Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Rialma @ 2009 09 01, 09:41)
Man taip pat taip labai patinka si spalva  bigsmile.gif  tik nezinau kaip tokia spalva ivardint kirpejai, pas kuria rytoj eisiu..  gal tamsi blond spalva su pilku atspalviu? ar cia jau ruda sviesi?  g.gif  Siaip labai bijau dazyt, nes gaila plaukuciu, kurie po vasaros siek tiek prarado blizgesi. Anksciau juos sviesinau po tamsaus dazymo ir dabar matosi siek tiek rusvas atspalvis, kurio labai noreciau atsikratyt  verysad.gif

siulyciau atsispausdinti nuotrauka, su norima plauku spalva ir nestis i kirpykla smile.gif as taip dariau, gavosi siek tiek sviesesni nei norejau, bet po spalvos nuemimo ir nesitikejau kazko nuostabaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 09 01, 12:44)
siulyciau atsispausdinti nuotrauka, su norima plauku spalva ir nestis i kirpykla smile.gif as taip dariau, gavosi siek tiek sviesesni nei norejau, bet po spalvos nuemimo ir nesitikejau kazko nuostabaus smile.gif



Taip butu geriausia ir padaryti tik, deja, technines galimybes neleidzia verysad.gif
pasitarsiu su savo naujaja kirpeja, katalogu spavartysiu ir gal rasiu panasia spalva smile.gif

anskciau teko ir man spalva nuimineti, po truputi sviesinti. Nuo to laiko ir negaliu atsikratyt to rusvo atspalvio. Kiek girdejau, ji ne taip lengva panaikinti.. blink.gif o dar mano kirpejai tikriausiai visada atrode, kad man labiau tiks silti tonai, tai nors ir prasydavau naturaliu pilku tonu sruogas dazyt, vis tiek galiausiai iseidavau is kirpyklos rusvom sruogom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(OksanaKi @ 2009 04 15, 11:14)
sveikos, snekejau su stiliste, sako, kad jau kare kirpimas nebemadingas symet.nesuprasi, nespesi cia plauku auginti jei madu vaikysies:)

Bob kirpimas buvo visada madingas, tik ji painioja su kare, ta prasme kare, tai yra kirpimas be iskarpymo, bet jeigu ji iskarpiti tai bus jau ne be kare!
Atsakyti
o kaip manote, ilgi plaukai gražiau lygiai kirpti ar iškarpyti... pati turiu lygius ir galvoju gal išsikarpyti.. tik tada nepatogu pintis juos bus.. g.gif
Atsakyti
Nebalsavau, nes negaliu atsakyti...

Esu tamsiaplauke, ilgaplauke. Buvau blondine (labiau geltona, labai senai).
Pamačiau viena klipą kur šukuosena mane veža...
Noriu pasidalinti. Video klipas rusiškas, bet svarbu šukuosena. Labai norėčiau, bet man netiktų. verysad.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

SUPER šukuosena-klipas
Atsakyti
smile.gif+2008 12 04, 13:16-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 12 04, 13:16)


Gražios šukuosenos rolleyes.gif pati galvoju panašiai kirptis ax.gif

Ir šiaip man patinka naujoji Mia'os šukuosena

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2009 09 07, 22:22)
o kaip manote, ilgi plaukai gražiau lygiai kirpti ar iškarpyti... pati turiu lygius ir galvoju gal išsikarpyti.. tik tada nepatogu pintis juos bus..  g.gif

Kai lygus ir ilgi labai tai man grazu patys galai iskarpyti ir prekis, o jei vidutinio ilgumo arba trumpi tai manau karpykis visus mirksiukas.gif
Cia man labai grazu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 09 07, 22:54)

schmoll.gif man negražu blush2.gif sorry

QUOTE(Emerencija @ 2009 09 08, 09:38)
Gražios šukuosenos  rolleyes.gif  pati galvoju panašiai kirptis  ax.gif

Ir šiaip man patinka naujoji Mia'os šukuosena

user posted image


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man irgi labai patinka ši šukuosena
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 08, 16:11)
Kai lygus ir ilgi labai tai man grazu patys galai iskarpyti ir prekis, o jei vidutinio ilgumo arba trumpi tai manau karpykis visus  mirksiukas.gif
Cia man labai grazu

user posted image

blush2.gif nu irgi ne-a ax.gif kažko per daug čia g.gif gal jei plonesni plaukai būtų g.gif
Atsakyti
ir man nea
Atsakyti
smile.gif+2009 09 08, 22:30-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2009 09 08, 22:30)
schmoll.gif man negražu  blush2.gif  sorry
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man irgi labai patinka ši šukuosena

blush2.gif  nu irgi ne-a ax.gif  kažko per daug čia  g.gif gal jei plonesni plaukai būtų  g.gif

puse velnio sita sukuosena, bet nuo kada gra=u ploni plaukai? lotuliukas.gif tada tysalai butu
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 09 08, 23:26)
puse velnio sita sukuosena, bet nuo kada gra=u ploni plaukai?  lotuliukas.gif  tada tysalai butu


o ką čia gražu kai stori? su tokia šukuosena... doh.gif aš kalbu apie tai kad ši šukuosena tiktų toms, kurių plaukai plonesni, nes juos papūtus taip kaip šioje fotkėje-tikrai nebūtų tysalai tongue.gif o jei tu vaikščiotum susilaižiusi ir neplauta galva tai aišku tysotų ir nebūtų gražu doh.gif
Atsakyti
nepatinka sukuosena klipe,o stai mijos kitas reikalas,kazka panasaus ir as nesioju.
Atsakyti