Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Kaune

QUOTE(amber123 @ 2009 01 26, 20:12)
Tas purskiamas idegis turi galvoj? Jei taip tai yra savanoriu pr ir Akropoly lyg tai..

Jo jo biggrin.gif O kur Akropoly? g.gif

QUOTE(wii @ 2009 01 27, 00:13)
stovimo nera bet klausiau ir as del stovimo kaip buvau tai sake greitu laiku bus  thumbup.gif  gulimas tai pagal kuno linijas yra stiklas islankstytas ne taip kaip visur kitur, labai patogu guleti, o kitas tai irgi kazkoks mandras veidas automatiskai pasirenka kiek reikia idegti abu ergoline  thumbup.gif

As tada palauksiu stovimo, nes mane panika ima gulimam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2009 01 27, 01:43)
Jo jo biggrin.gif O kur Akropoly? g.gif



Oi tikrai nzn.. unsure.gif
Atsakyti
Vakar Solisun teko laimė išbandyt naują soliariumą, kur vibruoja bigsmile.gif Pasirinkau anticeliulitinę programą ir taip smagiai pasideginau thumbup.gif Džiaugiaus, kad vakare nebereiks masažo darytis, užteks tik kremu pasitept lotuliukas.gif

Kažkada La Bamboj į tokį eidavau, labai man tokio tipo soliariumai patinka- jaučiuos ir pasideginus, ir beveik pasportavus tongue.gif
Atsakyti
Grožio salone "Grožio karalystė", manikiūristė Renata 4u.gif
Atsakyti
kirpykla Gražūs žmonės, manikiūrininkė Lina thumbup.gif wub.gif pas kitą, nepamenu vardo, nerekomenduočiau schmoll.gif
330 222, Taikos pr., tam pačiam name kaip vestuvinių rūbų salonas Di.
Atsakyti
gal zinot kur nagus gerai deda?
Atsakyti
QUOTE(wii @ 2009 01 21, 15:57)
As tai labai dziaugiuosi MV soliariumu studija silainiuose, jotvingiu 2 prie spaudos kiosko netoli, soliariumai nauji kaip labamboi tik kaina skiriasi minute 1.20 dar visokias acijas daro rytais 99centai berods buna, idegiau greitai nusipirkau abonementa 150min kainavo 130lt tai minute gaunasi 86centai tikrai pigu ir svaru ten. lotuliukas.gif


Labas vakaras, mielosios. Atradau taip pat nerealu soliariuma "Egeja" silainiuose Vetrunges 2 penkiaaukstyje netoli Taubuciu. Ten yra du nauji gulimi soliariumai, taip pat manikiuro kabinetas. Man tai ten labai jauki aplinka, malonus aptarnavimas, gerai degina soliariumai. Venas soliariumas yra net su koju masazu. Sake, kad labai gerai venoms. Tai kai pabandziau tikrai patiko. Taip pat siulo visokiu akciju arba bent ant ju papuoliau. Buvau maloniai nustebinta Valentino dienos proga, kai nusprendziau isigyti abonementa. Uz 100 lt vertes abonementa gavau 10 min dovanu wub.gif ir sumokejau viso tik 80 lt. Kosmetikai taip pat maciau nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2009 02 26, 20:43)
gal zinot kur nagus gerai deda?

Jurgitele super nagucius deda.Ji dirba taikos prospekte priesais telekoma.Tvarkausi pas ja nagus jau trys metai ir ne karto nenusivylau.puikiai piesia dailes.dirba ir su geliu ir su porcelianu,jei ka domintu rasykite man i az duosiu kontaktus smile.gif
Atsakyti
O gal kuri lanketes Stileivoj esanciuose soliariumuose? kaip lempos?
Atsakyti
man irgi aktualu kaune gera manikiurininke..
Atsakyti
QUOTE(leditina @ 2009 03 01, 18:18)
Labas vakaras, mielosios. Atradau taip pat nerealu soliariuma "Egeja" silainiuose Vetrunges 2 penkiaaukstyje netoli Taubuciu. Ten yra du nauji gulimi soliariumai, taip pat manikiuro kabinetas. Man tai ten labai jauki aplinka, malonus aptarnavimas, gerai degina soliariumai. Venas soliariumas yra net su koju masazu. Sake, kad labai gerai venoms. Tai kai pabandziau tikrai patiko. Taip pat siulo visokiu akciju arba bent ant ju papuoliau. Buvau maloniai nustebinta Valentino dienos  proga, kai nusprendziau isigyti abonementa. Uz 100 lt vertes abonementa gavau 10 min dovanu  wub.gif  ir sumokejau viso tik 80 lt. Kosmetikai taip pat maciau nuolaida.


Siandien buvau isbandyti Egejos soliariuma vetrunges 2 tai tikrai nusivyliau nes maciau kaip man isvale soliariuma po kitos klientes, teko paciai su servetele dar pervalyti po to. schmoll.gif na nesu drasuole, todel neisdrysau pasakyti nieko, bet daugiau tikrai neisiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wii: 10 kovo 2009 - 00:19
Baltų pr.55 įsikūrė naujas soliariumas, yra gulimas ir du stovimi, iš jų vienas su apipurškimu, iki 13val. nuolaida 15%, ten pat yra kosmetologė ir masažistė, jauki aplinka, nu man tai patiko thumbup.gif
Atsakyti