Įkraunama...
Įkraunama...

LITTLEST PET SHOP


 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
Sveikos mamytes, as ir nesenai susipazinau su siais gyvuneliais, ir truputi esu pasimetusi, nes snd pamaciau parduotuveje, panasius i pet, bet kaip pardaweja juos pawadino
"mergaitiski bakuganai" jiems irgi priklauso nameliai, wyksta weiksmas ir pan, tad gal zinot kaip jie wadinas ir kuom skirias?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorunytex @ 2011 11 28, 00:47)
"mergaitiski bakuganai" gal zinot kaip jie wadinas ir kuom skirias?smile.gif

Man irgi butu idomu suzinoti.
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 12 14, 18:46)
Man irgi butu idomu suzinoti.


"mergaitiski bakuganai" tai butu vadinami Zoobles. Yra temute atskira, taciau nelabai aktyvi. Principas kazkiek panasus: spalvingi namukai, tik tie gyvuneliai i kazkokius tai rutuliukus susideda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2011 12 16, 06:31)
"mergaitiski bakuganai" tai butu vadinami Zoobles. Yra temute atskira, taciau nelabai aktyvi. Principas kazkiek panasus: spalvingi namukai, tik tie gyvuneliai i kazkokius tai rutuliukus susideda  4u.gif

Aciu, eisiu paskaitinet. 4u.gif
Atsakyti
maniskei jie nepatiko,,,jai mieliau gyvuneliai
Atsakyti
Musu panelei 6 metai. Turi visa kolekcija gyvuneliu ir 2 namus. Per Kaledas gavo kelis zoobles, tai jie graziai draugauja su gyvuneliais, tik dukra sake, kad jiems truksta nuosavo zoobles namo.
Atsakyti
O kur pigiau būtų galima vaikščiojančių gyvūniukų (LPS) nusipirkti (ieškau dovanai)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2008 12 05, 17:24)
Parsisiunciau is JAV. Isejo 205 Lt su pristatymu iki paciu namu. Bet Jus, deja, jau niekaip nespesit parsisiusti is ten. O Lietuvoje as butent tokio nemaciau. Tu namu jie isvis nedaug turi, tai is didesniu pas mus, atrodo, tik ligonine ir galima rasti. Gal ir klystu.
Namas toks
user posted image

sveiki as noreciau sito namuko ar galite uzrezervuoti?labai prasau ax.gif wub.gif
Atsakyti
sveiki,

aš dukrai dviejų metukų nupirkau pirmuosius Pet Shopus, be aksesuarų,tai jai labai patinka, gražiai žaidžia. i pirkau iš LaRedoute su 50%nuolaida. o dar šiandien, paskutinę dieną išpardavimų nupirkau namelį kur gali susidėti petshopus irgi su 50%nuolaida
Atsakyti
O kur tų vaikščiojančių petsiukų pigiau rasti (Vilniuje)? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2012 02 15, 13:34)
O kur tų vaikščiojančių petsiukų pigiau rasti (Vilniuje)? bigsmile.gif

kaži kiek jie kainuoja Vilniuje, nes čia Pranzūsijoje vienetas 8 arba 9e, priklauso nuo parduotuvės
Atsakyti