Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis - 28 tema

Sveikos, merginos,

Gal galėtumėte patarti, kur LT galima rasti pirkti supresuoto veltinio (na gal kitaip jis vadinamas flicas ar feltas, angliškai - felt rugs), iš kurio būtų galima iš karto, jo neveliant, pasigaminti kilimą, tiesiog iškerpant norimus ornamentus:

Tai yra nuostabaus grožio kilimai:

http://zainteriora.n...d-wool-carpets/


arba

http://www.treehugge...le-runners.html
Atsakyti
Lyg esu mačiusi pirkti matuojamo flico audinių parduotuvėje prie Kalvarijų turgaus, tik nežinau ar jis pakankamai storas, kad būtų galima tokius kilimus pasidaryti. Šiaip dažniausiai visokios dekupažo reikmenimis prekiaujančios parduotuvės pardavinėja A4 lapo dydžio gabaliukus.
Atsakyti
kazin ar iseitu graziai iskirpti tokius ornamentus
Atsakyti
pernai užsukom į Miunheną tai kaip tik sustojom senamiestį ties tokia veltinio parduotuve
kur buvo visokio suvelto veiloko ir storesnio ir plonesnio, o jau spalvų gausumas
net seilė ištyso....bet turbūt geriausiai pirkti internetinėj parduotuvėj....
Wollknoll
world of wool

o taip išpjaustyti gali tik lazeriu....yra tokių meistrų....
Atsakyti
Nebutinai lazeriu....tokius ornamentus iskerta su formom bet cia jau pramoniniu stakliu reik. O nuo lazerio veltinis apdegs ir kvapelis kilimo oi nekoks bus biggrin.gif
Atsakyti
kas vėlėt ilgus veltinius, ar aulas turi praplatėti i viršų ar daroma taip kaip ir trumpus tik pratesi į viršų g.gif
Atsakyti
Saulyte2, priklauso nuo blauzdos. 4u.gif Moteriškus dariau platėjančius, o vyriškus stačius. Užsakovai davė blauzdos apimtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2012 08 01, 18:29)
Saulyte2, priklauso nuo blauzdos.  4u.gif Moteriškus dariau platėjančius, o vyriškus  stačius. Užsakovai davė blauzdos apimtis. 4u.gif

ieškojau tos informacijos, kažką radau, tai dariau platėjančius, bus matyt kai nusivelsiu g.gif
Atsakyti
Labas vakaras..
pernai,pagal uzsakyma man nuvele batukus dukrai. per didelius ir jau ju nebepanaudosim niekur. Ar imanoma is ju man kazka pasidaryt? pervelt kazkaip ar kazka tokio rolleyes.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 08 05, 21:43)
Labas vakaras.. 
pernai,pagal uzsakyma man nuvele batukus dukrai. per didelius ir jau ju nebepanaudosim niekur. Ar imanoma is ju man kazka pasidaryt? pervelt kazkaip ar kazka tokio  rolleyes.gif 
Aciu  4u.gif

O kokio dydžio batukai? Kodėl negrąžinot? Galit pamažinti, papildomai padirbėt, tskant ax.gif . Jei stipriai suvelta, gal ir nedaug trauktųsi, bet pabandyti galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2012 08 06, 13:08)
O kokio dydžio batukai? Kodėl negrąžinot?  Galit pamažinti, papildomai padirbėt, tskant ax.gif . Jei  stipriai suvelta, gal ir  nedaug trauktųsi, bet pabandyti galima 4u.gif

skatini "grazinimus"? lotuliukas.gif zinai, ne visad tai buna velejo klaida, kai uzsakovas ne taip "numieruoja"...arba uzsipraso 2-iem dydziais didesniu tapuku, mol "ant isaugimo"...tai nejau turi grazinti ir vel "darmai" velti? g.gif

lotuliukas.gif rasau taip, lyg labai daug tokios patirties tureciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 06 rugpjūčio 2012 - 13:18
nezinau kieno didesne klaida buvo. Gal ir mano, gal ir velejos smile.gif Tiek jau to. Galvoju gal ka iseitu padaryt juos sukarpius. Gal kokius karolius sau pasidaryciau ar ka g.gif Ar imanoma? blush2.gif
Atsakyti