Įkraunama...
Įkraunama...

Susirašinėjimas tikrais laiškais

Atsiųskit man kas šią gražuolę wub.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos merginos , labai smagu pasiskaityti sia temele nes matau jog turiu bendraminciu .. Visiskai pritariu, jog gauti ranka rasyta laiska yra nuostabus dalykas thumbup.gif Noreciau susirasti draugiu lietuvaiciu su kuriomis galeciau susirasineti apie viska, mergaitiskomis temomis paplepeti, ispudziais pasidalinti.. siek tiek apie mane : esu 22m mergina istekejusi ,vaiku dar neturiu , esu meniskos sielos , jautri bet nenuobodi.. dievinu seriala "Moterys meluoja geriau" todel atrodo noreciau tokios drauges kaip tame seriale merginos plepa, pliotkija , juokiasi , liudi ir pan... taip nerealu tureti drauge.. 4u.gif
Gyvenu airijoje tad jai ka sudominau ir noretu man bukstelti laiskuti rasykit i az parasysiu adresa smile.gif
Atsakyti
ar dar rašot laiškus, merginos? nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 26 spalio 2012 - 21:04
QUOTE(žemuogienė @ 2012 10 26, 22:03)
ar dar rašot laiškus, merginos?  nail.gif


tai zinoma thumbup.gif
Atsakyti
noreciau ir as... 4u.gif
Atsakyti
puiku
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš taip pat ieškau susirašinėjimo draugų. thumbup.gif
Visada smagu pašto dėžutėje rasti laišką 4u.gif Esu 21 metų studentė iš Vilniaus.
visų norinčių susirašinėti laukiu až wub.gif
Atsakyti
Sveiki, aš taip pat ieškau susirašinėjimo draugų.
Esu 17 metų moksleivė.
Domiuosi: fotografija, rankdarbiais, postcrossingu, knygomis.
Esu aktyvi. Manau rastumėm kokią nors bendrą temą susirašinėjimui. Mielai lauksiu adresų savo PM. smile.gif
Atsakyti
Kazkada lygtai jau rasiau, bet norintiems susirasti susirasinejimo draugu is uzsienio rekomenduoju saita www.interpals.net smile.gif
Atsakyti
Papildysiu Chr. smile.gif

Irgi turbūt šimtą kartų rašyta ir minėta - postctossing forumas, yra atskiras penpals skyrelis. smile.gif
Atsakyti
Sveikos.

Labai noriu susirasineti. Esu Is Kauno. Man 30. Jei vis dar yra norinciu laukiu zinutes i PM. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Esu Gerda. Gyvenu Londone. Man 25metai. Noreciau su kuo nors susirasineti. butu idomu kas turi ivairesne gyvenimo istorija... nes apie savaja galeciau knyga parasyti 4u.gif
Atsakyti