Įkraunama...
Įkraunama...

Detektyvų mėgėjoms

parekomenduokite prašau iš kur parsisiunčiat rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo filifjonka: 15 liepos 2005 - 11:13

Adresiukai:


http://lib.aldebaran...evskaya_ioanna/

http://chmelevska.sitecity.ru/

Antram daugiau knygų, bet prastai siunčia sad.gif Paskutiniu metu negalėjau parsisiųst nei vienos ilgesnės knygos doh.gif
Atsakyti
labai dėkui už nuorodas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 07 15, 13:56)
labai dėkui už nuorodas 4u.gif


Nėr už ką smile.gif gero skaitymo 4u.gif
Atsakyti
Dar turiu lenkišką - ten pačios Chmielevskos puslapis thumbup.gif Bet kad aš lenkiškai nei bubbum schmoll.gif Tai ir kitoms nesiūlau ax.gif
Atsakyti
Man Chmelievska irgi super. :gyvi negyvelio zodziai " thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dar is eridano tai "romanu romanas" ir "itariami mes visi" labai patiko:))
skaiciau nemazai doncovos. is pradziu patiko o po to sssss visiskas, atsibodo.
marinina patinka jei randu biblej:)))
O stai agata kristi tai nea... Nu gal ir nieko bet labai as nemegstu tu heroju(puaro ir marpl ar kaip ten)
Atsakyti
Daug skaitau ir įvairią literatūrą, bet detektyvui- visada žalia šviesa. Agata Kristi buvo anksčiau, šiandien man nebeįdomu, kaip besiaiškinant vieną žmogžudystę sugebama įvykdyt dar keturias. Mėgstu seriją Byla 00, o ypač Elizabeth George. Turbūt viską, kas lietuviškai išleista perskaičiau. Parekomenduočiau ir kitiems. Tiesa, ten eina dar kelios šalutinės linijos apie pagrindinį veikėją (beje, labai simpatišką), todėl geriau skaityti iš eilės jos detektyvus. Aš tos galimybės neturėjau, bet kažkaip susigaudžiau.
Šiandien iš bibliotekos parsivilkau glėbį knygų. Mikai Waltari, "Politikai" teko pasislinkti, nes aš pradėjau Skott Turow "Įrodyti kaltę". Esu jau skaičius "Laikyti nekaltu", tikiuosi, patiks ir ši.
:geda2: bet Chmelievskos neskaičiau.
Atsakyti
Chmelevskos "Gyvi negyvėlio žodžiai" irgi labai patiko.Bet ir vertimas labai geras šitos knygos.O knygynuose daugiau Chmelevskos knygų nesu užtikus,reikės atidžiau pasidairyti.Paskutiniu metu skaitau Daškovos ir Doncovos detektyvus, kartais įdomius užtaikau, kartais nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Dileta @ 2005 07 22, 12:52)
Chmelevskos "Gyvi negyvėlio žodžiai" irgi labai patiko.Bet ir vertimas labai geras šitos knygos.O knygynuose daugiau Chmelevskos knygų nesu užtikus,reikės atidžiau pasidairyti.


Kad gal jau iš beveik visur išėmė ax.gif Paskutiniu metu papigiajski pardavinėdavo, nes nieks nepirko unsure.gif O nepirko, nes Eridano vertimas - tragiškas doh.gif Gal kokius studentus jie ten samdydavo - biesas žino g.gif Aš tai nepaisant tragiškų vertimų iškart griebdavau, kai tik pasirodydavo rolleyes.gif Keliolika jos knygų buvo Eridanas išvertęs, 20 turbūt nebus g.gif Dar buvo viena normaliai išversta anksčiau (ne Eridano) - "Krokodilas iš Šarlotės šalies" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2005 07 22, 12:41)
Kad gal jau iš beveik visur išėmė  ax.gif Paskutiniu metu papigiajski pardavinėdavo, nes nieks nepirko  unsure.gif O nepirko, nes Eridano vertimas - tragiškas  doh.gif Gal kokius studentus jie ten samdydavo - biesas žino  g.gif Aš tai nepaisant tragiškų vertimų iškart griebdavau, kai tik pasirodydavo  rolleyes.gif Keliolika jos knygų buvo Eridanas išvertęs, 20 turbūt nebus  g.gif Dar buvo viena normaliai išversta anksčiau (ne Eridano) - "Krokodilas iš Šarlotės šalies"  thumbup.gif

visas sitas knygas turiu. nors vertimai ir ne kokie, bet kai kurios gerokai parlinksmino. kazi kodel daugiau nebeleido?
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 07 22, 13:47)
visas sitas knygas turiu. nors vertimai ir ne kokie, bet kai kurios gerokai parlinksmino. kazi kodel daugiau nebeleido?


Manau, kad gana prastai pirko g.gif Tas visas fantastines rašliavas, kurias leidžia iki šiol, labiau perka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 07 14, 14:40)
o skaitei gyvi negyvėlio žodžiai?
kiek skaitau tiek balsu žviegiu iš juoko  thumbup.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



gal turi? 4u.gif skaičiau paauglystėj, tai miriau iš juoko, o dabar niekur nerandu verysad.gif

O šiaip gerbėja ironiškų detektyvų - Chmelevska, Doncova (na, kad kartojasi siužetas, pritariu, skaitau kokią 8 knygą ir jau žiūriu, kad užsitempė skaitymas g.gif )... Agata Kristi savo etapą jau praėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medetka: 23 liepos 2005 - 11:29