Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 19, 18:03)
Kad su plokštelės apskritai negalima valgyti..  unsure.gif  Turiu patirties.. nes nuo mažų dar mokyklos klasių su jom tampydavausi iki ŠIOL...  doh.gif


Gal kitą vaikystėje teko nešioti. Aš vaikystėje kitą nešiojau. O šita skirta tam kad vienas dantukas, kuris nuspendė augt į vidų atsistatytų į priekį. Be jos valgyti dabar apskritai negalėčiau – apatiniai dantukai daužosi i šito danties breketą.

Jei išsišiepti ji nesimato – ji tiesiog neleidžia iki galo sukąski dantis. Vaikštau su veidu išsitempusiu, bee ))) niu nepatinka ji man
Atsakyti
Ou_jeaa, as zinok ir maza budama, 4 klasej nesiojau plokstele apie puse metu, bet vistiek grizo dantukai i senasias vietas..as pastebejau, kad savo dantis paveldejau is tecio - pas jis lygiai taip pat susigrude, net pasisukes antras dantis taip pat kaip pas mane..tei va, sakau gaila pries gimstant neleidzia pasirinkt, kurio gimdytojo dantis nesiot nores vaikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 19, 16:13)
Ou_jeaa, as zinok ir maza budama, 4 klasej nesiojau plokstele apie puse metu, bet vistiek grizo dantukai i senasias vietas..as pastebejau, kad savo dantis paveldejau is tecio - pas jis lygiai taip pat susigrude, net pasisukes antras dantis taip pat kaip pas mane..tei va, sakau gaila pries gimstant neleidzia pasirinkt, kurio gimdytojo dantis nesiot nores vaikas biggrin.gif

Aš irgi į tėvą biggrin.gif Pas jį vaikystėje irgi kreivi dantys buvo, bet kadangi ir jo tėvas buvo stomatologas tai sutvarkė viską laiku , bet aš va dantistų baimė turėjau g.gif o dabar kaip tik atvirkščiai,net patinka, nes žinau, kad nori gero ir, kad sutaisys dantis taip ,kad man būtų geriau thumbup.gif tarp kitko genai turbūt ir tėvo rolleyes.gif Bandysiu stot i mediciną, noriu būt odontologe thumbup.gif bet kaip gi dabar atrodys odontologė su kreivais dantim doh.gif
Atsakyti
na tai nera kur trauktis, teks tau testi gimines tradicija ir vaiksciot su grazia sypsena!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 19, 16:28)
na tai nera kur trauktis, teks tau testi gimines tradicija ir vaiksciot su grazia sypsena!! smile.gif

Tai jau taip, kai pačios dantys ne iš gražiausių, tai norisi kitiem padėt turėt tiesius ir gražius dantis , nes suprantu ką reiškia kreivi dantys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 19, 18:31)
Tai jau taip, kai pačios dantys ne iš gražiausių, tai norisi kitiem padėt turėt tiesius ir gražius dantis , nes suprantu ką reiškia kreivi dantys  4u.gif


Turėsime pas ką savo vaikus vedžioti biggrin.gif , jei ir jų mūsų dantų problemos neapeis =)
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 19, 16:34)
Turėsime pas ką savo vaikus vedžioti biggrin.gif , jei ir jų mūsų dantų problemos neapeis =)

Jei jau būsiu dantistė, tai ir kabinetas garantuotas biggrin.gif Tėvas nuosavą turi, kuris atiteks man su visa įranga ir technika thumbup.gif pasigyriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 19, 18:38)
Jei jau būsiu dantistė, tai ir kabinetas garantuotas  biggrin.gif  Tėvas nuosavą turi, kuris atiteks man su visa įranga ir technika  thumbup.gif  pasigyriau  blush2.gif


jei tik bus noras, tai tikrai tapsi šaunia gydytoja! Kuo tau ir linkiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
gal žinote kliniku klaipedoje,kurios siuo darbu uzsiima..;]
buciau labai dekinga,kad parasytumete i az.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 19, 16:43)
jei tik bus noras, tai tikrai tapsi šaunia gydytoja! Kuo tau ir linkiu smile.gif 4u.gif

ačiū 4u.gif Noriu paklaust,nuo ko pasidaro blogas sąkandis? ar čia nuo gimimo ir atsigimimo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 19, 17:48)
ačiū  4u.gif  Noriu paklaust,nuo ko pasidaro blogas sąkandis? ar čia nuo gimimo ir atsigimimo ?  g.gif

Mano asmeniskai, nes per ilgai soske ciulpiau blush2.gif
Sakiau savo vaikus is viso be soskes auginsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 16:50)
Mano asmeniskai, nes per ilgai soske ciulpiau  blush2.gif
Sakiau savo vaikus is viso be soskes auginsiu  tongue.gif

Idomu man nuo ko g.gif Gali but dėl to,kad kvepuoju per burna ir miegu išsižiojus? g.gif Kadangi turiu polipus, kuriuos greitu metu operuos ,ir tuo pačiu angina ...
Atsakyti