Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis - 28 tema

QUOTE(Juperi @ 2012 08 06, 14:08)
skatini "grazinimus"? lotuliukas.gif  zinai, ne visad tai buna velejo klaida, kai uzsakovas ne taip "numieruoja"...arba uzsipraso 2-iem dydziais didesniu tapuku, mol "ant isaugimo"...tai nejau turi grazinti ir vel "darmai" velti?  g.gif

lotuliukas.gif rasau taip, lyg labai daug tokios patirties tureciau lotuliukas.gif

Na, kaip čia pasakius smile.gif , jei susitariam iš anksto, kad netikus bus galima grąžinti, tai taip ir padarom. Bet kokiu atveju, aš esu už tai, kad žmogus neliktų piktas 4u.gif Aš kitų nevelčiau, bet tas netikusias atgal paimčiau. smile.gif Kad pamieruoja „gerai" tai būna būna...

QUOTE(rabelkyte @ 2012 08 06, 15:55)
nezinau kieno didesne klaida buvo. Gal ir mano, gal ir velejos smile.gif Tiek jau to. Galvoju gal ka iseitu padaryt juos sukarpius. Gal kokius karolius sau pasidaryciau ar ka  g.gif  Ar imanoma? blush2.gif

O kodėl norit karpyt? Ar suaugusiam buvo šlepetės, ar vaikui? Gi sakau, jei suaugusiam-bandykit velt dar ir sumažės-panaudosit tam, kam ir skirta buvo.
Papildyta:
O daikto panaudojimas kita kryptimi priklauso nuo fantazijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2012 08 06, 16:15)

O kodėl norit karpyt? Ar suaugusiam buvo šlepetės, ar vaikui?  Gi sakau, jei suaugusiam-bandykit  velt dar ir sumažės-panaudosit  tam, kam ir skirta buvo.
Papildyta:
O daikto panaudojimas kita kryptimi  priklauso nuo fantazijos 4u.gif

vaikui. Va tokie. user posted image
Atsakyti
Man ir buvo, kad pamatuoja išaugimui doh.gif Tai dabar tikslinuosi, ar tikrai tikrai tiek cm biggrin.gif

QUOTE(rabelkyte @ 2012 08 05, 21:43)
per didelius ir jau ju nebepanaudosim niekur.

O kojytės nebeauginsit?
Atsakyti
Geruliai-stori 4u.gif geriausia būtų parduoti juos, manau. Gali ir sukarpyti, bet aš bandyčiau parduoti 4u.gif Įmanoma ir karolius, ir sages pasidaryt, jei tik yra idėjų. Čia gal atsakytų smulkių darbelių, papuošaliukų, žaisliukų gamintojos. Aš šioj srity profanė 4u.gif
Atsakyti
Nebus gražių karolių nei gėlyčių iš storo jau suvelto reikalo. Jei perdideli - su karštu vandeniu ir muilu gerai pagniaužykit, pamėtykit - pasitrauks, sutraukt nebėda, va ištempt tai jau nesigautų biggrin.gif Jei buvo sandėliuoti ir jau išaugot - padovanokit kam tinka smile.gif aulinukai smagus reikalas leliam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 06 rugpjūčio 2012 - 20:11
Sveikos merginos 4u.gif Is karto atsiprasau uz off topic, jei taip yra unsure.gif
Reikia pagalbos/patarimo. Su velimu neturejau jokiu reikalu...tik va mazius gryzes is darzelio parnese problema. Dabar nezinau ka daryti verysad.gif Musu veltinukai buvo suplesyti. Ar imanoma juos sutaisyti? Kaip tai reiketu padaryti? Ar cia be "lopu" neimanoma apseiti? Help 4u.gif
Idedu nuotraukyte, gal bus aiskiau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
nieko nepadarysi - siut reikia smile.gif su lopu ar be - cia jau noru reikalas
Atsakyti
Neskit pas batsiuvi kad tose vietose dekoratyvinius odos lopukus uzdetu ir tiek tos bedos. Galit tiek priekyje tiek ir nugarinej dsly juos deti. Atrodys kad taip ir turi buti.
Atsakyti
Lauksve, smalsu pasidarė: o kokia ta protinga kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2014 08 22, 17:25)
Lauksve, smalsu pasidarė: o kokia ta protinga kaina? g.gif


Kadangi kalbu apie visai paprastas, nesiojamas kasdiena po namus, tai iki 50 lt. Brangiau vertinciau tuos grazius sedevrus, kur tikri meno kuriniai wink.gif
Ar as klystu? wink.gif
Atsakyti
Na, neišvaizdžios ir nelabai kokybiškos šlepetės tiktų šitai kainai. Pradedančios velt parduoda tokia kaina, bet tai yra todėl, kad pradedant dar nelabai vertiname savo įdėtą darbą. Dažniausiai paskaičiuojama medžiagos ir dar + šiek tiek. Bet paskui jau nebesinori veltui dirbt, tik už savikainą 4u.gif Kad nuvelt tvirtas šlepetes, mažiausiai 3 val sunkaus darbo. Kiek jūs vertinate 1 h savo darbo?
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2014 08 22, 16:35)
Kadangi kalbu apie visai paprastas, nesiojamas kasdiena po namus, tai iki 50 lt. Brangiau vertinciau tuos grazius sedevrus, kur tikri meno kuriniai wink.gif
Ar as klystu? wink.gif


Man atrodo, kad kokybiškos veltinio šlepetės kainuoja apie 100 Lt
Už 50 Lt gali nusipirkti pradedančiųjų velti šlepetes

O dabar aš Jums papasakosiu apie kainas smile.gif nors pati gink die nepardavinėju šlepečių, bet esu nuvėlusi kelias poras savo šeimynai, draugams smile.gif

1) vilna 38 dydžiui karšinys 13 Lt (jeigu iš sluoksnos tada 20 Lt);
2) muilas gabalas 3 Lt
3) vanduo ir jo šildymas (dujos, elektra) dar kokie 5 Lt
4) lateksas 1 l - 70 Lt kainuoja, Jūsų tapkėms tarkim kokie 2 Lt
5) pradinės investicijos: žaliuzė, plevelė, kurpaliai, visokie pričindalai... Žaliuzė koks 30 Lt, kurpaliai 100 Lt. Visi daiktai dėvisi tai dar kokie 3 Lt (kaip min)
6) dar mokesčiai valstybei koks 5 Lt ko gero, tiksliai nežinau, nes šituo neužsiimu.

Taigi skaičiuojam 31 Lt (mažiausiu atveju), nes Jum gi nereikia, nei šilko, nei siuvinėjimo, tik paprastų šlepečių biggrin.gif
Žmogus dirba 3-4 h (šlepetės be pagrąžinimų). Tai skaičiuojam 50-31=19 Lt
19:4=4,75 Lt/už valandą

Tai va noriu Jums pasakyti, kad Jūs perkate ne tik veltas šlepetes, bet ir žmogaus idėją, kūrybinį procesą. Jis į tas šlepetes sudeda visą dūšią, energiją, laiką.
Jeigu norite pigiai ir gerai tai galit įsigyti prekybcentrį šlepetes būna ir po 3,50 ir po 5 Lt. O šiaip visada galite nusivelti pati smile.gif
Ir dar labai į temą straipsnis Kas įskaičiuojama į rankdarbių kainą?
Atsakyti