Įkraunama...
Įkraunama...

Detektyvų mėgėjoms

smile.gif ačiū už pasiūlymą paskolint, pageidavimas vienas, ne, du- detektyvo žanras ir neskaitytas egzempliorius. smile.gif Jei turi ką po ranka, pasiūlyk. Aš štai Marininos "Zamena objekta" ką tik baigiau. Gal tas Žaprizo ir nebuvo man naguosna patekęs...
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 08 05, 10:58)
smile.gif ačiū už pasiūlymą paskolint, pageidavimas vienas, ne, du- detektyvo žanras  ir neskaitytas egzempliorius. smile.gif Jei turi ką po ranka, pasiūlyk. Aš štai Marininos "Zamena objekta" ką tik baigiau. Gal tas Žaprizo ir nebuvo man naguosna patekęs...


Kaip tik dabar išlekiu pas mamą - jeigu greitomis rasiu, kurioje lentynoje, ir kuriame DrK tome yra - atsivešiu. Tik nepažadu schmoll.gif ...
Atsakyti
Rusu kalba turiu krūvą J. Chmelevskajos, A. Marininos knygų, P. Daškovos "место под солнцем", E. Džordž "Удобная месть" ir dar krūvelę detektyvų. Visų pavadinimų neprisimenu, nes neturiu po ranka. Jei kas nors domisi, galiu paskolint. mirksiukas.gif smile.gif Esu vilnietė.
Atsakyti
Mamagitana, prigriebiau Sebastien Japrisot: "Mirties vasara" ir "Pinklės pelenei"+"Moteris su automobiliu, akiniais ir šautuvu" (kokia gėda, ankstesniame poste kitaip parašiau pavadinimą blush2.gif blush2.gif ).
Ir trečia knyga - Boileau, Narcejac: "Bloga akis" + "Vilkės".
Jeigu yra noro, galim tartis kaip pasiimsi. mirksiukas.gif
Atsakyti
safarikids, parašiau a.ž.

paloma, ačiū už pasiūlymą, manau, pasinaudosiu. Kodėl man atrodė, kad tu iš Šiaulių?
Atsakyti
Labai megstu skaityti detektyvus, kitokio zanro literatura sunkiai prisiverciu perskaityti, bet detektyvus irgi senokai krimtau, nes tenka daug literaturos sviestis profesineje srityje, tad kaip ir nelieka laiko...
Man patinka Čeizas-bet kuria jo knyga pasemus su malonumu ir didele intriga yra skaitoma. Taip pat Šeldon, Gordon-sunku pasakyti knygu pavadinimus, nes paskutini karta skaiciau gal pries kokius 2-3 metus, bet siu autoriu knygu perskaicius ir ne 1, ir ne dvi. Super raso-patinka, kad per pirmus 50 puslapiu negali ikirsti kas nusikaltelis, po to tik visas reikalas taip issivynioja, kad net negaletum nujausti, lengvai skaitosi. thumbup.gif
Knygu stengdavausi nepirkti-gaila piniguciu rolleyes.gif , o eidavau i vietine rajono biblioteka-o ten knygeliu doh.gif pilna, tik spek skaityti, jeigu busi pavyzdingas skaitytojas, susidraugausi su bibliotekininke, tai leidzia imtis knygas is atskiro tokio kambarelio-ten pacios naujausios knygos, siuo metu parduodamos knygyne, skaiciau Marininos, Chmelevskos, Doncovos knygas...tad mamos nepatingekite uzsukti i greta esancias bibliotekas-tikrai rasite ka paskaityti, svarbiausia, kad babkiu moketi nereikia, nes karta perskaicius knyga-antra karta niekada neskaitau.
P.S.-cia gal ne detektyvai, bet man patinka Maluko knygos-jo visas knygas perskaiciau, aisku tos pirmosios gerokai idomesnes nei jo paskutines knygos tokios kaip "Duženos" ar "Migla", o "Šiukšlyno žmones", "Juoduosius želmenis", "Kraujo skonis"-per pora dienu perskaiciau, po to buvo apie ka pamastyti thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 08 05, 20:38)

Kodėl man atrodė, kad tu iš Šiaulių?


Matyt iš žemaitiško akcento mirksiukas.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Esu "korennaja" vielnietė; čia gimusi ir augusi... biggrin.gif Dėl keitimosi, manau, sutarsim per AŽ. Dabar nemažą krūvą šio gero turiu darbe. Dirbu senamiestyje, taip kad prie progos galėsi pasiimt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paloma: 08 rugpjūčio 2005 - 11:27
čia tai visiškas senatvinio marazmo triumfas blink.gif Tu tikrai ta paloma, kur ir anksčiau??????? Na, avataras toks buvo su mergelka pamėlusia????? Aš išprotėjau blink.gif blink.gif
Atsakyti
man pats pačiausias detektyvas - U.Eko "Rožės vardas" (na ji, žinoma, ne visai detektyvas, tarkim, knyga su detektyvo elementais). ir dar Akunino detektyvai (Fandorino ir Pelagijos serijos).
nors šiaip aš detektyvų nemėgstu smile.gif bet kai taip puikiai parašyti, neatsilaikau
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 08 08, 11:34)
čia tai visiškas senatvinio marazmo triumfas blink.gif Tu tikrai ta paloma, kur ir anksčiau??????? Na, avataras toks buvo su mergelka pamėlusia????? Aš išprotėjau blink.gif  blink.gif


Buvo pamėlusi mergička, o liko tik pajuodęs balandis, net ne BALANDĖLĖ. blink.gif biggrin.gif

P.S. norėjau paklaust - ar ir daugiau palomų atsirado, kol atostogavau ? rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olé @ 2005 08 08, 09:55)
man pats pačiausias detektyvas - U.Eko "Rožės vardas" (na ji, žinoma, ne visai detektyvas, tarkim, knyga su detektyvo elementais).

O kaip su "Fuko švytuokle"? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 08 09, 08:29)
O kaip su "Fuko švytuokle"? mirksiukas.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif cry.gif cry.gif cry.gif Maša, sugraudinai mane iki ašarų. drinks_cheers.gif O mano mylimiausias detektyvas F. Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė". Jei skaitot rusiškai galiu paskolint....už užstatą. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti