Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 16:41)
Man atrodo galima ir pakenteti su tais vaziavimais, juk ne kiekviena diena pas ja lankaisi.
As is viso is Anglijos skraidau ir nieko  ax.gif ko tik nepadarysi del grozio  mirksiukas.gif


Oho! Niu jo, mano važiavimai, palyginus su tavais, kaip 5 minutės iki parduotuvės biggrin.gif

Labai dėl savo važiavimų irgi nepergyvenu, iš dalies ir naudinga prasivaikščioti kur nors toliau nuo namų, ypač pavasarį-vasara smagu bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 15:41)
Man atrodo galima ir pakenteti su tais vaziavimais, juk ne kiekviena diena pas ja lankaisi.
As is viso is Anglijos skraidau ir nieko  ax.gif ko tik nepadarysi del grozio  mirksiukas.gif

As irgi Anglijoj gyvenu, tai teks skraidyti. Bet ko tik del grozio nepadarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 15:49)
As irgi Anglijoj gyvenu, tai teks skraidyti. Bet ko tik del grozio nepadarysi smile.gif

Nu va as jau nebe viena tokia busiu. mirksiukas.gif
Kada sakei rytoj tau deda?
Atsakyti
inuliukasss, kabesita, kooperuokitės – kartu skraidykite biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anastasyja: 19 sausio 2009 - 15:00
QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 15:55)
Nu va as jau nebe viena tokia busiu.  mirksiukas.gif
Kada sakei rytoj tau deda?

Rytoj per pietus busiu isgrazinta. Beda ta, kad pareita savaite isrove danti ir vis dar beproto skauda, bet skauda ne ta vieta kur skyle, bet sekanti danti ir dantenos istinusios. Tikiuosi nesutrukdys breketu dejimui. Rove irgi netrumpai, 45 minutes kankino,kol isrove, tai sakau gal del to skauda.
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 16:19)
Rytoj per pietus busiu isgrazinta. Beda ta, kad pareita savaite isrove danti ir vis dar beproto skauda, bet skauda ne ta vieta kur skyle, bet sekanti danti ir dantenos istinusios. Tikiuosi nesutrukdys breketu dejimui. Rove irgi netrumpai, 45 minutes kankino,kol isrove, tai sakau gal del to skauda.

Nesuprantu ko taip ilgai kankino tavem gal problematiska danti turejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 19, 15:25)
Aš tai pat, jeigu reikės ,kad ir visą gyvenimą nešiosiu ta plokštelę g.gif  aš labai kompleksuoju dėl savo dantų, nekarta nuoširdžiai verkiau, nes viena iš viso gyvenimo svajonių tiesūs dantys...  verysad.gif


pazistamas jausmas.. verysad.gif as irgi liudedavau kiekviena karta pzaiurejusi i save nuotraukoje besisypsancia, tokios negrazios man tos nuotraukos budavo, atrode kad visi mato kokie mano dantys negrazsu, nors is tiesu mazai kas kreipe demesi, bet buvau neblogai uzkompleksavus, vienu metu net nesisypsodavau nuotraukose, visur toki rimta veida nutaisydavau, tai klausinedavo draugai ko tokia liudna biggrin.gif o dabar paziuriu i veidrodi ir matau kad labiausiai mane nervines dantis( kuri meiliai vadindavau "kapliumi", ir kuris subtiliai sugadindavo visas nuotraukas nes buvo shleivas kreivas ir kazkokiu budu matydavos visose nuotraukose) , jau grizo i savo vieta tik per 6 savaites. ir tada norisi patarti visoooms dvejojancioms - dekites breketus, neabejokite, koooks superinis jausmas matyti kaip diena po dienos svajone tampa realybe smile.gif uch visa ispazintis cia gavos, tiesiog dabar kai esu su breketais lengva kalbeti ir atsiminti visas tas mintis kurios neleido ramiai gyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 19, 16:28)
Nesuprantu ko taip ilgai kankino tavem gal problematiska danti turejai  g.gif

Sveikas dantukas buvo. Kai isrove daktarelis sake saknis uzlinkusi buvo. Tai dabar kankinuosi ir ryju tabletes nuo skausmo. Nors tas dantu chirurgas sake, dantu isrovimo skausmas nelygus skausmui uzdejus breketus, tai nugasdino mane, bet noro nenumuse. Dabar ar taip ar taip reikia juos detis, nes issisiepiu ir skyle matosi. Baisu paciai i veidrodi ziureti.
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 16:43)
Sveikas dantukas buvo. Kai isrove daktarelis sake saknis uzlinkusi buvo.  Tai dabar kankinuosi ir ryju tabletes nuo skausmo. Nors tas dantu chirurgas sake, dantu isrovimo skausmas nelygus skausmui uzdejus breketus, tai nugasdino mane, bet noro nenumuse. Dabar ar taip ar taip  reikia juos detis, nes issisiepiu ir skyle matosi. Baisu paciai i veidrodi ziureti.

Man atrodo jei danti rautum be anastetiko, tai tikrai neistvertum, o cia breketai, kai deda tikrai neskauda, paskui gali pirmom dienom skausmas atsirast, o paskui apsiramins, bus jauciamas tik tempimas mirksiukas.gif Nu cia bent jau mano patirits tokia. tongue.gif
Sekmes rytoj ir nebijok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 17:43)
Sveikas dantukas buvo. Kai isrove daktarelis sake saknis uzlinkusi buvo.  Tai dabar kankinuosi ir ryju tabletes nuo skausmo. Nors tas dantu chirurgas sake, dantu isrovimo skausmas nelygus skausmui uzdejus breketus, tai nugasdino mane, bet noro nenumuse. Dabar ar taip ar taip  reikia juos detis, nes issisiepiu ir skyle matosi. Baisu paciai i veidrodi ziureti.




Niu nežinau kam kaip, bet man neskauda. Truputi veržia, kažkur apie trečia diena dantukai gal jautresni truputėli buvo. Bet skausmo ypatingo nejaučiau. Gal vėliau bus baisiau... blink.gif vienintelis dalykas, kuris truputėli vargino, tai vielutes galiukai žandus brūžino, bet man davė (gydytoja) vaško tai prilipdžiau ant jų ir patenkinta likau ))

Tai vat vis svarstau gal per silpnai man vielutę užtraukė, norisi jau ir skausmą ta pajusti g.gif blink.gif

Iš kitos puses, jei jauti skausmą reiškia dantukai į vietą “statosi” ir kai pagalvoji apie rezultatą, ne taip jau ir baisu biggrin.gif

Papildyta:

Įdomiausias dalykas: pirmi valgymai po breketų uždėjimo. Aš tą dieną kai brekėtus man dėjo nieko nevalgiau, o vakare jau pajutau kad norisi ir ne jogurto kokio o kotleto. Niu pasiėmiau aš jį. Žiūrėjome vienas į kitą (aš į kotletą, kotletas į mane) taip graudu pasidarė wink.gif)
Niu man sunkiau dėl apatinės nuimamos plokšteles ir dabar su ją nemalonu valgyti
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 19, 15:59)
Niu man sunkiau dėl apatinės nuimamos plokšteles ir dabar su ją nemalonu valgyti


Kad su plokštelės apskritai negalima valgyti.. unsure.gif Turiu patirties.. nes nuo mažų dar mokyklos klasių su jom tampydavausi iki ŠIOL... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 19, 15:37)
pazistamas jausmas..  verysad.gif 

Aš labai gailiuos, kad kai buvau vaikas nėjau tvarkytis dantų,nieks nepriversdavo, nors tėvas buvo odontologas...Labai džiaugiuos ir nekantrauju, kad pagaliau turėsiu breketus ir tiesius dantis bigsmile.gif Kad ir kiek beužtruks, bet aš juos turėsiu thumbup.gif Tada pasitikėsiu savimi ir galėsiu nesivaržomai šypsotis biggrin.gif

QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 19, 15:43)
Sveikas dantukas buvo. Kai isrove daktarelis sake saknis uzlinkusi buvo.  Tai dabar kankinuosi ir ryju tabletes nuo skausmo. Nors tas dantu chirurgas sake, dantu isrovimo skausmas nelygus skausmui uzdejus breketus, tai nugasdino mane, bet noro nenumuse. Dabar ar taip ar taip  reikia juos detis, nes issisiepiu ir skyle matosi. Baisu paciai i veidrodi ziureti.

Keista, turėjau vieną labai problematišką dantį,teko rauti, kurio šaknys ir buvo užlinkusios ir palindusios po kitu dantimi, užtruko gal apie 10min neilgiau,jeigu netrumpiau, aišku skausmas nerealus , ir kito danties gabala nuskėlė doh.gif
Atsakyti