Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji keikūnai

Mano berniokas irgi megsta pasikeikti.Tai kazkokiam filme maciau,kaip nusikeikusiam vaikui muila i burna ikiso,manasis irgi mate.Tai dabar baigia atprasti bijo kad ir mes muilo i burna neikistume. tongue.gif
Atsakyti
Maniškė nuo beveik dvejų metukų lanko darželį, todėl neišvengiamai parsineša iš kolektyvo ir jo žodžių. Iš pradžių jie buvo "švelnesni", tai jų aš "negirdėdavau". Maždaug nuo ketverių žodynas prasiplėtė: atsirado įvairesnių, "riebesnių" žodžių. Tada aš ramiai klausdavau, ką kuris žodis reiškia, nes aš tokio nežinau ir nesakau, kur jį išgirdo. Pradėdavau aiškinti, kad taip kalba įvairiausi valkatos, girtuokliai, kad tai nepadorūs žodžiai ir kad geriausia kalbėti tokiais žodžiais, kuriuos pati supranti. Kadangi namuose iš tėvų ir senelių tokių žodžių maniškė tikrai negirdi, tai ir pasako labai jau retai, gal tik sau, kai žaidžia. O darželyje, tikiu, pasako ir dažniau, juk tam ir yra kolektyvinės "ligos"...
Atsakyti
maniskis irgi karts nuo karto keikteli, bet kol kas l. retai tai ir nereaguoju. Viska idemiai perskaiciau gal teks pasinaudoti g.gif
Atsakyti
O as siandien isgirdau, kaip maza mergaiciuke riebiai nusikeike, ir mamai bei jos draugem tai sukele juoko priepuoli, prase pakartoti ir pan. As maniau, kad cia ne juoktis o verkt reikia! Vaizdelis kraupus buvo. blink.gif
Cia jau ne vaikams kazkoki pamoksla reikia atrasyt, o tevams... mad.gif
Atsakyti
mano mergike tai irgi is darzelio atsinese tokiu zodeliu kaip : s.dinas, apsi.kes, apsis.k, bet cia visos grupes liga, per susirinkima aukletojo minejo sita problema, ir dar minejo kad vienas berniukas l.keikiasi, tai visai tiketina kad greitu laiku ir kiti vaikai prades riebius keiksmazodzius kartoti. is tikru kartais buna labai juokinga kai mazas zmogeliukas nusikeikia smile.gif kai man buna juokinga as nieko nesakau, bet ir nesijuokiu prie jos, bet kita karta kai taip pasakom, turi isklausyti morala apie tai kad taip kalbeti negrazu ir pan. bet kazkaip jai viskas atrodo labai juokinga ir visai nenori manes klausyti doh.gif kol riebiai nesikeikia, tai jokiu drastisku priemoniu nesinori imtis
Atsakyti
Mano mažius kažkurį vakarą kai jam kažkas nepavyko tarė: "*ūdas b*et". Nesureaguot nagalėjau. Paklausiau ką reiškia, sako nežinau, bet taip sakyti reikia, kai susinervuojama. Paaiškinau, kad tai labai negražus žodis ir taip kalbėti negalima, kad taip kalba valkatos, kur maisto konteineriuose ieško. Kol kas nepakartojo. O šiaip jau manau, kad nereikia turėti iliuzijų, kad vaikai nesikeiks. Tačiau jie turėtų žinoti kur ir kada to nedaryti. Kai prisimenu save ir savo draugus, vienu tarpu žiauriai keikėmės (buvome maždaug 13 m), tačiau paskui tas praėjo. Dabar net ir susinervinus jokiomis aplinkybėmis kažkaip neišspūsta. Na tiksliau labai jau retai rolleyes.gif
Atsakyti
................mes irgi turim sita problemele,tik labai nepatogiai jauciuosi,kaip viesoj vietoj pasako,isikandes zodeli viena toki riebu,cia kelis kartus filme "Gyvuneliu detektyvas"isgirdo,tai varo nesustodamas ,o zodelis tai."pimpal....s" nu sakes,bandem drausti,aiskinti,kad negrazu,visvien savo varo,dabar nekriepiam demesio,bet kazkakaip nepamirsta g.gif g.gif ...nezinau ka daryt g.gif
Atsakyti
O as saviske mergiote pamokau, kad negraziai kalba tik tie vaikuciai, kurie nemoka graziai kalbeti ir juos reikia pamikyti. Pvz. sako sudas, tai sakau, kad sakytu grudas, kai ***** - tai balionas. Dar ji man kelis kart sakydavo eik tu sikt, o pamokiau sakyt - eik tu malku kirst.
Labai juokemes, kai ji kazkur nugirdo (gali but, kad is tecio): jobtrimat, sakau, cia taip pat negrazus zodis, reikia sakyt gelyte, tai ji sako jobtrimat gelyte, ai tegu ir sako. biggrin.gif
Mes tuos negrazius zodelius pavertem i zaidima, ji taip pat pati turi sugalvoti, kaip negrazu zodi paversti graziu thumbup.gif . Kartais tokiu prisigalvoja, kad visi juokiames laugh.gif laugh.gif biggrin.gif .
Pabandykit ir jus. Visai linksma buna clap.gif . Kartais net ir mane pamoko, kai koki pirsta prisispaudi, na pacios suprantat wink.gif
Atsakyti
mano keikunui spalio men bus 3metai.Nei jis darzeli lanko,nei su vaikais bendrauja.Siandien atejo ir sako:nei per saldu nei per rugstu(REKLAMU AUKA)ai,eina nakui.Ir is kur? g.gif
Atsakyti
Is savojo siandien irgi pirma kart isgirdau riebu zodeli.nu bet aisku cia teveliai kalti is kur vaikelis tokiu zodziu istrauks.Atnesiau as sriubos lekste sakau eik valgyt o tas pakeles galva sako: o ka cia turi ****,tai ciut lekste neiskrito is ranku.Ir jau kelis kartus siandien isgirdau .zaidzia su playstation'u sako :nu neina **** zaist.Nu nezinau reiks imtis auklejimo. dry.gif
Atsakyti
Man irgi teko raudonuoti del mazes sneku.
Vaziavom mes is Palangos autobusu namo, o mano mazoji bendraujanti labai, tuoj ir tarp suaugusiu susiranda draugu clap.gif . Tai susibendravo su netuoliese sedincia moteriske, snekasi , istorijas pasakoja... Tik staiga girdziu:
As zaidziau prie kompo, zaidziau zaidziau ir zaidimas nuluzo, as labai issigandau, verkiu, beldziu tetciui i vonios duris, sakau, gelbek, o tevelis man, rekia supykes, palauk, pas.ksiu ir ateisiu...
O mergina isijautus pasakoja, autobusas visas girdi, o man tai nors po kede lysk... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (Anka @ 2004 10 04, 14:40)
Man irgi teko raudonuoti del mazes sneku.
Vaziavom mes is Palangos autobusu namo, o mano mazoji bendraujanti labai, tuoj ir tarp suaugusiu susiranda draugu clap.gif . Tai susibendravo su netuoliese sedincia moteriske, snekasi , istorijas pasakoja... Tik staiga girdziu:
As zaidziau prie kompo, zaidziau zaidziau ir zaidimas nuluzo, as labai issigandau, verkiu, beldziu tetciui i vonios duris, sakau, gelbek, o tevelis man, rekia supykes, palauk, pas.ksiu ir ateisiu...
O mergina isijautus pasakoja, autobusas visas girdi, o man tai nors po kede lysk... blush-anim-cl.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif nu negrazu is nelaimes juoktis ale net apsiasarojau laugh.gif laugh.gif
Tai va buvo ir man karta toks nuotykis parvaziavom is kaimo aisku su didizusiais nesuliais nu ir vaikinukas jau pades nesti griebe savo zaislus ir tempe smile.gif lipam abu laiptais i trecia auksta is paskos kaimynas lipa o jis kad ziebs an visos laiptines "nu ku..va kaip sunku" makai beliko tik blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif nuo tokiu atzaleles kalbu
Atsakyti