Įkraunama...
Įkraunama...

Yves Rocher

Tas tai tiesa, duso zeliu buteliukus nepatogu atkimsti.

Man patinka zele su Hamameliu. Malonus, ne per stiprus kvapas.
Is kvapesniuju patiko persikas, obuolys, mandarinas. Dabar pradesiu naudoti d.zele su lychee vaisiais. Jos kvapas labai nustebino tikroviskumu. Be to, labai jau neiprasta duso zelei toksai kvapas. Iki nukritimo fainas swoon.gif

user posted image
Atsakyti
Aš šių gamintojų išbandžiau losjonus kūno (tai kvapai labai mieli, tačiau drėkina prastokai. Žiemos sausėjimo neįveikė), tačiau rankų kremas buvo labai geras.
O ir pakuotė su pompele labai patogi. Tiesa, pirkau juos Briuselyje, tai reikės ir Lietuvoje pasižvalgyti.
Turėjau ir kvepaliukus žaliosios arbatos, bet man jie iš pradžių labai patiko, o paskui atsibodo ir supurškiau namams ax.gif
Beje, Briuselyje ši produkcija buvo šiek tiek pigesnė negu Lietuvoje, tačiau ne daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilija13: 16 sausio 2009 - 15:40
QUOTE(centifolija @ 2009 01 12, 20:56)
Man YR dušo geliai irgi patiko. Dabar turiu mandarininį - mano mylimas žieminis kvapas. Bet man jis turi vieną didelį minusą - labai nepatogi pakuotė, nes reikia atsukti kamštelį. O šlapiom rankom tai ne taip paprasta padaryti, jeigu kada stipriau užsuki  doh.gif Teko persipilti į kitą tarą

Tiesa, cia, Vokietijoje YR parduotuvese tam reikalui galima isigyti spec. pompeles-dozatorius. Ir atomaizeriu buna, bet nevisada rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*padushkele* @ 2009 01 13, 00:01)
Gal kas zinok kur dingo pudra is YR tokiam zemem stikliniam indelyje, niekur negaliu jos rasti gal nebegamina?

Ar apie sita kalbi?
user posted image

Cia pas mus ju gausi be problemu. Nors nuo vasario YR paleis i prekyba visa eile nauju produktu, spalvu. Isaugs ir krempudru spalvu pasirinkimas (pagaliau!). Gali buti, kad kai kuriu produktu ar spalvu nebeliks, men regis, ir si krempudra gali buti pakeista.
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2009 01 16, 23:42)
Tiesa, cia, Vokietijoje YR parduotuvese tam reikalui galima isigyti spec. pompeles-dozatorius. Ir atomaizeriu buna, bet nevisada  rolleyes.gif
Papildyta:

Ar apie sita kalbi?
user posted image

Cia pas mus ju gausi be problemu. Nors nuo vasario YR paleis i prekyba visa eile nauju produktu, spalvu. Isaugs ir krempudru spalvu pasirinkimas (pagaliau!). Gali buti, kad kai kuriu produktu ar spalvu nebeliks, men regis, ir si krempudra gali buti pakeista.

Aha apie sita smile.gif Na pas jus Vln as tikiu kad yra, bet man reik Klp. tai jauciu cia nebus, tai norejau internetu uzsisakyt tai niekaip negaliu rasti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*padushkele* @ 2009 01 19, 11:51)
Aha apie sita  smile.gif  Na pas jus Vln as tikiu kad yra, bet man reik Klp. tai jauciu cia nebus, tai norejau internetu uzsisakyt tai niekaip negaliu rasti  doh.gif

O Klp yra YR parduotuve? g.gif
Cia pas mus, tai norejau pasakyti, ne Vln, o Vokietijoj blush2.gif
Jeigu nevazineji i Kauna ar Vilniu, tai is uzsienio uzsisakyti gali per tarpininke.

Nauju Couleurs Nature spalvu jau galima pasiziureti cia: [IMG]http://www.yves-rocher.co.uk/shop_app_GB/app_GB/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID_=2&YR UK psl
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Uzejau netycia i jusu puslapiuka. Kaip tik ieskau pudros, kuri butu nebrangi ir kokybe nebloga (nes su brangia pudra kazkaip gaila man kiekviena diena tepliotis). Tai va, issirinkau jusu giriama pudra
user posted image
Taciau pirksiu internetu ir bijau kad spalva neitaikysiu. Nenoriu labai sviesios o ir tamsios man nereik. Vidutinio tamsumo. Nezinau yra parodyti 4 atspalviai: lily, peach, cinamon ir sun. As galvoju gal peah pats tas?
P.S. kiek skaiciau komentaru tai si pudryte tinka misriai odai, nekemsa poru ir gerai maskuoja. Ar tiesa?
Aciu
Atsakyti
Sveikos ax.gif tai va, as irgi lb lb noriu uzsisakyti yves-rocher prekiu, bet internetu nzn kaip. Bandziau yves-roches.com.uk - atsiunte laiska, kad jie i Lt nesiuncia, nebet is vokietijos man atsiustu, bet turiu rasyt kokias prekes mailu ir t.t. o as noriu tiesiai is puslapio blush2.gif net dovanu maciau nerealiu yra thumbup.gif tai va, nezinau kaip ir is kur siustis verysad.gif gal padesit blush2.gif 4u.gif ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelexy @ 2009 02 04, 11:24)
Sveikos ax.gif  tai va, as irgi lb lb noriu uzsisakyti yves-rocher prekiu, bet internetu nzn kaip. Bandziau yves-roches.com.uk - atsiunte laiska, kad jie i Lt nesiuncia, nebet is vokietijos man atsiustu, bet turiu rasyt kokias prekes mailu ir t.t. o as noriu tiesiai is puslapio blush2.gif  net dovanu maciau nerealiu yra thumbup.gif  tai va, nezinau kaip ir is kur siustis verysad.gif  gal padesit blush2.gif  4u.gif ? ax.gif


o platintoju LT nera, kaip Avon?
As va sulaukiau savo pudros
Comfort Cream Foundation Beige Very Fair Complexion
user posted image
Tai esu begalo patenkinta. Spalva tipo top man atitiko, kvepia skaniai, tepasi lengvai, dregna, neuzkemsa poru ir maskuoja graziai thumbup.gif thumbup.gif A, svarbiausia is buteliuko lengvai tepasi (ne taip kaip Chanel, kur buteliuko dizainui galeciau parasyt -1 doh.gif ).
Dar vaikui duso zele uzsakiau, tai super skaniai obuoliais kvepia. Gavua dovanu pleda.
Norejau paklaust, gal kuri bande uzsisakinet YR arbatu?
Atsakyti
QUOTE(evelexy @ 2009 02 04, 11:24)
Sveikos ax.gif  tai va, as irgi lb lb noriu uzsisakyti yves-rocher prekiu, bet internetu nzn kaip. Bandziau yves-roches.com.uk - atsiunte laiska, kad jie i Lt nesiuncia, nebet is vokietijos man atsiustu, bet turiu rasyt kokias prekes mailu ir t.t. o as noriu tiesiai is puslapio blush2.gif  net dovanu maciau nerealiu yra thumbup.gif  tai va, nezinau kaip ir is kur siustis verysad.gif  gal padesit blush2.gif  4u.gif ? ax.gif


O per tarpininkes is internetiniu parduotuviu siustis nenorite? As pvz. uzsisakineju is uk.co pas Agneta, yra ir kt. tarpin. pasirinkimas 4u.gif

intern. parduotuves
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiss: 04 vasario 2009 - 12:23
QUOTE(kiss @ 2009 02 04, 13:20)
O per tarpininkes is internetiniu parduotuviu siustis nenorite? As pvz. uzsisakineju is uk.co pas Agneta, yra ir kt. tarpin. pasirinkimas  4u.gif

intern. parduotuves



Aciu labai thumbup.gif drinks_cheers.gif jau issiunciau Agnetai maila cool.gif
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2009 01 12, 20:56)
Man YR dušo geliai irgi patiko. Dabar turiu mandarininį - mano mylimas žieminis kvapas. Bet man jis turi vieną didelį minusą - labai nepatogi pakuotė, nes reikia atsukti kamštelį. O šlapiom rankom tai ne taip paprasta padaryti, jeigu kada stipriau užsuki  doh.gif Teko persipilti į kitą tarą

Na kiek pirkau YR dušo želes, tai niekad neturėjau su užsukamu dangteliu. Visada atidaromas ir užspaudžiamas.

Dievinu su kava, tooooks kvapas, kad galima numirt biggrin.gif
QUOTE(evelexy @ 2009 02 04, 11:24)
Sveikos ax.gif  tai va, as irgi lb lb noriu uzsisakyti yves-rocher prekiu, bet internetu nzn kaip. Bandziau yves-roches.com.uk - atsiunte laiska, kad jie i Lt nesiuncia, nebet is vokietijos man atsiustu, bet turiu rasyt kokias prekes mailu ir t.t. o as noriu tiesiai is puslapio blush2.gif  net dovanu maciau nerealiu yra thumbup.gif  tai va, nezinau kaip ir is kur siustis verysad.gif  gal padesit blush2.gif  4u.gif ? ax.gif

O aš per Limcamca dukart pirkau, paskutinį sykį per ....pamiršau nicką`, bet jau nebe iš UK, o iš Vokietijos.
Atsakyti
Kažkaip maža naudojančių šią produkciją atsiliepia g.gif Aš ir pati tik neperseniausiai susigundžiau išbandyti šią "žaliąją" kosmetiką. Įsigijau veido toniką mišriai odai, tai tikrai patenkinta esu. Odelė gaivi ir matinė palieka, susitramdė ir taip mėgstantys "pradžiuginti" spuogeliai rolleyes.gif Dar pirkdama gavau dovanų kosmetinę, bei 20% nuolaidą kitam apsipirkimui biggrin.gif Čia VCUP'e man taip pasisekė cool.gif
Atsakyti