Įkraunama...
Įkraunama...

Susirašinėjimas tikrais laiškais

Labas vel ir vel wink.gif Turiu dvi susirasinejimo drauges, kurias labai gerbiu ir myliu, bet norisi dar ir dar naujoviu savo gyvenime. Trumpai papasakosiu apie save ir is kokio asmens noreciau sulaukti zinios del abipusio noro bendrauti.
Man 22 metai, esu is Silutes miesto ( is vis butu nuostabu jei atsirastu silutiske, nes grizusi atostogu i Lietuva tureciau bent viena nuosirdzia drauge), siuo metu negyvenu Lietuvoje. Dirbu bei kuriu savo mazyti gyvenima Didziojoje Britanijoje. Noreciau, kad nerasytu man labai jaunos mergaites. Geriausiai butu bent jau nuo 18m. Tiesiog su jaunesnemis bijau, kad nerasiu bendros kalbos. Vis delto mokykla jau seniai baigta, senokai gyvenu islaikydama save, tad noretusi pabendrauti su brandesne asmenybe. Na, o del vyresnio amziaus nera jokiu problemu net jei tau gerokai daugiau nei man. Brukstelk laiskeli ir ziuresim ar bus lemta mums susipazinti wink.gif
Atsakyti
Labas:)
Galbūt kuri nors norėtų persimesti laiškučiais su septyniolikmete?
Pasiilgau to pašto dėžutės tikrinimo..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 10 26, 21:03)
ar dar rašot laiškus, merginos?  nail.gif


rasom ,rasom smile.gif
QUOTE(Chr. @ 2013 01 26, 21:28)
Kazkada lygtai jau rasiau, bet norintiems susirasti susirasinejimo draugu is uzsienio rekomenduoju saita www.interpals.net smile.gif

visai pamirsau, kad ten uzsiregistravus. Reik ilist paziuret thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos:) Keliu temą į viršųsmile.gif Turiu daug susirašinėjimo draugų užsienyje: Honkongas, Malaizija, Naujoji Zelandija, Japonija. Iš Europos: Prancūzija, Norvegija, Belgija, Anglija, Suomija, Italija. Man 35 m. Aš iš Vilniaus. Jeigu kas norite paplepėti, surasti naują draugę rašykite:)
Atsakyti
sveikos, esu Ineta iš Šiaulių. man 22, taip pat norėčiau susirasinet tikrais laiškais, rašykit į pm, atrašysiu visoms, susitarsim dėl susirasinėjimo smile.gif
Atsakyti
Sveikos:) Ieškau susirašinėjimo draugių popieriniais laiškučiais ax.gif Juk taip smagu gauti ranka rašytą laiškutį pašto dežutėje thumbup.gif Amžius nesvarbus,man 24 metai. Jei atsiras norinčių, laukiu Jūsų žinučių į PM smile.gif
Atsakyti
kokia puiki idėja drinks_cheers.gif aš daug metų susirašinėjau laiškais su vienu draugu,kuris gyveno UK ir keleta draugių iš LT smile.gif bet kažkaip jau metai,kaip tas dalykas baigėsi...visai smagu vėl būtų thumbup.gif
Atsakyti
Labas. Turiu vieną nuostabią susirašinėjimo draugę - bet, kadangi syusirašinėjimas yra labai šaunus užsiėmimas, tai noriu dar daugiau draugių/draugų (gi perdaug nebus). Taigi, aš Kaunietė, šiek tiek menininkė, man 32, myliu gamtą, domiuosi joga, psichologija, spalvų terapija, piešiu, auginu mažą berniuką. Nei amžius, nei lytis nėra kliūtis
Atsakyti
Labas. Turiu vieną nuostabią susirašinėjimo draugę - bet, kadangi syusirašinėjimas yra labai šaunus užsiėmimas, tai noriu dar daugiau draugių/draugų (gi perdaug nebus). Taigi, aš Kaunietė, šiek tiek menininkė, man 32, myliu gamtą, domiuosi joga, psichologija, spalvų terapija, piešiu, auginu mažą berniuką. Nei amžius, nei lytis nėra kliūtis
Atsakyti
gaila, bet nebeturiu draugų, kurie rašytu paprastus laiškus
viską pakeitė kompiuteris
Atsakyti
Su mielu noru pabendraučiau ranka rašytais laiškais.Esu 30 m. ištekėjusi moteriškaitė, turiu sūnų, vyrą, šunį ir katę. Mėgstų skaityt, užsiimu įvairiais rankdarbiais, prižiūriu namus ir ūkelį.
Atsakyti

Sveikos, merginos!

Ar vis dar yra norinčių susirašinėti tikrais, popieriniais, kvepiančiais, nuoširdumu dvelkiančiais laiškais? :)

Atsakyti