Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos vaikams

Sveiki 4u.gif
maniškė taip kukliai užsakė Bratz lėlė su karūna (120 Lt) ir undinėlę (70 Lt).
Tai aš nupirkau praeitą savaitgalį Maximoj undinėlę, o pasirodo šią savaitę ten nuolaida žaislams 25 proc.
Žodžiu paskubėjau g.gif

Atsakyti
o Maximoj nuolaida zaislams tie 25 proc. visiems pirkejams ar kokia kotele reikia turet g.gif retai perkuosi maximoj gal kas nors pasakys ax.gif jei visiems pirkejams eiciau ir as tada pasizvalgyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labutis: 30 lapkričio 2006 - 20:24
QUOTE(labutis @ 2006 11 30, 20:23)
o Maximoj nuolaida zaislams tie 25 proc. visiems pirkejams ar kokia kotele reikia turet  g.gif  retai perkuosi maximoj gal kas nors pasakys  ax.gif  jei visiems pirkejams eiciau ir as tada pasizvalgyti  4u.gif

Manau kad tie kurie turi tą Maximos nuolaidų kortelę tiems taikoma nuolaida mirksiukas.gif jei neturi gali ją Maximoj įsigyti 5 lt tekainuoja mirksiukas.gif


QUOTE
Mano 8 metu dukryte parase labai grazu laiska Kaledu Seneliui ir paprase SESUTES.Kaip issaugoti Kaledu Senelio reputacija ir svelniai isspresti si klausima?Padekit.


Sakyčiau, mam, įkliuvai g.gif net nežinau ką ir patarti g.gif Gal pasakyk kad Kalėdų senis tokių dovanų nedovanoja unsure.gif
O gal jai atgal lai kalėdų senis "parašo" kad sesutės baigėsi liko tik broliukai lotuliukas.gif o jei rimtai unsure.gif mastau.gif gudrūs tie vaikai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalbara: 30 lapkričio 2006 - 23:45
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 01, 00:38)
Manau kad tie kurie turi tą Maximos nuolaidų kortelę tiems taikoma nuolaida  mirksiukas.gif  jei neturi gali ją Maximoj įsigyti 5 lt tekainuoja  mirksiukas.gif
Sakyčiau, mam, įkliuvai g.gif net nežinau ką ir patarti  g.gif  Gal pasakyk kad Kalėdų senis tokių dovanų nedovanoja  unsure.gif
O gal jai atgal lai kalėdų senis "parašo" kad sesutės baigėsi liko tik broliukai  lotuliukas.gif  o jei rimtai  unsure.gif mastau.gif gudrūs tie vaikai  doh.gif

Gera mintis .user posted image"Sesutes baigesi".reiks pabandyti kaip nors zinute atsiusti.user posted image
Atsakyti
Mūsų kinderis tai pianino (tipo a la klavišinių) žaislinio užsiprašė doh.gif Ieškom, bet tinkamo dar neradom, teks paieškoti (ne per brangaus ir kad klavišai gerai spaudytųsi), nes jis šventai tiki, kad Kalėdų senelis pianiną atneš mirksiukas.gif


Babalia, o, jeigu sakys - ir broliukas tiks swoon.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmic: 01 gruodžio 2006 - 12:42
O mano mergaite labai nori gyvo kaciuko ax.gif Bet kad as visiskai neturiu noro jo priziuret,o ji dar truputi per maza apsiimt visa atsakomybe uz ji smile.gif reiks kazka mastyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2006 11 29, 21:19)
jum tai nors del to gerai, kad zinote ko nori jusu kinderiai biggrin.gif O mano bernas pats nezino ko nori, atseit tegu pats kaledu senis galvoja doh.gif Tai va ir braizausi po parduotuves begalvodama uz ta seni doh.gif


Tipiška situacija pas mus doh.gif Yra pora svajonių arba kompas, arba dviratis. Dviratį vasarą vis tiek nupirksim, kokia prasmė jį nešt kalėdų seniui, juk ir pasidžiaugt neis doh.gif arba Nu o kompas doh.gif doh.gif doh.gif
Suku galvą, ką čia tokio įdomesnio sugalvojus.
Gal sakau žiūronus, tegul žvalgosi vaikinas po apylinkes g.gif O kur kažin tokio daikto ieškot g.gif Ne visai šlamšto, bet ir ne už kelis šimtus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babalia @ 2006 11 30, 09:15)
Mano 8 metu dukryte parase labai grazu laiska Kaledu Seneliui ir paprase SESUTES.Kaip issaugoti Kaledu Senelio reputacija ir svelniai isspresti si klausima?Padekit.

As vyrui garsiai skaiciau tavo posta (nu labai jau juokinga blush2.gif ) ir mano dicke taip ramiai sako: tai juk baby born yra.
Atsakyti
Mano penkiametė dukrytė Kalėdų seniui laišką parašė jau prieš mėnesį biggrin.gif Sąrašas gana ilgas doh.gif Bet pačios svarbiausios dovanos jau nupirktos tongue.gif Rogės, dyyyydelis dyyydelis (už ją didesnis) pliušinis meškinas, kuprinė, lėlytė smile.gif Dar bus saldainiai ir būtinai 100 balionų thumbup.gif O kur dar dovanos iš dviejų močiučių ir krikšto tėvelių doh.gif
Atsakyti
mano chebra tai visi jau dideli beveik smile.gif vyrai paneles ir ka cia tokiems padovanosi tikrai nezinau... o kaip paklausi tai sako ai nu nezinau .... zodziu visko turi... o as tai kazkaip isvis neturiu minciu ka padovanoti 13metu bernui ax.gif arba 10 metu mergaitei
o dar turiu ir 10 metu vaikina bei 5 metu mergiuka(sitai tai mazdaug ka zinau ) nu kaip cia pasakius buvo mazi lele ir masinele kaip tik thumbup.gif bet dabar tai nzn
jau praeitais metais dovanojau bizuterijos... tai ipamete beveik viska ir teik... mamos bukit geros patarkit, juk nesinori vaikams dovanoti kokio cekio ar nereikalingo daikto... nesinori buti visai nieko nesuprantancia tundra...
Atsakyti
O mano mergicka dar nelabai supranta kas yra kaledos,jai ka tik suejo 2 metukai,bet kaledu senelis jai atnes tokia medine lovyte lelems guldyt,maciau kalvariju turguje pirkt,kaina kazkur apie 25 lt. Zinau kad jai si dovanele patiks,o juk nesenai buvo jos gimtadienis,gavo kalna dovanu...aisku gaus kalediniu dovanu ir nuo seneliu,tik nezinau kokiu... biggrin.gif
Atsakyti
Mes parašėme seniui laišką ir paprašėme gaisrinės,o jei senis jos nepaneš tai šiaip kokio žaislo nes nebežino ko prašyti jau ko norėjo beveik viską gauna ir be tokių švenčių.
Atsakyti