Įkraunama...
Įkraunama...

LITTLEST PET SHOP

www.elc.co.uk
tai internetinėje parduotuvė UK, mes joje pirkome petų namus biggrin.gif kainos geros.
Atsakyti
Gal kas turi VIP petsus. Ar žaidžia vaikai? Ar įdomus ten žaidimai? ax.gif Maniškė užsimanė, bet tai pilna iš šiap visokių žaidimų internete, ar apsimoka g.gif
Atsakyti
MES TURIM 90 PETSHHOPU IR 4 NAMUS... ZAIDZIA, BET KUR TIE PRIEDAI BUNA AKINIAI, KEPURES IR T.T TAI MUMS NEREIKALINGI, KAZKOTAIS... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GABRIIELA @ 2010 02 08, 13:01)
MES TURIM 90 PETSHHOPU IR 4 NAMUS... ZAIDZIA, BET KUR TIE PRIEDAI BUNA AKINIAI, KEPURES IR T.T TAI MUMS NEREIKALINGI, KAZKOTAIS... doh.gif

drinks_cheers.gif Priedai ir pas mus išsimėto kosminiais greičiais lotuliukas.gif
O patys gyvūnai ant pagalvės suguldyti miega doh.gif
Atsakyti
Pet shopai tai liga doh.gif Ir,patikėkik,dauguma mayčių juos perka sau (aš ne išimtis) bigsmile.gif Manoji 8 metų,žaidžia labai retai. O aš vis peržiūriu juos,perfotografuoju,surūšiuoju blush2.gif Ir naujus perkuosi daugiau sau,nei dukrai. Teisingai kažkuri mamytė pastebėjo,kad atsigriebiame už vaikystę,kai tokių žaisliukų nebūdavo.Iš kitos pusės tai puiki kolekcionavimo priemone.Vaikystėje aš pati kolekcionavau atvirutes,kalendoriukus.Beveik visos esame ką nors daugiau ar mažiau rinkusios. O šie žaisliukai neužima daug vietos.Ir jie labai meilučiai bigsmile.gif Pažįstu porą vyresnių mergaičių,kurios jau nebežaidžia su jais,bet kolekcionuoja toliau-nusiperka ir pasideda į lentyną smile.gif Vieną kartą pabandžiau parduoti savo(t,y dukros kolekciją bigsmile.gif )Susitarėm,kad jau esam didelės ir pirksim televizorių arba kompiuterį.Pardavus pirmą partiją taip širdį suspaudė.....lyg savo vaikystę parduočiau doh.gif Tuom ir baigėsi mūsų kolekcijos pardavimas.Greitai atpirkom viską atgal ir toliau mūsų kolekcija sėkmingai auga thumbup.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, zinau , kad cia ne skelbimo lenta schmoll.gif tiesiog noriu paprasyti, kad kas nors man paaiskintu, kuo ypatingi LPS zaisliukai, kuo geresni nuo pvz. tokiu blush2.gif


user posted image

Cia yra Bratz rinkinukas, o zveriukai man asmeniskai tokie, kaip LPS, mazyciai, ju galvytes juda.

Is anksto dekoju 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 08 03, 20:07)
Labai atsiprasau, zinau , kad cia ne skelbimo lenta  schmoll.gif  tiesiog noriu paprasyti, kad kas nors man paaiskintu, kuo ypatingi LPS zaisliukai, kuo geresni nuo pvz. tokiu  blush2.gif
user posted image

Cia yra Bratz rinkinukas, o zveriukai man asmeniskai tokie, kaip LPS, mazyciai, ju galvytes juda.

Is anksto dekoju  4u.gif

LPS gyvuneliai turi magnetukus, o ju nameliuose (tuose didziuosiuose) yra irgi magnetai, ten padejus gyuneli jis laikos, pvz, ant supuokliu supas......na, ant saldytuvo galima prilipint biggrin.gif Galvytes irgi juda....tai toks tas ir skirtumas biggrin.gif na, dar gamintojas kitas- LPS- Hasbro, Bratz- MGA Entertainment mirksiukas.gif mes turim ir tokiu, ir tokiu smile.gif ir visi drauge gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 05, 14:00)
LPS gyvuneliai turi magnetukus, o ju nameliuose (tuose didziuosiuose) yra irgi magnetai, ten padejus gyuneli jis laikos, pvz, ant supuokliu supas......na, ant saldytuvo galima prilipint biggrin.gif Galvytes irgi juda....tai toks tas ir skirtumas biggrin.gif na, dar gamintojas kitas- LPS- Hasbro, Bratz- MGA Entertainment mirksiukas.gif mes turim ir tokiu, ir tokiu smile.gif ir visi drauge gyvena lotuliukas.gif

Dauguma naujujų LPS jau nebeturi magnetukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 05 rugpjūčio 2010 - 14:24
LPS mūsų pats didžiausias draugas. Jei reiktų sudaryti TOP žaislų trejetuką, tai mano hiperiuko topas būtų:
PETAI,
Knygos,
Lego.
Todėl negaila man pinigų ant jų leisti, nes žaidžia labai. Dabar va iš USA jau advento kalendorių parsisiuntėm su dar viena fanatike doh.gif Taigi, Kalėdų lauksime "rakinėdamos" petų kalendorių.
Jei kam įdomu, tai jo kaina apie 45lt su siuntimu į LT. Amazone pirkome, įeina trys petai ir jų aksesuarai smile.gif Matysim, kaip patiks smile.gif

Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 05, 15:00)
LPS gyvuneliai turi magnetukus, o ju nameliuose (tuose didziuosiuose) yra irgi magnetai, ten padejus gyuneli jis laikos, pvz, ant supuokliu supas......na, ant saldytuvo galima prilipint biggrin.gif Galvytes irgi juda....tai toks tas ir skirtumas biggrin.gif na, dar gamintojas kitas- LPS- Hasbro, Bratz- MGA Entertainment mirksiukas.gif mes turim ir tokiu, ir tokiu smile.gif ir visi drauge gyvena lotuliukas.gif



Aciu visoms, kas man atsake 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nes mano dukra po biski irgi pradeda rinkti situos gyvunelius, tai pasakiau kad rugsejo 1d. proga padovanosiu, jeigu bus gera blush2.gif
Atsakyti
Todėl negaila man pinigų ant jų leisti, nes žaidžia labai. Dabar va iš USA jau advento kalendorių parsisiuntėm su dar viena fanatike doh.gif Taigi, Kalėdų lauksime "rakinėdamos" petų kalendorių.
Jei kam įdomu, tai jo kaina apie 45lt su siuntimu į LT. Amazone pirkome, įeina trys petai ir jų aksesuarai smile.gif Matysim, kaip patiks smile.gif



O atsisiunciant is USA ta kalendoriu ar nera jokiu muito mokesiu ir kokiu nors problemu? ir dar - per kiek laiko atsiunte?
Atsakyti
o maz daug kokio amziaus vaikams jie skirti zaist?? 4.5m. tinka??
Atsakyti