Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(bimkutele @ 2009 02 20, 16:19)
napadeda tokie šampūnai,tik vadinasi,kad nuo plaukų slinkimo smile.gif

drinks_cheers.gif galima ji naudot tik kaip prieda prie viso ko..kiek tas sampunas kontaktuoja su galvos oda? max 2min...rasiau jau cia kazkada tai nenoriu kartotis...lasas juroj tas sampunas.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 02 20, 15:07)
sveikinimai  4u.gif  o nuo ko slinko? kiek laiko?  4u.gif

4u.gif as manau kad nuo streso, nes jo tikrai buvo daug nuo rugsejo...+mityba tuo paciu labai biedna buvo...pastebejau ziauru slinkima gruodzio men... tai sausiui baigiantis jau viskas praejo.. panasiu laiku man ir vidine busena tapo ideali, lyginant su tuo kas buvo... rolleyes.gif nors velniai zino, nuo ko ten slinko...gal visai ne nuo to ka as galvoju g.gif bet va kas del mitybos: pries gerus 3-4 metus, kai gydziausi veida, teko labai koreguot valgi...buvo ir tokiu momentu kad tik salotos, vaisiai, grikiai, jokiu riebalu...mesos... ziauru...tada praradau didziaja plauku dali verysad.gif taigi mergytes, ne ta tema, bet valgykit ivairiai, nes nebegrazint plauku verysad.gif
Atsakyti
gal,kuri vartojot Optisana Haar-Aktiv Kapseln? smile.gif
Atsakyti
Man tai pradėjo slinkti nuo nėštumo, tai kažkaip neišvengsi šios aplinkybės nestuke.gif Bet naminės kaukės su svogūnu tikrai apstabdė, nes iš pradžių plaukai kuokštais ėjo, o dabar sauja tik surenku ax.gif Naujo ežiuko dar nesimato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 02 20, 17:47)
Man atrodo kad man vel pradeda slinkti plaukai - bet gal cia laikina, del streso - naujas darbas, magistrinio deadlinas, persikelimas....  g.gif 

Kadangi rudeni naudojau intensyviai ampules ir varnalesu alieju (pridygo daaaug nauju plauku), tai sikart nutariau kiek kitaip pameginti:
tai sia sav pradejau pradejau plaukus stiprinti varnalesu saknu ir medetku ziedu nuoviru. Tikiuosi plaukai atsigaus ir pridygs ju labai daug.  bigsmile.gif

kokios ampules bigsmile.gif

eveline tu nusimanai apie gerus produktus-ar lt vaistinej buna gero[ne to is naftos]varnalesu aliejaus?jei taip koks pavadinimas,noreciau lauktuvem uzsiprasyt ax.gif
Atsakyti
kur rasti pirkti varnalėšų aliejaus g.gif
Atsakyti
Šiandien buvau pas kirpėją, pasiguodžiau, kad labai stipriai slenka plaukai, klausia gal stresuoju.. Šiaip jo, bet plaukus vistiek reikia gelbėti. Pažadėjo užsakyti man kažkoki proteinų prisotintą skystį , naudoti iškart po šampūno. Žadėjo, kad tikrai pajusiu pokyčius. Labai laukiu tos priemonės, gaila plaukų, o ir gėda būna, kad po savęs visur plaukus palieku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 02 21, 00:33)
kur rasti pirkti varnalėšų aliejaus g.gif

Kur Lt tikrai nežinau ax.gif

Va čia yra visokių gėrybių, sakiau gryžus reikės prisipirkti
http://www.sveikipro...ducts?pid=18126
http://www.aromabalt...a...ucts&cid=89
http://ekologiskipro...a-kava/c_5.html
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 02 21, 01:03)
kur rasti pirkti varnalėšų aliejaus g.gif

parduotuvej "martina" siaures miestelyje
Papildyta:
smile.gif+2009 02 21, 00:39-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 21, 00:39)
kokios ampules bigsmile.gif

eveline tu nusimanai apie gerus produktus-ar lt vaistinej buna gero[ne to is naftos]varnalesu aliejaus?jei taip koks pavadinimas,noreciau lauktuvem uzsiprasyt ax.gif

vaistinese? abejoju ar isvis vaistinese yra varnalesu aliejaus
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 02 21, 19:42)
parduotuvej "martina" siaures miestelyje
Papildyta:

vaistinese? abejoju ar isvis vaistinese yra varnalesu aliejaus

pas mus tokios parduotuvės nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 02 21, 20:43)
pas mus tokios parduotuvės nėra biggrin.gif

o koks miestas?
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 02 21, 21:04)
o koks miestas?

panevėžys ax.gif
Atsakyti