Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

QUOTE(Dalytė @ 2007 02 18, 19:59)
gal kas zinot  kas daro bizneli ir veza baldelius is IKEA i LT?

ta prasme is Lenkijos?? ax.gif
nes tikrai esu girdejusi, kad yra zmoniu, kurie tuom uzsiema rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Kozete @ 2007 02 20, 10:32)
O gal žinote ar labai brangu parsigabenti baldus pirktus IKEA pvz. iš Vokietijos?

o kaip tu nori juos gabenti??
nes as pvz buvau PL IKEA su savo transportu, tai parsigabenimo kastai -tik kuras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 07 14, 13:19)
Radau štai ką:
IKEA TRADING SERVICES,
Savanorių pr. 433, 49286 KAUNAS, Baldų gamyba
tel.37 465500

čia tik techninis centras, kuris prižiūri gamybą Lietuvoje

QUOTE(Aila @ 2006 09 09, 21:45)
Ne visai tiesa, nes užsakovas sutinka, kad būtų sumažinta kokybė, kad tik kaina maža būtų.

čia tikra netiesa schmoll.gif (mano artimas žmogus dirba aukščiau minėtam tech. centre) ir labai griežtai žiūri kokybę. Daug išbrokuoja ir neima į prekybą. Lenkijoje parduodami baldai dažniausiai būna lenkų gamybos ir jų kokybė pripažinta prastesne nei lietuviškų mirksiukas.gif

Taip IKEA - tai vidutinei klasei skirta parduotuvė, todėl neverta tikėtis aukštos kokybės už mažą kainą... Bet už JYSK ji geresnė tongue.gif
Atsakyti
klausykit, jei yra taip labai susidomejusiu, tai gal susimetam ir nuvarom (TOS KAS DOMISI) i varsuva ir pasiziurinejam, jei kas tiks mazas tai parsivesim, jei rasit ka didesni otai kaip nors ir parvezima susiorganizuosim.. juk vos 400km.. tai ne uz atlanto

ka manot?
Atsakyti
O kas žinote, ar yra IKEA Augustave ar artimiausia Lenkijoje - tik Varšuvoje? g.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...3509.Siandienos delfyje apie ikea
Atsakyti
QUOTE(stirna @ 2007 05 28, 15:01)
O kas žinote, ar yra IKEA Augustave ar artimiausia Lenkijoje - tik Varšuvoje?  g.gif


Augustave nėra schmoll.gif artimiausia Varšuvoje (beje jų ten net 2)
Atsakyti
Su idomumu perskaičiau šią diskusiją, nes vakar buvau Ikėjoje Varšuvoje. Pats eksponavimas labai patiko, labai idomių ir naudingų smulkmenų radau. Žodžiu, apsilankyti ir pamatyti tikrai verta. Na o pirkti? Juk nebūtina visko iš eilės, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
ikea bilniuje uzsakinejam ir esam labai patenkimti per p. stasi (priersais buvusi karolinos-dabartini starlight avenue ar jau kitoki kluba isikure jie). tel nr. 869834052. padeda issirinkiti, pataria, padeda suprojektuoti, atveza, surenka -full service. as labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2007 07 18, 16:16)
ikea bilniuje uzsakinejam ir esam labai patenkimti per p. stasi (priersais buvusi karolinos-dabartini starlight avenue ar jau kitoki kluba isikure jie). tel nr. 869834052. padeda issirinkiti, pataria, padeda suprojektuoti, atveza, surenka -full service. as labai patenkinta




Drakosha, gal gali pasakyti kiek kainuoja baldu atvezimas? Man tai reikia vienintelio daikto - lovos remu. Gal kas kas netolimoj ateity vaziuojat i Lenkija ir ieskot bendrakeleiviu? Jeigu galit rasykit atsakymus i mano klausimus pastu kolumbia16071994@yahoo.com . Labai lauksiu laisku.
Atsakyti
na man asmeniskai ikea baldai tai nekokie doh.gif gyenu bute,kur virtuve visa is IKEA.tai kazkoks kosmaras-spinteles padarytos be ventiliaciojos,jei nors viena lekste dregna paklius,tai viskas susmirs.... schmoll.gif is paziuros tai labai grazus ir pigus baldai,bet juos panaudojus pasikeicia nuomone aggressive.gif kokybe tai laaabai ne kokia...labai....
Atsakyti
man ir idomu kiek atvezimas kainuotu, noretume vaikisko staliuko su dviem kedutem, tai jei tik del jo, tai vaziuot patiems neapsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kambarioke @ 2007 07 21, 10:25)
Drakosha, gal gali pasakyti kiek kainuoja baldu atvezimas? Man tai reikia vienintelio daikto - lovos remu. Gal kas kas netolimoj ateity vaziuojat i Lenkija ir ieskot bendrakeleiviu? Jeigu galit rasykit atsakymus i mano klausimus pastu kolumbia16071994@yahoo.com . Labai lauksiu laisku.

As vykstu i lenkija i varsuva , parvezt galiu o va bendrakeleiviu nelabai smile.gif
Atsakyti