Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų galiukai

QUOTE(vene @ 2006 11 17, 12:44)
Green Light aliejuko neradau, tai nusipirkau tokį
user posted image

Gal kas turite? Pabandžiau tepti ant sausų plaukų, tai plaukų neriebina ir gerai išsišukuoja  thumbup.gif , o ant drėgnų plaukų dar netepiau, kai išsiplausiu galvą, išbandysiu, žiūrėsiu, koks poveikis. Tik kvapas, oi, koks saldus. Man tai toks nelabai  schmoll.gif , lygtai vanilės.



As toki jau antra karta nusipirkau. Man jis thumbup.gif . Kai issiplaunu galva, dregnus plaukus juo patepu ir po to dziovinu. Svarbiausia, kad visai neriebaluoja, o galiukams labai gerai. Pirmaji naudojau kokius 9-10 men. uzteko ilgam. O dabar plaukai ilgi, tai net nezinau, turetu bent pusei metu uztekti. Kas liecia kvapa, tai nesijaudink, jis nestipriai jauciasi, tai neturetu erzinti. Nors man, asmeniskai,jis patinka. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2006 11 17, 12:11)
As toki jau antra karta nusipirkau. Man jis  thumbup.gif . Kai issiplaunu galva, dregnus plaukus juo patepu ir po to dziovinu. Svarbiausia, kad visai neriebaluoja, o galiukams labai gerai. Pirmaji naudojau kokius 9-10 men. uzteko ilgam. O dabar plaukai ilgi, tai net nezinau, turetu bent pusei metu uztekti. Kas liecia kvapa, tai nesijaudink, jis nestipriai jauciasi, tai neturetu erzinti. Nors man, asmeniskai,jis patinka.  bigsmile.gif

Pirkau savo nuožiūra, neturėdama jokios informacijos apie šį aliejuką, bet turbūt pataikiau ax.gif . O kaip plaukučiai po plovimo, išsitepus, ar švelnūs, paslankūs?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 17, 11:44)
Green Light aliejuko neradau, tai nusipirkau tokį
user posted image

Gal kas turite? Pabandžiau tepti ant sausų plaukų, tai plaukų neriebina ir gerai išsišukuoja  thumbup.gif , o ant drėgnų plaukų dar netepiau, kai išsiplausiu galvą, išbandysiu, žiūrėsiu, koks poveikis. Tik kvapas, oi, koks saldus. Man tai toks nelabai  schmoll.gif , lygtai vanilės.

Girdejau geru atsiliepimu apie ji. Kai baigsiu savaji dabartini - pirksiu si bigsmile.gif
Atsakyti
As kai laukiausi tai buvau nusipirkus sita aliejuka,pirkau del to,kad kainavo palyginus nedaug,o ir norejau kazka naujo isbandyt,nes visada perku vis kitoki aliejuka. Tai man jis irgi patiko,mano plaukam patiko smile.gif
Atsakyti
Kiek kainuoja tas Bio traitement aliejukas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 11 17, 13:35)
Pirkau savo nuožiūra, neturėdama jokios informacijos apie šį aliejuką, bet turbūt pataikiau ax.gif .  O kaip plaukučiai po plovimo, išsitepus, ar švelnūs, paslankūs?


Na, mano galiukai truputi susiveldavo ir sunkiai issisukuodavo, o naudojant si aliejuka sukuojasi thumbup.gif ir visai nesivelia.

QUOTE(vita82 @ 2006 11 17, 16:03)
Kiek kainuoja tas Bio traitement aliejukas?  bigsmile.gif


As mokejau 32 Lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2006 11 17, 17:00)
Na, mano galiukai truputi susiveldavo ir sunkiai issisukuodavo, o naudojant si aliejuka sukuojasi  thumbup.gif ir visai nesivelia.
As mokejau 32 Lt  bigsmile.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
Man tai jis saldziai smirda,as jo nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 17, 19:54)
Man tai jis saldziai smirda,as jo nepirkciau schmoll.gif

O poveikis kaip? gal bandei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Einame i nauja tema smile.gif

http://www.supermama...howtopic=133856
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti
Sveikos, jau klausiau ilgaplaukiu temoj, bet pasirodo, man klausimas ne i tema buvo blush2.gif Tai vat, gal jus neisbrokysit 4u.gif biggrin.gif Reikia plauku serumo (prireike, kai maciau, kai kirpeja vienai mergaitei patepe ir plaukai nerealiai zvilget pradejo. Ten buvo plauku galiukams, bet perbrauke visus plaukus). Tai vat, ka galit rekomenuot, uz kiek ir kur, ar padeda, ar ilgam uztenka ir pan. Persiprasau baisiausiai, jei vel ne i ta tema papuoliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti