Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
labai noreciau taip nusidazyti, kai plauku galiukai tarsi naturaliai nusvieseje nuo saules.

user posted image

dabar mano plaukai vienodai lygiai dazyti tamsiu sokoladu (beveik juoda), tektu sviesinti galus. Ar imanoma toks dalykas? ar vertetu atsiauginti natulia spalva, bet tas ilgai uztruks, nes dabar tik kokie 5 cm atauge unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2009 09 07, 21:22)
o kaip manote, ilgi plaukai gražiau lygiai kirpti ar iškarpyti... pati turiu lygius ir galvoju gal išsikarpyti.. tik tada nepatogu pintis juos bus..  g.gif



Jei daznai nesioji susipynusi, tai gal tada tiesius palik. Bet jei dazniau vaikstai palaidais, tai pakarpyti man graziau atrodo mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2009 09 10, 14:40)
Jei daznai nesioji susipynusi, tai gal tada tiesius palik. Bet jei dazniau vaikstai palaidais, tai pakarpyti man graziau atrodo  mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif man irgi taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
o ka pasiulytumet apvaliam, tokiam pavalgiusiam, veidui? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noctua @ 2009 09 11, 19:48)
o ka pasiulytumet apvaliam, tokiam pavalgiusiam, veidui? biggrin.gif

priklauso nuo to ką dabar turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(OksanaKi @ 2009 04 15, 10:14)
sveikos, snekejau su stiliste, sako, kad jau kare kirpimas nebemadingas symet.nesuprasi, nespesi cia plauku auginti jei madu vaikysies:)

bigsmile.gif jau nebe?
as svarstau ka daryt toliau,metus laiko buvau su kare kirpimu,dabar jis kiek ataugo ir reiktu eit kirptis,nes galai baisus,bet nezinau ar dar kirpt kare,ar tiesiai kirpt ir trumpint,ar kuo maziau ir augint kasas vel ar ieskot kokio idomaus kirpimo??ka daryt?plaukai jei issiplovus neissukuoju linke garbanotis,o kare kirpimui tiesindavau.net nezinau...cia viena forumiete imete grazu blondes kirpima,bet jis man toks smulkesniam veidui ir vyresnei moteriai..kazi koks ilgis madingas dabar?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 09 13, 13:49)
bigsmile.gif jau nebe?
as svarstau ka daryt toliau,metus laiko buvau su kare kirpimu,dabar jis kiek ataugo ir reiktu eit kirptis,nes galai baisus,bet nezinau ar dar kirpt kare,ar tiesiai kirpt ir trumpint,ar kuo maziau ir augint kasas vel ar ieskot kokio idomaus kirpimo??ka daryt?plaukai jei issiplovus neissukuoju linke garbanotis,o kare kirpimui tiesindavau.net nezinau...cia viena forumiete imete grazu blondes kirpima,bet jis man toks smulkesniam veidui ir vyresnei moteriai..kazi koks ilgis madingas dabar?
g.gif


O as manau, kad tokie kirpimai kaip bob ir kare visada madoje, tik skirasi ilgio variacijos, kirpciukai ar be ju, asimetrija ar ne ir panasiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 13, 19:39)
O as manau, kad tokie kirpimai kaip bob ir kare visada madoje, tik skirasi ilgio variacijos, kirpciukai ar be ju, asimetrija ar ne ir panasiai smile.gif

tai taip,ne viena sukuosena grynai neiseina is mados,bet vat pvz tu kare kirpimo bumas tikrai buvo ir norisi kiek pasikeist.kolkas nusprendziau neaugint,islaikyt trumpa kirmima,beliko nusprest ar issikarpyt kaip mia,anam psl foto ar tiesiog tiesiai g.gif kirpciukai man labai grazu,pati turejau,bet tiek vargo su jais,pa smane verpetai yra,pastoviai tiesint reikia ir jei vakare kur noriu iseit pavakarot tai jau du kart dienoj ja reikia plaut unsure.gif kokia pas tave dabar sukuosena?pamenu kiek sneliau maciau tavo sukuosenu foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 09 14, 09:42)
tai taip,ne viena sukuosena grynai neiseina is mados,bet vat pvz tu kare kirpimo bumas tikrai buvo ir norisi kiek pasikeist.kolkas nusprendziau neaugint,islaikyt trumpa kirmima,beliko nusprest ar issikarpyt kaip mia,anam psl foto ar tiesiog tiesiai g.gif kirpciukai man labai grazu,pati turejau,bet tiek vargo su jais,pa smane verpetai yra,pastoviai tiesint reikia ir jei vakare kur noriu iseit pavakarot tai jau du kart dienoj ja reikia plaut unsure.gif kokia pas tave dabar sukuosena?pamenu kiek sneliau maciau tavo sukuosenu foto ax.gif


Nusikirpau dabar trumpai, kazkas panasaus y asimetriska kare man atrodo g.gif Gale plaukai gan trumpoki, priekyje vienas sonas ilgesnis plius kirpciukai ant sono ax.gif Siek tiek veliau, susilyginsiu sonus ir vis del to zadu atsiauginti kirpciukus, nes pas mane irgi verpetu problema yra doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 14, 10:30)
Nusikirpau dabar trumpai, kazkas panasaus y asimetriska kare man atrodo g.gif  Gale plaukai gan trumpoki, priekyje vienas sonas ilgesnis plius kirpciukai ant sono ax.gif  Siek tiek veliau, susilyginsiu sonus ir vis del to zadu atsiauginti kirpciukus, nes pas mane irgi verpetu problema yra doh.gif


bigsmile.gif bet labai liuks sukuosena good.gif tikrai, ir labai graziai tau tinka mirksiukas.gif ir idomiau atrodo nei kare.
realiai dabar dar galeciau nusikirpt kirpciukus,nes didziausia beda vasara,kai pliaze neduokdie suslaps grifka ar vakare gamtoj nuo dregmes susiraito ir po to baisu i foto paziuret doh.gif bet kaip matau pagal tavo sukuosena galima graziai iskarpyt ir be grifkes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2009 09 14, 19:08)
bigsmile.gif bet labai liuks sukuosena good.gif tikrai, ir labai graziai tau tinka mirksiukas.gif ir idomiau atrodo nei kare.
realiai dabar dar galeciau nusikirpt kirpciukus,nes didziausia beda vasara,kai pliaze neduokdie suslaps grifka ar vakare gamtoj nuo dregmes susiraito ir po to baisu i foto paziuret doh.gif bet kaip matau pagal tavo sukuosena galima graziai iskarpyt ir be grifkes smile.gif


Aciu uz gerus atsiliepimus 4u.gif 4u.gif
Kad pas mane yra grifke mirksiukas.gif Tik ji nukirpta ir pafiliruota y ta puse, kuria daugiau sukuojuos, kad butu galima sonu sukuoti ir toliau auginti smile.gif Bet taip gaila kiekviena karta, kai ta grifka paliecia, taip ji ilgai ataugineja doh.gif As nemegstu vasara jos, nes karsta ir kakta labai riebaluojas kartu su grifka, o kai ruduo ir ziema - pastoviai lyja, vejas, tai nesusitvarkau irgi smile.gif Siaip dabar planas ja nusiauginti visiskai ir daryti smarku soniny sklastyma ir ja segt su segtuku arba kist uz ausies, tai panasiai ir atrodys kaip dabar, bet butu patogiau 4u.gif
Atsakyti