Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: "Žiedai tarp žiedų"!

Konkursas baigės, o čia taip tylu ramu... unsure.gif
Sveikinu nugalėtojas 4u.gif
Na, kas laimės pirmąją vietą, jau galima buvo suprast iš atsiliepimų biggrin.gif

O kodėl nesiunčiat nuotraukų naujajam konkursui?
Atsakyti
Kad ir kaip bebūtų gaila atsisveikint su vienu gražiausių, spalvingiausių ir kvapniausių fotokonkursų šiemet, bet teks - konkursas "Žiedai tarp žiedų" baigėsi (kaip gerai, kad pati žydinti vasara dar nesibaigė smile.gif ) Lauksime jūsų naujausiame vasaros fotokonkurse - "Atostogos Rūgpienių kaime" . Kviečiame į iškilmingą konkurso "Žiedai tarp žiedų" apdovanojimų ceremoniją:

first.gif Pirmąją vietą laimėjo įspūdinga ir ryški vasariška nuotrauka - "Būdų afišuoti meilę Teksasui yra daug..."

[attachmentid=26292]

Ode, sveikiname laimėjus first.gif vietą , firminę supermama.lt kuprinę bei aukso medalį!!! clap_1.gif

[attachmentid=26293]

second.gif Antrąją vietą laimėjo be galo miela ir simpatiška nuotraukytė - "Skanus buvo žiedelis"

[attachmentid=26294]

Julena, sveikiname laimėjus firminį supermama.lt raktų pakabuką bei sidabro medalį!!! clap_1.gif

[attachmentid=26295]

third.gif Labai džiugu pasveikint ir vieną aktyviausių mūsų fotokonkursų dalyvę - Erszebeth clap_1.gif Jos nuotrauka - "Asfalto gėlės"

[attachmentid=26296]

laimėjo third.gif vietą, firminį supermama.lt raktų pakabuką bei bronzos medalį!!! clap_1.gif

[attachmentid=26297]

Siūlome pasipuošti firminiais medaliais savo asmeninius parašus, o prizus atsiimti galėsite susitarę su SuperMama supermama.gif Rašykite jai asmenines žinutes smile.gif

Ačiū viesiems dalyvavusiems fotokonkurse, balsavusiems bei komentavusiems, pateikusiems pastabų bei pasiūlymų dėl fotokonkursų tvarkos bei taisyklių. Sėkmės ir lauksime jūsų nuotraukų kituose konkursuose! hi.gif
Atsakyti
Sveikinu Nugaletojas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nuotraukytes, tikrai, labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms ir nugalėtojams clap_1.gif clap_1.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Ačiū kas už mus balsavot wub.gif wub.gif wub.gif
Visos nuotraukos labai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinam visas nugalėtojas 4u.gif labai gražus konkursėlis ir dėkojam už mūsų nuotraukytei skirtą dėmesį wub.gif
Atsakyti
Sveikinu sveikinu thumbup.gif Nugalėjo, tikrai pačios gražiausios iš gražiausių nuotraukytės!!!
Atsakyti
Sveikinu nugaletojus 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Taip pat dekoju visiems balsavusiem uz musu nuotraukyte wub.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Wow, paėmėm antrą vietą, jėga thumbup.gif thumbup.gif clap.gif
Ačiū, kad už mus balsavot, fainiai, kad mūsų nuotrauka jums patiko smile.gif Stengsimės ir toliau. O visos kitos nuotraukos buvo laabai gražios, tad šis konkursas, manau, buvo pats nuostabiausias ir spalvingiausias biggrin.gif
Atsakyti
Įteikimų ceremoniją nespėjau, bet sveikinu dabar VISAS TRIS, GRAŽIOS NUOTRAUKĖLĖS 4u.gif

Ypač džiaugiuosi dėl Erszebeth wub.gif nes jau buvau ptradėjusi galvoti, kad ne lemtis kai kuriems iki prizinių vietų prasibrauti, net jei ir nuotraukos puikios doh.gif Valioooo, pavyko clap.gif
Atsakyti
Oba, aš irgi balsavau už "Aslalto gėles smile.gif O už kitas ar balsavau, neatsimenu, bet kad galvojau, tai tikrai biggrin.gif Sveikinu smile.gif
Atsakyti
Oho, pagaliau ir aš turėsiu medalį biggrin.gif Ačiū, kas balsavot. Reiškia, ir iš mano repertuaro kažkas įtiko masiniam skoniui tongue.gif Dukra dar nežino, bet labai apsidžiaugs thumbup.gif Tiesą sakant, ne dėl laimėjimų taip aktyviai dalyvauju - iš konkursinių nuotraukų gaunasi įdomi "teminė" vartotojo galerija (turiu pasiūlymą, kad į vartotojo konkursines nuotraukas būtų tiesioginis išėjimas ir iš forumo), o kad už nuotraukas balsuojama - tuo tik įdomiau smile.gif
Atsakyti
Aš irgi sveikinu laimėjusias 4u.gif nors balsavau už kitas ax.gif
Mes dalyvavom pirmą kartą blush2.gif Tad, nors ir kažkelinkiolikta vieta, pirmai pradžiai visai neblogai mirksiukas.gif
Atsakyti