Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: "Žiedai tarp žiedų"!

Vilika, rašyk, tik patarčiau nepaskleisti po forumą atsakymų iš vieno žodžio ir šypsenėlės, maždaug "ooo blink.gif ", tirkai? doh.gif ", "Sveikinu thumbup.gif "., "na, tu ir pavarei biggrin.gif ". Nes gali laukti tos likimas, kap almantos keturakytes tongue.gif Jei jauti, kad reikia per prievartą rašyti, siūlyčiau palaukti kito konkurso, tada ir pabalsuosi mirksiukas.gif
Miau, na tu ir paklausei tongue.gif tongue.gif man labai įdomu po konkurso sužinoti kur kieno nuotraukėlė. Surašius nikus iš karto tikrai kiltų problemų dėl objektyvumo (bent jau kaltinimų kitiems pažerčiau ir aš tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 22, 14:57)
Miau, na tu ir paklausei tongue.gif  tongue.gif man labai įdomu po konkurso sužinoti kur kieno nuotraukėlė. Surašius nikus iš karto tikrai kiltų problemų dėl objektyvumo (bent jau kaltinimų kitiems pažerčiau ir aš tongue.gif )


Aš tau galiu į až parašyti kuri kieno nuotraukytė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 22, 13:51)
Gosha - čia tai fenomenas  biggrin.gif Per daugiau nei metus parašyti tik 2 žinutes  doh.gif Kai kitas per dieną ar porą dienų vien dėl balsavimo surenka 20 ir daugiau... Žinučių kiekis nėra apsauga nuo balsų klastojimo, nes jei yra noro - įmanoma prisifloodint į valias. Galėtų būti riba - nario registracijos laikas, kai akivaizdu, kad žmogus prisiregistravo ne dėl balsavimo konkurse, o kur kas anksčiau, jam dar nepaskelbtam esant (kitaip tariant, leisti balsuoti už nuotraukas nariams, prisiregistravusiems IKI konkurso paskelbimo laiko, nepriklausomai nuo žinučių kiekio).



Šiaip, kaip man, tai aš tik dalyvauju konkursuose (specialiai nefotkinu, bet jeigu turiu tinkama, bandau issiusti), o specialiai nesėdžiu ir nerašau dėl kiekio tų nereikalingų žinučių
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 07 22, 15:00)
Aš tau galiu į až parašyti kuri kieno nuotraukytė  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



Aš nepažįstu nieko nuotraukose. Vieną Erszebeth tik žinau, daugiau nieko doh.gif Kai buvo mamų veidų fotkės, tada daugiau atpažinau. Bet kaip ir sakiau, daug įdomiau po balsavimų pamatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 22, 12:51)
Gosha - čia tai fenomenas  :D Per daugiau nei metus parašyti tik 2 žinutes  :oh Kai kitas per dieną ar porą dienų vien dėl balsavimo surenka 20 ir daugiau... Žinučių kiekis nėra apsauga nuo balsų klastojimo, nes jei yra noro - įmanoma prisifloodint į valias. Galėtų būti riba - nario registracijos laikas, kai akivaizdu, kad žmogus prisiregistravo ne dėl balsavimo konkurse, o kur kas anksčiau, jam dar nepaskelbtam esant (kitaip tariant, leisti balsuoti už nuotraukas nariams, prisiregistravusiems IKI konkurso paskelbimo laiko, nepriklausomai nuo žinučių kiekio).


O apie ką, Erszebeth, rašyti..? Nėštumas, gimdymo baimė, gręsiantis priešlaikiminis
gimdymas, ligoninė, ligoninė, gimdymas, hipoksija, reanimacija, kraujo perpylimas,
kyšiai, maitinimas krūtimi, viduriukai, nemigos naktys, pogimdyminė depresija,
besikalantys dantukai, Ferberio metodas... Viskas jau forume išrašyta.
Naudingiau yra paskaityti.

QUOTE(zib@liux @ 2005 07 22, 12:53)
Aš tai sakyčiau, džiaugtis reikia, kad naujokams leidžia dalyvauti, o ne bambėti  :oh O jei nepatinka forumas, tai kam dalyvauti jo konkursuose  :hm


Ačiū, zib@liux, už tai, kat tokiems "bambantiems" naujokams leidžiate dalyvauti
konkursuose, žemai Jums lenkiamės...
O dabar, zib@liux, perskaityk savo mintis kelis kartus, garsiai...
Ir į ką tai panašu... teisingai - į BAMBĖJIMĄ :)
Buvo išsakytos konstruktyvios Naujokių mintys, į kurias galima atsižvelgti,
niekas nenukentės. Jei tai techniškai sudėtinga - diskusiją baigiame.
O tamstos mintys kvepia diskriminacija - Patyrusos dalyvės Naujokių
atžvilgiu :)

QUOTE(Vilika @ 2005 07 22, 13:33)
Na ką gi teks rayti žinutes  :4u:  :)  O dėl objektyvumo, tai manau, kad naujokai objektyviausi, nes nieko čia dar nepažįsta ir jiems netrukdo asmeninės simpatijos. Aišku aš nekalbu apie tuos kurie bando balsuoti nesąžiningai  :4u:


QUOTE(Mama_Tania @ 2005 07 22, 14:54)
Šiaip, kaip man, tai aš tik dalyvauju konkursuose (specialiai nefotkinu, bet jeigu turiu tinkama, bandau issiusti), o specialiai  nesėdžiu ir nerašau dėl kiekio tų nereikalingų žinučių


Nenusiminkite Vilika, Mama_Tania ir kiti Naujokai -
"pabambėsime" ir surinksime tuos 20 žinučių :)

Smagaus savaitgalio ir saulėto oro,
Gosha
Atsakyti
QUOTE(Gosha @ 2005 07 22, 17:33)
O apie ką, Erszebeth, rašyti..? Nėštumas, gimdymo baimė, gręsiantis priešlaikiminis
gimdymas, ligoninė, ligoninė, gimdymas, hipoksija, reanimacija, kraujo perpylimas,
kyšiai, maitinimas krūtimi, viduriukai, nemigos naktys, pogimdyminė depresija,
besikalantys dantukai, Ferberio metodas...

Keista g.gif Tik tokios temos forume? blink.gif ...
Atsakyti
as tai savo balsavima pasklebiu po rezultatu ax.gif
Atsakyti
[quote=Gosha,2005 07 22, 18:33]
Ačiū, zib@liux, už tai, kat tokiems "bambantiems" naujokams leidžiate dalyvauti
konkursuose, žemai Jums lenkiamės...
O dabar, zib@liux, perskaityk savo mintis kelis kartus, garsiai...
Ir į ką tai panašu... teisingai - į BAMBĖJIMĄ smile.gif
Buvo išsakytos konstruktyvios Naujokių mintys, į kurias galima atsižvelgti,
niekas nenukentės. Jei tai techniškai sudėtinga - diskusiją baigiame.
O tamstos mintys kvepia diskriminacija - Patyrusos dalyvės Naujokių
atžvilgiu smile.gif
Nenusiminkite Vilika, Mama_Tania ir kiti Naujokai -
"pabambėsime" ir surinksime tuos 20 žinučių smile.gif

Visų pirma - dalyvauti konkursuose leidžiu ne aš, o moderatoriai ir adminas
Visų antra - aš gerbiu kitų nuomonę taip pat ir tamstos, todėl prašyčiau gerbti ir manąją ir neįsižeisti, čia visi laisvai gali reikšti savo mintis. Aš taip pat buvau naujokė ir negalėjau balsuoti, jokia čia bėda, surink 20 žinučių - juk tokios taisyklės ir ne aš jas čia sugalvojau. mirksiukas.gif
Turbūt tamstai baisiai svarbu dalyvauti šiame konkurse, kad taip aršiai pyksti biggrin.gif
Ir aš visiškai nediskriminuoju naujokų, kaip galėčiau, juk pati dar beveik tokia pat tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 07 22, 19:00)
Keista :hm Tik tokios temos forume? :blink: ...


Ne, "...čia tai fenomenas :D Per daugiau nei metus..." patirti išgyvenimami
ir šiame forume dominusios temos.
Labai gerai kai yra toks forumas ir gali PASISKAITYTI, tačiau juk nebūtina RAŠYTI.
Viskas jau apie viską surašyta, kam kartotis.
Turbūt nepaminėtos liko... pulsuojančio momenėlio, kas svarbu renkantis
automobilinę kėdutę, pelėsio naikinimas nuo sienų, darželio pasirinkimas,
atsiliepimai apie aukles ir jų darbo metodus bei daugelis kitų temų.

Auga kūdikėlis, vaikutis, vaikas - keičiasi ir dominančios temos.
Vienoms patinka rašyti, o kitoms - skaityti...
Žinučių kiekis neturėtų būti rodiklis, pagal kurį suteikiama "Naujokas"
ar "Ištikimas dalyvis" etiketė. Tačiau žinučių turinys, jose esanti vertinga
informacija, manyčiau, būtų teisingiausias rodiklis.

Jau yra sukurtos forumo taisyklės ir niekas jų keisti nesiruošia, bet patobulinti juk
visuomet galima :)

QUOTE(zib@liux @ 2005 07 22, 20:20)
Visų pirma - dalyvauti konkursuose leidžiu ne aš, o moderatoriai ir adminas
Visų antra - aš gerbiu kitų nuomonę taip pat ir tamstos, todėl prašyčiau gerbti ir manąją ir neįsižeisti, čia visi laisvai gali reikšti savo mintis. Aš taip pat buvau naujokė ir negalėjau balsuoti, jokia čia bėda, surink 20 žinučių - juk tokios taisyklės ir ne aš jas čia sugalvojau.  :mirksiukas:
Turbūt tamstai baisiai svarbu dalyvauti šiame konkurse, kad taip aršiai pyksti  :D
Ir aš visiškai nediskriminuoju naujokų, kaip galėčiau, juk pati dar beveik tokia pat  :P


Teisingai, moderatorius ir adminas leidžia dalyvauti, tačiau balsuoti - neleidžia
forumo taisyklės.
Jokio pykčio ir asmeniškumų :) Tiesiog smagu kai mane pabara ir paauklėja:
"viena nepatenkinta, kita irgi bamba, na o tave tai jau pamokysiu" :) Atsiprašau,
bet taip viskas susidėjo ir priminė vieną reklamą, tiksliau jos heroję,
rodytą prieš gerus metus:
- Jis nelipa - ir tu nelipsi..!

Taip, mes dalyvaujame, konkurse, bet nepykstame. Norėtume tik prabalsuoti.

Labos nakties visoms, ir ko gero po metų vėl susirašysime :)
Gosha
Atsakyti
poster_offtopic.gif Off topicas: man patinka Goshos nikas thumbup.gif Ir kad gyvena Koraluose taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gosh: 22 liepos 2005 - 22:55
QUOTE(Gosha @ 2005 07 22, 23:21)
Jau yra sukurtos forumo taisyklės ir niekas jų keisti nesiruošia, bet patobulinti juk
visuomet galima smile.gif
Gosha


Jau buvo svarstytas šis klausimas, kiek pamenui. Tu ne pirma skundiesi smile.gif Forume vis dėlto dauguma rašančių, na jau bent kartais parašančių, taigi tokios taisyklės būtent šiam forumui tikrai yra tinkamos (nebandau pasakyti, kad kitokių nelaukiam, atvirkščiai 4u.gif ). Čia kasdien užsiregistruoja naujų dalyvių, taigi, norint pakeisti savo rezultatus, visai nesunku būtų susikurti kokių 15 registracijų ir kiekvieną konkursą pabalsuoti už savo nuotrauką. O sukurti kiekvienai registracijai po 20 žinučių įmanoma, bet tai jau darbas. 15x20=300. Gal dar apsimoka 10 naujų nikų susigalvoti, 15x10=150 vistiek nemažai.
Atsakyti
Va, pasižiūrėjau, už ką mano merginos balsavo:
Kokia įdomi gėlytė - kur jos kotelis?
Kaip užsiklosi - taip išsimiegosi smile.gif
Spėkit ant ko aš sėdžiu... wink.gif
Sėkmės mamytėm ir vaikučiam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savūnė: 23 liepos 2005 - 23:08