Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

manau, baldų kokybė priklauso nuo tikrojo gamintojo. pvz. Jonavos baldų fabrikas "Baldai Jums" taip pat gamina IKEA'os tinklams.
Atsakyti
QUOTE(cat @ 2006 09 09, 22:34)
manau, baldų kokybė priklauso nuo tikrojo gamintojo. pvz. Jonavos baldų fabrikas "Baldai Jums" taip pat gamina IKEA'os tinklams.



Ne visai tiesa, nes užsakovas sutinka, kad būtų sumažinta kokybė, kad tik kaina maža būtų.
Atsakyti
pas mane miegamasis ir dukros kambarys apstatyti baldais is IKEA,nieko blogo negaliu pasakyti,visiskai patenkinti kokybe ax.gif dukros kambaryje istraukiama kampine sofa,pagalves su uztrauktukais,parasyta, kad negalima skalbti,isskalbiau ir nieko- vel kaip naujos mirksiukas.gif taigi iki siol neteko nusivilti IKEA,nors visokiu vienkartiniu niekuciu ten neperku...
Atsakyti
nu va, prisiskaiciau ... nu bet cia, pas mus, tai kazkaip populiari ta IKEA. as esu pirkusi keleta nereiksmingu daikciuku, bet planuose baldai i vaiku kambari. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano asmenine patirtis rodo, kad kai kurie daiktai neblogi, bet kai kurie tai doh.gif
Tekstiles gaminiai neblogi, kai kurie virtuves indu reikemnys irgi super. Bet va baldai... Turime sofkute, kuri is tokiu 6 pagalviu sudeta ant remo, tai tas remas is medzio gabaliuku suklijuotas, spekit kaip atlaiko subines? Jau du kartus klijavome, o dabar nustumem i sona, kad nereiketu vel klijuoti. Vaikiska lovyte - super, tvirta. grazi. O kokis skirtumas kas kur gamina? Man tai jokio skirtumo, svarbiausia, kad daiktas butu kokybiskas.
O kad tinklas nera brangus, tai faktas. Dabar greit kelsimes i nauja nuomojama nama, tai baldus greiciausiai pirksime is Ikea. Siaip tai pasiknisus galima gauti tikrai neblogu daiktu uz juokinga kaina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneza: 26 spalio 2006 - 06:33
buvau uzejusi lenkijoj i ikea baldus - kaina neatitinka kokybes schmoll.gif
Atsakyti
Ikea,tikrai nera studentu ar nepasiturinciu parduotuve.Todel truputi sypsena sukelia tokie pasisakymai,kad vakaru europoje,tik nepasiturintys jose apsipirkineja.Bent jau Nyderlanduose,kur as gyvenu,Ikea parduotuve numeris-1.Ji jau nepirmi metai isrinkta populiariausia parduotuve salyje.Kiek atvaziuoji i ikea,tai pastoviai problema masina pasistatyti.Visada zmoniu pilna.Tarp kitko skandinavijos salyse ji irgi be galo populiari.Gyvenau danijoje,maciau,tikrai ir daugiau ir maziau pajamu turintys zmones ten apspirkineja.O prekiu ir pigesniu ir brangesniu ten yra.Aisku is l.pigiu baldu,gal nereikia per daug ko tiketis,bet yra ir brangeniu.Kuriu kokybe nesiskundziu.Turiu tokius isigijus.
Atsakyti
Pritariu Džiaugsmukui, kad šiose parduotuvėse apsipirkinėja ne tik studentai. Lenkijoje IKEA taip pat populiarios tarp įvairaus amžiaus žmonių.
Pati taip pat nemažai esu įsigijusi iš jos įvairių daikčiukų: interjero detalių, patalynės, rankšluoščių, indų, vazonų, stalą... net gėlių. Viskuo esu patenkinta.
Atsakyti
gal kas zinot kas daro bizneli ir veza baldelius is IKEA i LT?
Atsakyti
QUOTE(Dziaugsmukas @ 2007 02 08, 21:55)
Ikea,tikrai nera studentu ar nepasiturinciu parduotuve.Todel truputi sypsena sukelia tokie pasisakymai,kad vakaru europoje,tik nepasiturintys jose apsipirkineja.Bent jau Nyderlanduose,kur as gyvenu,Ikea parduotuve numeris-1.Ji jau nepirmi metai isrinkta populiariausia parduotuve salyje.Kiek atvaziuoji i ikea,tai pastoviai problema masina pasistatyti.Visada zmoniu pilna.Tarp kitko skandinavijos salyse ji irgi be galo populiari.Gyvenau danijoje,maciau,tikrai ir daugiau ir maziau pajamu turintys zmones ten apspirkineja.O prekiu ir pigesniu ir brangesniu ten yra.Aisku is l.pigiu baldu,gal nereikia per daug ko tiketis,bet yra ir brangeniu.Kuriu kokybe nesiskundziu.Turiu tokius isigijus.


Is savo asmenines ir pazystamu patirties - nesutinku. Skandinavijoje vyrauja nuomone, kad kol vaikai mazi, nera reikalo pirkti gerus baldus. Tai ir varo visi y ta IKEA. O vaikam prakutus ir jei finansai leidzia, tokiais baldais atsikratoma mirksiukas.gif Na kuomet geresnes kokybes baldai kitur kainuoja 3-5 kartus brangiau...
Atsakyti
Mes Ikea parduotuvese lankomes Vokietijoje ir Lenkijoje. Man sitos parduotuves tiesiog thumbup.gif Kainos nedideles ir ideju gali pasisemti ivairiu. Smulkmenu taip pat galima prisipirkti, svarbiausia "papigiai" ir madingu thumbup.gif

Sutinku su tuo, kad ten kokybe nera superine, bet pagal kainas, tai nebus gaila pakeisti baldus po keliu metu. Ne taip, kaip LT, nusiperki ir vos ne visam gyvenimui, nes kainos kosmines.

O lIetuvoje, tai nera sios parduotuves, yra tik ofisas, kuris koordinuoja LT gamintoju veikla, kurie eksportuoja IKEA'jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinuk: 20 vasario 2007 - 01:43
O gal žinote ar labai brangu parsigabenti baldus pirktus IKEA pvz. iš Vokietijos?
Atsakyti