Įkraunama...
Įkraunama...

Yves Rocher

QUOTE(oriole @ 2008 12 13, 03:21)
Apie YR siandien mamytes siek tiek diskutavo kvepalu temoje. Uzeik ir tu, papasakok apie tavo ispudzius YR kvepalu tema  smile.gif




Sveikutes,
YR kvepalus beveik visus esu isbandzius ar bent jau uoscius.
Siuo metu manau geriausi Naturelle. Labai lengvas neikyrus kvapas. Isnaudojau puse buteliuko, bet kvepinantis tas kvapas dar vis labai malonus.
Dar patiko Evidence, labai geri Evidence vyriski.
Kam patinka sunkesni kvapai rekomenduociau Yria ar Neonatura rudas buteliukas. smile.gif
Atsakyti
Aš vakar nusipirkau Evidence wub.gif labai geras kvapas. Turėjau ir Yria, labai ilgai laikosi.
O CUP'e parduotuvė irgi yra, tik ji prie Eurokoss išsikėlė. dabar 2 thumbup.gif
Tik Panoramos kioskelyje didesnis pasirinkimas.


Papildyta:
QUOTE(Jusma @ 2008 12 02, 15:39)
Pirkau per SM Limcamca. Na taip....pirkau dvi dušo želes su braziliškos kavos pupelėmis (labai aptinka man), Arnica essential aliejų nagams ir rankoms, Lipo phenal vegetal Intervention anti-cellulite problemiškoms vietoms, vyrui Hoggar rinkinį (dušo želė ir kvepalai), dar dušop želė su kedrais, rinkinį Pur desire su bijūnų kvapu, kūno šveitiklį Oriental velvety skin scrub. Gal ir viskas rolleyes.gif


iš kokios šalies siuntėtės?
Atsakyti
Man siuo metu labai malonus nosiai Neonatura tamsiai rudi mmmm.....

Vakar lankiausi parduotuveje ir uzmaciau toki grozi:
user posted image


gal kuri jau turit ar esat isbandzius?
Atsakyti
Pas mus aš tokio daikto nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2008 12 18, 08:43)
iš kokios šalies siuntėtės?

Iš UK, dabar dariau užsakymą iš Vokietijos, nes paskaičiavau, kad eurais pigiau gaunas, nors svaro kursas ir nukrito.
Atsakyti
Uzmaciau parduotuvej labai grazia nagu lako spalvyte, dar tokios niekur neteko matyti. Rozine su aukso tviskesiu, besimainanti kintant sviesos kampui. Is Couleurs Nature serijos, vadinasi Rose intrigant; ir ant naguciu labai mielai atrodo. Deja, nuotraukoje nesimato ne trupucio to grazaus spalvu efekto:

user posted image
Atsakyti
Nusipirkau sausus kvepaliukus su gervuogem, na tai labai man jie patinka ir keista, bet ilgokai laiksoi kvapas thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka Yves Rocher duso gelis. Labai gerai putoja, nuostabus kvapai, moloni oda po ju. Pirkau ne viena ir ne du kartus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2009 01 12, 18:40)
Man patinka Yves Rocher duso gelis. Labai gerai putoja, nuostabus kvapai, moloni oda po ju. Pirkau ne viena ir ne du kartus. biggrin.gif


O as staigi nusipirkau duso geli su kavute, nu tai jau spaudimas gali uzkilti
nuo tooookio realiai kavisko kvapo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 01 12, 19:09)
O as staigi nusipirkau duso geli su kavute, nu tai jau spaudimas gali uzkilti
nuo tooookio realiai kavisko kvapo thumbup.gif

O geras, tokio dar neuosciau. Zinai kai perskaiciau tavo posta prisiminiau anekdota kai zmona negalejo suprasti kodel taip greit dingsta duso gelis,o poto pasirodo kad vyras gere nes labai kvepe skaniai. Tai manau cia is tos operos. biggrin.gif
Atsakyti
Man YR dušo geliai irgi patiko. Dabar turiu mandarininį - mano mylimas žieminis kvapas. Bet man jis turi vieną didelį minusą - labai nepatogi pakuotė, nes reikia atsukti kamštelį. O šlapiom rankom tai ne taip paprasta padaryti, jeigu kada stipriau užsuki doh.gif Teko persipilti į kitą tarą
Atsakyti
Gal kas zinok kur dingo pudra is YR tokiam zemem stikliniam indelyje, niekur negaliu jos rasti gal nebegamina?
Atsakyti