Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 16, 15:49)
o sakykit ant abiejų iškart žandikaulių deda, ar tik po kiek laiko ant kito? g.gif

Man is pradziu noorejo det ant abieju, bet paskui persigalvojo, cia matyt nuo situacijos priklauso ax.gif
Atsakyti
mano virsutiniai labai susigrude buvo, tai irgi pirma virsu uzdejo, kad prasitiesintu, o sausio 22 keliauju apacios:)
Atsakyti
Idomu kaip man darys g.gif Na jau greitai sužinosiu ax.gif alabi nekantrauju blush2.gif
Atsakyti
Man pirma viršui dės, o kada apačioj nežinau dar
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 01 16, 10:31)
oh.. na stiprybės ištvermės... po pusmečio mane galėsi guost nes jau matau save su tom gumytėm..
ojej smile.gif o tai ką tada - pas gydytoją vizitas ir naujas dėdavo ar atsarginių komplektą iškart įdėdavo?  ax.gif


oi ten visa pakeli duoda tu gumyciu biggrin.gif pamenu kai uzdejo gumytes tai pradzioj net i sumustini ikasti negalejau,bet greitai praejo ir skausmas ir tas suvarzymas,viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, priimkite į savo draugišką kompaniją dar viena breketininkę, pažadu nesikandžioti nes nelabai dar sugebu biggrin.gif

Trumpai apie savo breketinę istoriją:

Su breketais nuo gruodžio 22-os dienos, tai neseniai. Taisausi tik viršų, bet dėl vieno nepaklusnaus dantuko teko užsidėti nuimama plokštelę ant apatinio žandikaulio (kad negalėčiau iki galo sukasti dantukus). Daiktas, niu nemalonus – nepatogi, pirmom dienom sunkiai kalbėjau, bet pati esu plepi, tai dabar retkarčiais tik švilpauju )))) Guodžia tai, kad nešioti ją teks tik kelis mėnesius... bent jau taip pažadėjo... wub.gif
O dėl viršutinių problemų nėra, tik žadėjo kad labai pirmom dienom spaus, tai vat kažkaip nelabai, gal manęs pagailėjo ir per silpnai užtrauke. unsure.gif


Labai malonu, kad jus taip draugiškai čia bendraujat, susidraugausim? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anastasyja: 16 sausio 2009 - 23:04
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 16, 23:03)
Sveiki, priimkite į savo draugišką kompaniją dar viena breketininkę, pažadu nesikandžioti nes nelabai dar sugebu  biggrin.gif

Trumpai apie savo breketinę istoriją:

Su breketais nuo gruodžio 22-os dienos, tai neseniai. Taisausi tik viršų, bet dėl vieno nepaklusnaus dantuko teko užsidėti nuimama plokštelę ant apatinio žandikaulio (kad negalėčiau iki galo sukasti dantukus). Daiktas, niu nemalonus – nepatogi, pirmom dienom sunkiai kalbėjau, bet pati esu plepi, tai dabar retkarčiais tik švilpauju )))) Guodžia tai, kad nešioti ją teks tik kelis mėnesius... bent jau taip pažadėjo...  wub.gif
O dėl viršutinių problemų nėra, tik žadėjo kad labai pirmom dienom spaus, tai vat kažkaip nelabai, gal manęs pagailėjo ir per silpnai užtrauke.  unsure.gif
Labai malonu, kad jus taip draugiškai čia bendraujat, susidraugausim? 4u.gif  ax.gif

Sveika,aišku priimsim bigsmile.gif aš pvz. dar neturiu breketu,bet greitu metu turėsiu, bet vistiek domiuos ir skaitinėju thumbup.gif papasakok kur dėjais ir kokius smile.gif
Atsakyti
Priimsim priimsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Anastasyja prasom daugiau informacijos, kokius nesioji? Pas ka gydais? Ir keik prognuozuoja nesioti?
Atsakyti
o smagu kad burys dideja:) as tai pavydziu toms kuriom tik ant vieno zandikaulio deda, pamenu pati irgi buvau prisigalvojusi prisivajojusi kaip man tik virsutinius dantukuspatieisns ir lakstysiu laiminga bet nuejau pas daktaryte ir susprogdino mano roziniu fantaziju baliona biggrin.gif biggrin.gif sako ruoskis nieko nebus biggrin.gif kaustysim ir apacia:)smile.gif t
Atsakyti
aš ir buvau prisisvajojus,kad ant vieno žandikaulio dėsiuos, nes apatiniai tiesūs , bet kai nuėjau, tai išėjau ir vos neapsiverkiau, kai man pasakė mano problemas blink.gif na , bet jeigu reikia, tai reikia smile.gif
Atsakyti
siaip nera jokio diskomporto del tu apatiniu dantuku breketu,jug beveik ir nesimato,na tik tiek,kad dar kaina smarkiai padideja... smile.gif
Atsakyti