Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūs sportuojate, kai metate svorį?

Ar metant svorį sportuojam? O ar įmanoma kitaip? Mano nuomonė šiuo klausimu vienareikšmiška ir kategoriška - sportuoti būtina norint turėti ne tik liekną, bet ir GRAŽŲ kūną.

Vik*, nei vien sportas, nei vien dieta nepadės. Turi derinti sportą ir normalų maitinimąsi.
Atsakyti
na as tik pradejau sportuoti, bet dar labai sunku atsispirti ir nevalgyti, na dvi dienas iskenciau ir valgiau po maziau ir daugiau kartu o vakar ir vel daugiau privalgiau, na reiks griezciau susiimti ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif
Turiu šiokių tokių klausimėlių dėl mitybos.
Taigi visų pirmą paaiškinsiu situacija, esmė tokia, kad pusryčiauju nomaliai namie, pietūs būna menki, nes laiko nelabai yra ir galimybių irgi, džnai tai būna salotos apie 200 gramų. Tai sakyčiau gana menkai. Dar per dieną sudorojų biškį vaisių(mandarinai, obuolys, greipfruktas). Ir popiet einu į sporto klubą. Grįžtu kažkur apie penktą valandą. Nevalgau 2-3 valandos iki sporto, kaip išeina. Na,o kaip daryti po sporto klubo? Žinau, kad kažkiek laiko negalima valgyti ten ar kaip? O man būdavo taip, kad išvis nevalgydavau tai ir mėnesinės tokios nereguliarios, kažkaip norisi rezultatu ir nesinori sau pakenkti. Tai šiandien vat katik pavakarieniavau. Pagalvojau, kad vistik nieko tokio juk valgau dar prieš šešias. blush2.gif
Tai nežinau, kaip ir laukčiau Jūsų patarimų šituo atžvilgiu.
Ai dar beje pusryčiams pas mane du sumuštinukai, pietus - salotos(skirtingos visada), vakarienei - šiandien buvo trys bulvės ir du kotletukai nedideli. tarpais valgiau mandarinų biškį. Nežinau gerai čia ar blogai su ta vakariene padariau blink.gif
Nu ir valanda treniruoklių salėje. g.gif
Atsakyti
Sutinku, kad metant svori butina sportuoti. Jei nesportuoji, tai krenta ne tik riebalai, bet ir raumenuku dalis, o jei sportuoji, tai stangreja kunas ir deginami riebalai. Kaip kazkas minejo, kas is to, kad busi kuda, bet kunas kaip liurla, svarbu stangrus kunas.
Atsakyti
QUOTE(Ler @ 2008 02 05, 17:45)
Na,o kaip daryti po sporto klubo? Žinau, kad kažkiek laiko negalima valgyti ten ar kaip? O man būdavo taip, kad išvis nevalgydavau tai ir mėnesinės tokios nereguliarios, kažkaip norisi rezultatu ir nesinori sau pakenkti. Tai šiandien vat katik pavakarieniavau. Pagalvojau, kad vistik nieko tokio juk valgau dar prieš šešias. blush2.gif

Patariu apskritai susidaryti dienos valgiaraštį, kur suskaičiuotum, kiek kcal per dieną suvartoji. Galbūt kcal per mažai, taip lėtini medžiagų apykaita, o dar su sportu ir sveikatai gali pakenkti.

O po treniruotės valandą nevalgyk, o vėliau užvalgyk ką nors baltyminio - tai gali būt vištiena, jūros gėrybės, jogurtai ir pan. Vaisiai prieš miegą nėra labai gerai.
Beje, dėl nevalgymo po 6. Po kelintos val tau nevalgyti, turi nuspręsti tu pati. Aš pati einu miegoti apie 1-2h, tai nejaugi dabar nevalgysiu nuo 6? Nevalgyti reiktų 3-4 val iki miego.
Atsakyti
sportuoti gerai būtų ne tik metant svorį, o visada, nors ir po truputėlį. Sportas teikia gerą savijautą, kūno stangrumą, malonų nuovargį.. tongue.gif bent aš stengiuosi kas kelias dienas eiti pabėgioti po pusvalanduką, nes kol kas neturiu laiko vėl vaikščiot į sporto klubą.. blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas juk priklauso nuo gyvenimo ritmo mirksiukas.gif Su lelium tiek prisisportuoji, kad paderinus mityba-rezultatai būtų superiniai thumbup.gif
Atsakyti
Na sportas sportui nelygu, jei sportuojat stpriai, nepavyks to svorio nupurtyt, jis kaip tik dides, nes raumens svoris didesnis nei riebalo blink.gif O metant svori reik dirbt tik aerobini darba (tai jokiu budu ne aerobika, nes per kai kurias aerobikos treniruotes pulsas pakyla iki 190 K/min), ir ne maziau kaip 40-50 min, nes riebalu deginimas prasideda tik po 30 min aerobinio darbo g.gif Na, o jei dar maista prisiziuresit, tai be jokiu problemu svoris isgaruos drinks_cheers.gif
Atsakyti
as sportuoju treniruoklliuose ir lb prisiziuriu su maistu 4u.gif , o svoris tai beveik tas pats, kartais pakyla kartais nusileidzia pora kg, db tas laikotarpis kai nusileido, nes mazai valgau thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif O gal zinot kaip su kalanetika, ar pilatesu? lasinukai dega, ar tik raumenys stipreja? kokia sporto rusi pasirinkt? treniruoklius? aerobika? po velniu, ka?
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2008 11 29, 11:46)
4u.gif  O gal zinot kaip su kalanetika, ar pilatesu? lasinukai dega, ar tik raumenys stipreja? kokia sporto rusi pasirinkt? treniruoklius? aerobika? po velniu, ka?


manau geriausia derinti viską biggrin.gif bent jau aš taip darau: viena diena būna joga, kita cardio su truputčiu svorių, kita svoriai su trupučiu cardio ir t.t.

Daug energijos, lankstumo ir raumenukai dailūs pasirodė. Svorio nemetu, nes man gerai (nors liekna labai nesu, bet man jei tik kiek daugiau numetu, mėnesinės dingsta...), jaučiuos sveika ir energinga.

Todėl aš tik už sportą thumbup.gif
Atsakyti
Kai meti svori, sportas paspartina jo kritima ir pagerina savijauta thumbup.gif
Atsakyti