Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis - 28 tema

QUOTE(Vysnaite1 @ 2014 08 23, 22:04)
Man atrodo, kad kokybiškos veltinio šlepetės kainuoja apie 100 Lt
Už 50 Lt gali nusipirkti pradedančiųjų velti šlepetes

O dabar aš Jums papasakosiu apie kainas smile.gif nors pati gink die nepardavinėju šlepečių, bet esu nuvėlusi kelias poras savo šeimynai, draugams smile.gif

Tai va noriu Jums pasakyti, kad Jūs perkate ne tik veltas šlepetes, bet ir žmogaus idėją, kūrybinį procesą. Jis į tas šlepetes sudeda visą dūšią, energiją, laiką.
Jeigu norite pigiai ir gerai tai galit įsigyti prekybcentrį šlepetes būna ir po 3,50 ir po 5 Lt. O šiaip visada galite nusivelti pati smile.gif
Ir dar labai į temą straipsnis Kas įskaičiuojama į rankdarbių kainą?


Nu nereikia ant manes taip pulti, viskas ok, nenuvertinu as jusu darbo, tiesiog tai gaunasi prabangos preke tos slepetes ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2014 08 23, 21:48)
Nu nereikia ant manes taip pulti, viskas ok, nenuvertinu as jusu darbo, tiesiog tai gaunasi prabangos preke tos slepetes ir tiek.


O kur Jūs matote puolimą? Aš surašiau faktus ir tiek. Gaila, kad Lietuvoje rankų darbas per mažai vertinamas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vysnaite1 @ 2014 08 24, 10:40)
O kur Jūs matote puolimą? Aš surašiau faktus ir tiek. Gaila, kad Lietuvoje rankų darbas per mažai vertinamas  verysad.gif


Lietuvoje aplamai yra neadekvacios visu prekiu kainos.
O del rankdarbiu, tai jei yra veleju, tai yra ir pirkeju, gal ne tiek kiek noretusi, bet rinka juda.
Geriausiai yra paciam moketi. Ir nauda ir malonumas viename.
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2014 08 24, 12:31)

Geriausiai yra paciam moketi. Ir nauda ir malonumas viename.

drinks_cheers.gif sutinku dėl to, kad geriausiai pačiam mokėt nusivelt 4u.gif Ką daugelis užsukančių į vėlėjų temą ir padarė smile.gif Nes perkančiam beveik visada brangu, o parduodančiam - pigu 4u.gif Užsienyje rankų darbo gaminiai tikrai daug brangesni, ne be reikalo užsienietės ir perka lietuvių vėlėjų darbus - kokybė gera, o kaina mažesnė. 4u.gif
Atsakyti