Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumas

QUOTE(Makalius @ 2009 03 05, 21:24)
O klausykit, o jei man vakar veido valymą darė, ryt jau galiu eit į soliką? user posted image


o jau taip labai nori? biggrin.gif na siaip trecia diena jau bus jei veidas neparaudes viskas gerai tai gal blogai nebus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 05, 21:19)
ibieililiai - pati ne naudojusi  šio bet atsiliepimus girdėjusi tik gerus arba labai gerus smile.gif

user posted image

aprašymas:
BROWNING SILK max kiekis jo 88ml.
veidui ir kaklui
Browning Silk™ – aukščiausios kokybės produktas, specialiai sukurtas švelniai ir jautriai veido ir kaklo odai. Jūsų veido oda bus lygi ir dar švelnesnė, įdegis spindės ir ilgiau išliks.
• Pagamintas 100% aloe vera pagrindu.
• Šilko proteinai ir stiprūs vitaminai antioksidantai – maksimaliai apsaugo veido ir kaklo odą nuo smulkių raukšlelių susidarymo, tausoja, stangrina odą, skatina gilų ir prabangų įdegį.

o kur sita daikta galima isigyti?ir dar norejau paklaust:tikrai lb kenkia speneliam soliariumas????as niekad nesu to girdejus
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2009 03 05, 21:15)
o jau taip labai nori?  biggrin.gif  na siaip trecia diena jau bus jei veidas neparaudes viskas gerai tai gal blogai nebus  bigsmile.gif

Ne noriu, o reikia biggrin.gif neparaudęs... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Neparasysiu nieko naujo turbut. Jei krema naudosite su bronzantais tikrai neidegsite ruozeliais ar plemais.Aisku, kremas turi buti skirtas deginimuisi soliariume. Taip pat negaliu atsakyti uz neprofesionalia kosmetika, parduodama PC ar turguje.
Jeigu oda jautri ir raudonai dega, butina naudoti Tik jautriai odai skirta krema, dazniausiai jis buna be bronzantu, kad kuo maziau dirgintu oda, na tai savaime suprantama, jog GREITO efekto negausite, taciau siuo atveju svarbiausia sveikata.
Jautriai odai specialiai nieko neturiu, nes kaip sakiau apskritai ne daug kremuku turiu.Turiu su bronzantais, be bronzantu, su dilgciojanciu poveikiu.
Atsakyti
help.gif nezinau ka daryti,ant veido atsirado kaip slaku,starzdanu,bet tiek daug unsure.gif ,niekada neturejau nei starzdaneliu,krema visada naudoju veidui,bet kadangi baltaode esu,tai veida visada deginu,dabar gal savaite nedeginau,tai aisku nebe tokie ryskus tie slakai,bet vis tiek verysad.gif ,o kad deginsiu tai tikrai,nes suris esu ir siaip problemos su oda,ka daryti verysad.gif
Atsakyti
Tuomet turesi susitaikyti su slakais ant veido, jei esi pasiryzus vistiek deginti veida. Tavo oda yra padidejusios pigmentacijos. Siulau veidui naudoti kremuka su bronzantu stipriu ,bet praejus pusei laiko isjungti veido lempas.
Atsakyti
QUOTE(vaidyte @ 2009 03 06, 18:12)
Tuomet turesi susitaikyti su slakais ant veido, jei esi pasiryzus vistiek deginti veida. Tavo oda yra padidejusios pigmentacijos. Siulau veidui naudoti kremuka su bronzantu stipriu ,bet praejus pusei laiko isjungti veido lempas.

O gal jei kuri laika nedeginsiu praeis g.gif ,nes dabar lyg apmazeja g.gif
Atsakyti
nelabai įsivaizduoju kaip tai atrodo? pigmentinės dėmės? ar kaip tie šlakai huh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 06, 19:06)
nelabai įsivaizduoju kaip tai atrodo? pigmentinės dėmės? ar kaip tie šlakai  huh.gif

Nea,nepigmentines demes,ne kazkokie plemukai,bet kaip starzadnos,kaip slakai,tokie neryskus g.gif ,dabar kai nedeginu,tai lyg jau svieseja g.gif
Atsakyti
Man lygiai taip pat buvo buvę g.gif bet dabar kažkaip nebeeinu tai nyksta, o šiaip noriu degintis veido odą bet kad neatsirastų tų šlakų unsure.gif
Atsakyti
Geras, va šito pas mane vadinas niekuomet nebuvo arba nepasebėjau - o negali būt kremukas blogas? man sakykime su body blush netinka veidui nes raudonais plėmukais pamėto...
Atsakyti
QUOTE(FarQua @ 2009 03 06, 20:43)
Man lygiai taip pat buvo buvę  g.gif  bet dabar kažkaip nebeeinu tai nyksta, o šiaip noriu degintis veido odą bet kad neatsirastų tų šlakų  unsure.gif

Vat ir man pradejo nykti,tai bijau,kad po pertraukos deginsiu ir vel bus tas pats,bet gal tada reciau reikes deginti g.gif

QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 06, 20:50)
Geras, va šito pas mane vadinas niekuomet nebuvo arba nepasebėjau  - o negali būt  kremukas blogas?  man sakykime su body blush netinka veidui nes raudonais plėmukais pamėto...

Ilga laika naudojau AG crystal veido krema ir nieko panasaus nebuvo,tik dabar,gal persideginau g.gif
Atsakyti