Įkraunama...
Įkraunama...

LITTLEST PET SHOP

Vilniuje man atrodo apie 35 vienas doh.gif bigsmile.gif

QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 02 15, 17:10)
kaži kiek jie kainuoja Vilniuje, nes čia Pranzūsijoje vienetas 8 arba 9e, priklauso nuo parduotuvės

Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2012 02 20, 13:44)
Vilniuje man atrodo apie 35 vienas doh.gif  bigsmile.gif


Gal kas matėte Vilniuje kur akcija Lps gyvunėliams ar rinkinukams? bigsmile.gif
Atsakyti
Mes tai patys pasidarom ir esam patenkinti, nes kiekviena karta gali vis nauja pasidarys, darem is kartoniniu deziu, zinokit ir vaiko fantazija veikia ir labai linksma statyt jeihu laiko turit is tikro siulau mirksiukas.gif
Atsakyti
mes turim daug gyvunu bet kazkada buvo sumascius issinest i lauka gyvunus parsinese o priedus tik kelis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimante111: 29 balandžio 2012 - 11:00
[quote=Paja,2008 12 05, 18:29]
nezinau is kokio jus miesto, bet Vilniuj, Mindaugo Maximoj pries valanda tokiu buvo daug ir niekas ju neima. mirksiukas.gif
user posted image

Vis geriau negu nieko, o ir kaina su nuolaida labai jau gera gaunasi. 4u.gif
[/quote o kokia maždaug kainytė yra 4u.gif

Papildyta:
[quote=Aurelia,2009 12 08, 09:06]
Mano merginos didziosios kaledu seniui laiska rase, ten irgi sitie padarai irasyti doh.gif Sako: " mama, Kaledu seniui pasnibzdejau kokiu reikia", sakau tai ir man pasakyt, as ju net nemaciusi, reiks eit ziuret, apie kuriuos ten ji "snabzdejo"
Mildai sakau, bet jie gali buti brangus, sako: "mama, gi ne tau reiks pirkti, o Kaledu seniui wink.gif "
na šeip negalima taip sakyti juk kalėdu senis irgi turi jums nupirkti ta ka jus norite na tai tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2012 02 20, 15:44)
Vilniuje man atrodo apie 35 vienas doh.gif  bigsmile.gif


nu normaliai- jei maksimos nuolaidu sulaukus -40 proc ir jei maksimoje ju yra ziurekit tekainuos 21 lituka- net pigaiuy nei toje prancuzijoje 4u.gif

siaip sie gyvuneliai... nu keleta turime- bet juos 100 proc nurungia kiti zaisliukai jei re4iktu sudaryti sarasa tai:
monster high...
karoliuku verimas piesima, knygos
lego,
arkliukai
taip vadinamimergaitiski bakuganai
ir tik tada sie gyvuneliai... my little pony kazkaip labiau...
is gyvuneliu mes ne kazin ka ir teturime: parseli- kuris vienintelis limpa prie saldytuvo, zirafiuka, papugele, 2 kanareles, turejom drugeli tik sparneli vyras uzsimirses nulauze (ziurejo telika dukra padave lankste lankste ir nulankste ...taip atsirado kaareles pas mus dvi vienodos:)) meskiuka, koaliuka, dar viena neaisku meskiuka, kenguriuka , katinuka, suniuka ir berods viskas(is pradziu maniau kad neturim mes ju daug bet kai istraukiau pasiziureti tai visai neblogai pasirodo ...prisikaupe)... kazkaip neprilipo mums sitei kodel? net nezinau jie man rodos mieli- bet kai zooganai kaip vadinu is karto su namuku- ir taip pat triusiukai, gelytes, pingviniukai, bet jie kanda- kaina ta prasme kanda... o kai mnuolaidu metas yra ka pirkti ir be ju... kazkaip pasiziuri pasiziuri kad jau 300 o dar nei vieno smulkmeno nenupirkai... (siais metais tik zirafiukas stovintis pas mus atsirado)
nu kas ypatingo- net nezinau... nieko juose kazko tokio siaip kalbant tarp musu grazu pasiziuret ir tiek- funkciju juose beveik jokiu... tik galva juda... norisi kad judetu dar kas... berods naujos kartos funkcialesni jie??? unsure.gif
Atsakyti
cia

stai toki piratuka... pirkau maksimoje uz 14, 99 cool.gif dezuteje sveika... nezinau ar kitose maksimose yra ar tik pas mus cia taip nuskilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 01 03, 12:08)
cia

stai toki piratuka... pirkau maksimoje uz 14, 99  cool.gif  dezuteje sveika... nezinau ar kitose maksimose yra ar tik pas mus cia taip nuskilo  biggrin.gif



Visose maximose ju yra (gal 3-ju rusiu) ir tokia kaina nuo gruozdio pradzios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 05, 15:49)
Visose maximose ju yra (gal 3-ju rusiu) ir tokia kaina nuo gruozdio pradzios  mirksiukas.gif


geras. tai cia tik piratukams ar ir kitiems??? nes pas mus maksimoje dabar dar kazkoks pingvinukas yra- bet kaina didesne uzdeta... jei kaina ir dar kazkam man realiai reikia dar 1 figuriuko (cia bus kai pvz dukters gimtadienis tai ir sunui dovanyte maza... o kai sunaus reikia kazko analogisko dukrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 01 05, 14:47)
geras. tai cia tik piratukams ar ir kitiems??? nes pas mus maksimoje dabar dar kazkoks pingvinukas yra- bet kaina didesne uzdeta... jei kaina ir dar kazkam man realiai reikia dar 1 figuriuko (cia bus kai pvz dukters gimtadienis tai ir sunui dovanyte maza... o kai sunaus reikia kazko analogisko dukrai  4u.gif



As pirkau tokiua pacius tris- papugiukas, boruziukas ir liutukas buvo. Visi uz ta pacia kaina, visi su namukais.
Atsakyti
RADAU RADAU RADAU boruziuka radau clap.gif
tiksliau ant jo kaina buvo uzrasyta 39.99 as paemiau ir naglai unnesusi prie kasu paprasiau kad patikrintu kaina... 14.99 ax.gif tai gaunasi 62 proc nuolaidos- daugiau nei puse... o pats gyvunelis kas keisciausia pas mus atskirai kur padetas vieni 11.99 kiti 14.99 doh.gif tai su namuku apsimokiau imti... padeta daba saugiai- saugau nuo vaiku kad nepamatytu...
piratuka gaus sunus (nors piratukas ruzavas) per dukters gimtadieni o boruziuka zalia gaus dukra per sunaus gimtadieni... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 01 06, 15:03)
RADAU RADAU RADAU boruziuka radau  clap.gif
tiksliau ant jo kaina buvo uzrasyta 39.99 as paemiau ir naglai unnesusi prie kasu paprasiau kad patikrintu kaina... 14.99  ax.gif tai gaunasi 62 proc nuolaidos- daugiau nei puse... o pats gyvunelis kas keisciausia pas mus atskirai kur padetas vieni 11.99 kiti 14.99 doh.gif  tai su namuku apsimokiau imti... padeta daba saugiai- saugau nuo vaiku kad nepamatytu...
piratuka gaus sunus (nors piratukas ruzavas) per dukters gimtadieni o boruziuka zalia gaus dukra per sunaus gimtadieni... 4u.gif



Saunu drinks_cheers.gif
Atsakyti