Įkraunama...
Įkraunama...

E 5 MODE

QUOTE(Zajoncek @ 2007 05 08, 18:39)
Ne visos bet didzioji dauguma E5 prekiu siuvamos Kaune. yra prekiu is vokietijos, belgijos. man labai patinka vokiski "Authentic" ar kazkaip taip rasosi... firmos dzinsai. na nesioju po keleta metu ir nesusinesioja niekaip. puikiai skalbiasi, patogus ir kokybiski. be to kaina pagal parduotuves - labai gera  thumbup.gif

pas mus buvo taip,pirmam aukšte E5 mode ,o virš jos siuvykla,tai siuvijos siuvo E5 mode drabužius bigsmile.gif bigsmile.gif
bet geriau lietuvės siuva,nei užsienietės smile.gif

QUOTE(dontstop @ 2007 07 03, 07:51)
E 5 MODE labai sugedo  verysad.gif  Turiu omeny tą, kur Mole. Beveik nebeliko  smagių jaunatviškų drabužių  schmoll.gif Vien bobiški  doh.gif  Dabar jau ir aš ten nebeužsuku  ax.gif

tai kai sulauksim močiučių amžiaus ir tiks mums tie rūbeliai bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnėM: 03 liepos 2007 - 10:44
Niekad neperku, nebent mano mama perka cool.gif Tokie ne jauniems žmonėms rūbai unsure.gif
Atsakyti
schmoll.gif nekokybiski pirkau mb megztini isploviau ir nieko is jo nebeliko
Atsakyti
Anksciau pirkdavau ir buvau patenkinta. Dabar jau keli metai neperku is siu parduotuviu. Kur jas dabar galima rasti Kaune? Buvo Mole, o kur dar?
Atsakyti
Lankydavausi kol buvo Vilniaus akropolyje. Dabar ne. Skyrelis, kuris randasi Flagmane manęs netenkina.
Atsakyti
ankščiau tikrai kažkaip buvo populiaresnė parduotuvė g.gif dabar ir labai daug nėra jų, o ir nebe užsuku jon g.gif
Atsakyti
na dabar turbūt tiesiog didesnis parduotuvių pasirinkimas ir pirmiausiai užsukama į populiaresnes smile.gif
šiaip prekės tikrai suprastėję, dabar galima sakyt nebėr ką pirkt.. g.gif
o Kaune E5 yra Mole ir Pramonės maximoj smile.gif
Atsakyti
taip, kokybe gera, bet nelabai ka sau randu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2008 07 15, 19:00)
taip, kokybe gera, bet nelabai ka sau randu tongue.gif

drinks_cheers.gif sutinku, kokybe nebloga, puikiai nesiojasi, gerai skalbiasi thumbup.gif
Atsakyti
kokybe tai pusetina, bet jau drabuziu stilius tai kazkoks neypatingas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 07 03, 09:48)
Seniau lankydavausi gan daznai, turiu nemazai sios parduotuves rubu, kokybe buo puiki, kaip dabar idomu? Kazkaip net pamirsau, kad tokia parduotuve yra.  blush2.gif


Mano ta pati situacija ax.gif blush2.gif reiktu nueiti ,kada 4u.gif
Papildyta:
yra ir jaunatvisku,reikia paieskot.... kelnes turiu thumbup.gif ir jaunatviskos ir kokybiskos ir .... nusibos net nesioti biggrin.gif
Atsakyti
O aš turiu keletą megztinių - pirkau prieš kokį pusmetį, bet kolkas nenusiskalbė, nesšioju vis dar mirksiukas.gif
Atsakyti