Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūs sportuojate, kai metate svorį?

QUOTE(Ajnootia @ 2006 11 20, 14:59)
Yra Latvijoj kazkoks garsus dietologas, daznai per tv rodo... Tai va, teko girdet, kad jis visus kvailiais isvadina, kurie sportuoja ir laikosi dietos.


Nežinau, ar taip jau ir derėtų VISUS sportuojančius kvailiais vadinti... g.gif Nepastebėjau, kad vakare pasportavus norėčiau valgyt - kaip tik nesinori, nes pilvas įsitraukia kažkaip biggrin.gif , norisi tik gerti, ar kokį sultingą vaisių sukrimsti. Manęs sportas neišsekina, atvirkščiai - aš pailsiu sporto klube, nes kokias 14 val. per dieną esu priversta sėdėti prie kompo.
Ir pagal savo mamką, kuri jau septintą dešimtį įpusėjo, galiu pasakyt: kol tik reguliavo maistą (o ji tikrai labai pedantiškai prisižiūri mitybą), svoris pamažu vis tiek augo, kai pradėjo sportuoti - per kelis mėnesius rūbai sumažėjo dviem dydžiais, nors svorio numetė tik kelis kg. Dabar klube jau nesilanko, sportuoja namie, ir svoris nebeauga.
Atsakyti
na as is savo patirties (nors ir kokia menka ji bebutu), galiu pasakyti tiek: man svoris krenta nevalgant. g.gif
Kelis kartus bandziau sportuot - rezultatu jokiu verysad.gif (kas liecia svori, apie apimtis ir raumenis nekalbu), svoris arba priaugdavo, arba likdavo toks pat. Bet tai nereiskia, kad sportavau ir valgiau belekiek. Viskas saikingai..
Atsakyti
man derinukas SAIKINGA MITYBA ir SPORTAS veikia thumbup.gif
Kai galų gale pasiryžau (t.y. išdrįsau unsure.gif ) savo kompleksus, pasyvumą ir tingėjimą "nugabenti" į sporto klubą, treneris iškart pasakė: lieknėjant rezultatus įtakoja 1/4 SPORTAS + 3/4 MITYBA... 4u.gif
Atsakyti
Vienoj tv laidoj girdejau kaip kalbejo dietologas jis sake, kad pirmiau reikia sureguliuoti mityba laikytis dietos ir tik tada numetus svorio eiti sportuoti , nes jei sportuoji pasportavus buna labai padidejes apetitas ir vel prisivalgai ir viskas iseina perniek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajnootia @ 2006 11 27, 15:18)
tai tikriausiai girdejai ta pati, ka ir as, apie latviu dietologa. As apie ji rasiau ce jau  smile.gif



tai cia tik tuo atveju, kai dieta itin griezta. As irgi ji girdejau. Tai jis taip ir pasake. Kadangi jo siuloma dieta griezta. As geriau renkuosi normaliai, bet sveikai valgyt+pasportuot ir man tai puikiai veikia. man teip geriau, nei labai stipriai apsiboti mityba ir nesportuot.
Be to, kai svoris metamas sportuojant, kunas atrodo daug graziau, nes yra stangresnis.
pacioms rinktis.
Atsakyti
na jei tas latvis toks jau garsus, ir tikrai nemazai zmoniu jo pagalba sulieknejo, tai jis teisybe tikriausiai sako...
bet as ir tokios grieztos dietos nepakesciau schmoll.gif , kai jo pasiekejai pasidaro specialias formikes, milimetrais atmatuotas, kad duonos nesuvalgytu daugiau arba maziau 1 milimetru... Nesamone stupid.gif mega_shok.gif fool.gif
Atsakyti
swejkutes smile.gif mmm wa ir ash pasakysiu....kai laijkaisi dietos ishpradziu mazeja raumenis, nes riebalus organizmas pradeda kaupti kai gauni per daug energijos ir jos neishnaudoji juos organizmas ir nori pasilikti ....o kai laijkaisi dietos ir dar sportuoji stangrini raumenis jie ishlieka stiprus (netgi nedideja apimtys) o organizmas energijos ima ish riebaliuku todel jie ir tirpsta...nors tiesa kad 80% svorio metimas priklauso nuo maisto o tik 20 % nuo sporto bet 20% nera 1% taigi jeigu norite grakstaus nesuglebusiu kuno sportuoti tikraj nepakenktu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
paviesinsiu savo patirti. du gyvenime esu numetusi maziau 80 kg, dabar ir pernai, pries pastojant.tada sportavau-dabar ne blush2.gif taigis kai numeciau lisnus kg labai daug sportuodama ant koju ir subinuke neturejau celiulito, buvo graziai isryskeje raumenukai, prosto mergyte-uogyte wub.gif dabar gi apimtys tokios pacios, svoris panasus, o nuoga pries veidrodi kai pasisukioju fear.gif reiktu sportuot pradet...ale nieks spyrio gero siknon nepasiulo, o kadangi mazius mazas tai turiu miliona pasiteisinimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2006 11 25, 21:30)
Vienoj tv laidoj girdejau kaip kalbejo dietologas jis sake, kad pirmiau reikia sureguliuoti mityba laikytis dietos ir tik tada numetus svorio eiti sportuoti , nes jei sportuoji pasportavus buna labai padidejes apetitas ir vel prisivalgai ir viskas iseina perniek smile.gif


aš tai ne tik girdėjau, bet ir savo kailiu išbandžiau..
prieš du metus sugalvojau pastangrint šiek tiek savo kūną(nebuvo nei viršsvorio, nei didelių problemų, tik norėjosi gal kokį porą kilų numest), nusipirkau abonimentą, pradėjau lankyt - sekt svorį, apimtis...
ką aš galiu pasakyt - po treniruočių apetitas būdavo žvėriškas, jaučiausi nusipelniusi kažko skanaus - tai šokoladukas, tai šiaip kas skanaus, malonaus...po mėnesiuko intensyvių treniruočių - raumenukai sustangrėjo, priaugau du kilus, apimtys liko savo vietoje...o va apetitas bestija - su juo dar ilgai kovojau....
dabar irgi laikausi tos nuomonės, kad pirma reikia užsiauginti valią saikingai maitinantis, pasportavus nedaryti sau jokių "dovanų" šokolado pavidale ir jokių nuolaidų mityboje.
o šiaip sportas jėga - bent jau man labai pakelia nuotaiką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carla: 14 gruodžio 2006 - 09:28
o man atvirksciai, po gero sporto, tokio kai nuovargis neblogas jauciasi visai nenoriu valgyt schmoll.gif jauciuosi tiek nuveikusi grozio labui, kad apie sotu pavalgyma ne minties nekyla drinks_cheers.gif
Atsakyti
butinai sportuoju, zymiai greiciau nukrenta svoris biggrin.gif
Atsakyti
Is tiesu, jei pradedi sportuoti tai ir mityba reikia prisiziureti. Man pasitvirtino tai, kad sportuojant ir apetitas didesnis. Bet nepasidaviau norui sukrimsti kazka daugiau, nei paprastai... ir dabar dingo tas noras. Turiu tik savo pasirinkta valgiarasti ir aktyvu sporta. Visa sita laika taip ir nepriaugau valios deka. Net ant svarstykliu nebelipu - itariu ir dabar tie patys 50 kg ir ne daugiau... gal. ax.gif
Taigi, sportuoti vardan graziu kuno formu tikrai reikia kartu ir ziurint ka dedi i burna. Sekmes visoms! drinks_cheers.gif
Atsakyti