Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos vaikams

user posted image Atrodo ,mano problemos baigesi. Pavyko ikalbeti mazaja ,kad bus daug smagiau, jei net pati nezinosi, ka atnes Kaledu senelis. Tai ji jam pateike dar 4 noru sarasa,ir dar 10... turi mintyse.user posted image. Is pradziu ir as galvojau apie ta Baby born kur verkia ir sisioja. Bet mes turime viena mylima lele.Ji tiesa nekalbanti,bet vis tiek manau, kad butu negrazu atsisveikinti su senaja, nes atsirado nauja.Gal tik padovanosiu drabuzeliu rinkini,ir tegul sau rupinasi.user posted image
Atsakyti
Babalia liuks sugalvojei, aisku kam nauja lele jei turit panasia mylima lelyte nors ir sena, daug mieliau ir dukrai bus toliau rupintis savo pamegta lele, vilkti jai naujus rubelius, liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2006 12 04, 23:32)
Babalia liuks sugalvojei, aisku kam nauja lele jei turit panasia mylima lelyte nors ir sena, daug mieliau ir dukrai bus toliau rupintis savo pamegta lele, vilkti jai naujus rubelius, liuks  mirksiukas.gif

Aciu,kad nepalaikete "skupia"mama,nenorincia vaikui tobulesnio zaislo nupirkti.user posted image
Atsakyti
Mano merginos tai norai begaliniai biggrin.gif Rašyti nemoka, tai liepė, kad mamytė perduotų (įsivaizduoja, kad mama turi tiesioginį ryšį su Kalėdų seneliu) biggrin.gif Sekmadienį pati viena ( dar 3 m. neturi) eglutę papuošė- aišku, žaislai ir eglutė plastikiniai, bet .... Tai už gražiai papuoštą eglutę senelis jai padėjo nedidelį arkliuką su raitele- lėlyte ( iš Thomas Philips parduotuvės). O per kalėdas gaus: barbę ( dar vieną doh.gif - barbių manija mums), barbės vestuvinę suknelę, barbių princą ( su tikrais plaukais, kas jai buvo ypač svarbu), saldainių, aišku, po to gražią suknelę (dievina sukneles) ir WITCH lėlę ( būčiau nepirkus, bet tokią pačią nupirkau jos pusseserei, tai teko ir dukrytei pirkti, kad nesusipeštų)
Vieni seneliai jau padovanojo dulkių siurblį- labai populiarus žaislas, dėdė- lėlės galvą šukuosenų darymui ( dar per maža tokiam daiktui). Darželiui pirkom visiems vaikams a lia lego rinkinukus biggrin.gif O kur dar krūva giminaičių.... Žodžiu, mažylė per kalėdas bus užpilta dovanomis... Ji ir man tik visokius katologus tempia ir sako, tu tik pasirink, mamyte, tu gera, tau viską atneš bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškė dar nuo pavasario pradėjo taupyt pinigus lėlės vėžimui. Kliedėjo apie jį visus metus. Tad dėl vienos dovanos galvos sau sukti nebereikia. (bet kadangi mes turim 4 Kalėdų senelio šaltinius reikia sugalvoti dar 3 dovanas, o ji be vėžimo daugiau apie nieką negalvoja doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 12 05, 11:50)
Maniškė dar nuo pavasario pradėjo taupyt pinigus lėlės vėžimui. Kliedėjo apie jį visus metus. Tad dėl vienos dovanos galvos sau sukti nebereikia.  (bet kadangi mes turim 4 Kalėdų senelio šaltinius reikia sugalvoti dar 3 dovanas, o ji be vėžimo daugiau apie nieką negalvoja doh.gif )

nu kokia šaunuolė mergytė, pati pinigėlius taupo biggrin.gif
Yra visokių priedų lėlėms kūdikiams- buteliukų, čiulptukų rinkiniai, vokeliai, mamos krepšiai ir pan. Gal kas nors tiktų? g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Maniske del Bratz princeses kliedi....Bratziu manija... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 12 05, 11:40)
lotuliukas.gif Maniske del Bratz princeses kliedi....Bratziu manija... doh.gif  lotuliukas.gif

mano irgi nori tokios leles.
Atsakyti
[quote=Rutylein,2006 12 03, 16:41]
mano chebra tai visi jau dideli beveik smile.gif vyrai paneles ir ka cia tokiems padovanosi tikrai nezinau... o kaip paklausi tai sako ai nu nezinau .... zodziu visko turi... o as tai kazkaip isvis neturiu minciu ka padovanoti 13metu bernui ax.gif arba 10 metu mergaitei
o dar turiu ir 10 metu vaikina bei 5 metu mergiuka(sitai tai mazdaug ka zinau ) nu kaip cia pasakius buvo mazi lele ir masinele kaip tik thumbup.gif bet dabar tai nzn
jau praeitais metais dovanojau bizuterijos... tai ipamete beveik viska ir teik... mamos bukit geros patarkit, juk nesinori vaikams dovanoti kokio cekio ar nereikalingo daikto... nesinori buti visai nieko nesuprantancia tundra...
[/qO gal papauosalu dezute tiktu siais metais mirksiukas.gif Gal kazka is drabuziu mirksiukas.gif Gal koki logini zaidima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos!Padėkite sugalvoti ką padovanoti savo 12 metu dukrytei.Ji visko turi kosmetikos turi papuošalų turi drabužių turi žodžiu visko turi net nežinau ką jei dovanot ant kalėdu. g.gif
Atsakyti
Aš savo paauglei nupirkau MP3 ir gražų rankinį laikroduką. Dar manau pridėti kokią kiaulę taupyklę - juk kiauliški metai ateina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sparow: 06 gruodžio 2006 - 08:57
QUOTE(labutis @ 2006 11 28, 18:52)
kaledos jau ne uz kalnu, ar jau parase jusu vaikuciai laiskus seniui, labai idomu kas ko prasys siais metais  4u.gif mes parasem su dukra bet dar tik juodrasti, pasvajojom ko cia siais metais reiketu uzsiprasyti kaledu senio  4u.gif  Mano penkiamete dukra sau uzsiprase mikrofono, pamate Maximos reklaminiame zurnale, tai iskirpo paveiksleli net, kad senelis neapsiriktu ir butent toki atnestu, broliui (dvieju metu) uzprase kaladeliu dideliu, nu panasiu kaip lego tik dideles, ir muzikini kilimeli, kiek suprantu su kojytem ji mindzioji ir jis groja  bigsmile.gif  irgi Maximos zurnale pamate  doh.gif  taigi kokiu dovanu jusu vaikuciai prasys Kaledu senelio siais metais?


muzikinis kilimelis? labai idomiai skamba... kaip jis atrodo? nes visa maxima isnarsiau, nieko panasaus i toki daikta neradau unsure.gif
Atsakyti