Sakyčiau jau neblogai susistumdė (kokie 2/3 darbo atlikta). Lapkritį turėjo dėt ant apatinių, bet vienas 6 dantis pradėjo skaudėt, tai kanalus jam taiso. O breketus ant apatinių dantų matysiu ne anksčiau kaip kovą  cray.gif

Paskaiciau tik pradzia, nelabai laiko turiu
mano situacija panasi - virsuj nesioju jau beveik puse metu, po to sugedo kanalas apacioj 6 dantuko, baigiau tvarkytis, dar reikejo foto pasidaryti, ryt einu i paverzima ir ziuresiu, ka sakys del apatiniu breketu
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 14, 21:43)
sveiki, Ir as nuo kitos savaites busiu istojusi i breketininku buri. Labai laukiu. As deduosi Kaune Stomotologijos Poliklinikoje, desiuos safyrinius, vienam zandikauliui kainuoa 1920LT.


Aš ten pat.. tik man sakė, kad 2400 Lt, jei safyrai ant VISŲ dantų.. jei tik ant 6 priekinių, tai 2000 Lt.. tai kodėl čia pas tave taip pigiai..??? A pas kokią gydytoją buvai??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 01 15, 12:36)
omg.

o tai kiek laiko prognozuoja kad reiks jas nešiot?..



kiek supratau apie 4 menesius, gydymo eigoj aisku gali laikas keistis..
Atsakyti
[quote=Giagute,2009 01 15, 09:12]
Tai bus tada meilė tarybinė reiškias - už rankyčių ir tai tik kine blush2.gif ... nors va mergaitė sako kad viskas kaip ir pakenčiama - jei dar nusiimi... tai naktį jos netrukdo tikriausiai... unsure.gif

bet jas visą laiką reikėjo nešiot, ar ne? o kalbėti netrukdė? ir ar ilgai nešiojai? blink.gif
Papildyta:

Pakenciama pakenciama,tik stai pirmom dienom skaudes ir tiek:) na as du menesius nesiojau tas gumytes tai visalaika reikejo:) tik kai ziovaudavo sutrukdavo jos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kam tos gumytės būtent reikalingos?g.gif
atleiskit jei nepastebėjau, kad galbūt jau rašėt ax.gif
Atsakyti