Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 02 20, 01:44)
manau kad priezasties pasalinimas- t.y. nervu "apraminimas" daugiausia padejo...  smile.gif  aisku + ampules, kaukes, itrinimai, skalavimai, masazavimai, ir t.t.ir t.p...

reiktų ir man nervus apraminti,bet kažkaip neišeina blush2.gif man tai jau baisu ir bedaryti kokias kaukes,skalavimus,nes plaukai aplink pirštus vyniojasi,o dar kai iššukuoju doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 02 20, 01:50)
Man labiausiai padeda gyvenimo būdo keitimas: mažiau streso, nervų, darbų... Tik kad ne visada pavyksta taip smile.gif

norėčiau ir aš kažką keisti,bet nesigauna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 20, 00:50)
Man labiausiai padeda gyvenimo būdo keitimas: mažiau streso, nervų, darbų... Tik kad ne visada pavyksta taip smile.gif


kaip sumazint streso ir darbu? doh.gif ypac kai vasara arteja, darbo trigubai padauges, o kur dar asmenines problemos, diplominis ir kt.... doh.gif nupliksiu per vasara lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, kaip as cia taip ... doh.gif Pamirsau visai pasidalinti ispudziais kai plaukuciai isdziuvo.. Ir zinokit tikrai nieko baisaus ta soda.. Be reikalo ir pati buvau issigandus.. Taip, jus teisios - tie "nenusakomi" rasydama turejau galvoje blogaja prasme, bet visai nieko - kai isdziuvo tapo kuo puikiausiais blizganciais plaukuciais. lotuliukas.gif
Bijojau, nes tikejausi, kad bus glotnus slidus tokie kai isplausiu (nes taip sake merginos pasiuliusos sia kauke), o buvo anaiptol ne glotnus, o susivele ir kaip siaudiniai, tai galiukus aliejuku patepiau ir issisukavo. o kai isdziuvo tai tikrai mieli tokie plaukuciai, blizga graziai. Bet zinokit manau soda tinka tik toms, kuriu saknys riebaluojasi, nes sausus plaukus manau per daug nusausintu... g.gif
Atsakyti
Iš bandžiau ir aš tą soda, nu tragedija mano plaukam doh.gif Laikiau 15min. kai jau ploviau ją mačiau,kad plaukai šiurkštūs, užtepiau daug Hempz hydrating kondicionieriaus, galvojau gal viskas bus gerai, bet nei tas nepadėjo blink.gif Plaukai mano buvo sausi na, bet dabar tai išvis šiurkštūs, susivėlę, nieko baisiau nebuvau mačius schmoll.gif
Atsakyti
Bimkutele,man tas pats.. su saiku ir tik sveikas kaukes daryk..man irgi tai gasdino,bet buvau pas gydytoja,tai apramino ;}
Atsakyti
As tai taip mastau - soda tai nabrio karbonatas, uztat soda paprastai snypscia sureagavus su rugstim, tai tarkim karbonatas padeda isisavinti natri, o vat ka natris gero duoda odai, tai nezinau g.gif Reiktu susirasti Kunigunda ir jos paklaust.
Atsakyti
QUOTE(Miss_Margo @ 2009 02 20, 10:01)
Bimkutele,man tas pats.. su saiku ir tik sveikas kaukes daryk..man irgi tai gasdino,bet buvau pas gydytoja,tai apramino ;}

kad man jau niekas nepadeda,ant vasaros plikė šviesis doh.gif man dermatologė buvo išrašius spiritą trinti į galvos odą,tai nuo to trynimo plaukai tik trukinėjo,mečiau lauk tą spiritą doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2009 02 20, 14:26)
As tai taip mastau - soda tai nabrio karbonatas, uztat soda paprastai snypscia sureagavus su rugstim, tai tarkim karbonatas padeda isisavinti natri, o vat ka natris gero duoda odai, tai nezinau  g.gif  Reiktu susirasti Kunigunda ir jos paklaust.

aš su sodą kaukių tikrai nedaryčiau,nes kai inhaliavausi su soda,tame plote kur inhaliatoriaus kaukė,oda buvo pleiskanoti pradėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 19, 23:56)
kaip sumazint streso ir darbu?  doh.gif  ypac kai vasara arteja, darbo trigubai padauges, o kur dar asmenines problemos, diplominis ir kt....  doh.gif  nupliksiu per vasara  lotuliukas.gif


Na, diplominį pernai apsigyniau - nors vienu metu irgi atrodė, kad nupliksiu aš per jį doh.gif , susimažinau papildomų darbų, nes 3-4 val. miego per parą vos į kapus nenuvarė, taigi, darau ką galiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 02 20, 01:44)
manau kad priezasties pasalinimas- t.y. nervu "apraminimas" daugiausia padejo...  smile.gif  aisku + ampules, kaukes, itrinimai, skalavimai, masazavimai, ir t.t.ir t.p...


sveikinimai 4u.gif o nuo ko slinko? kiek laiko? 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo kad man vel pradeda slinkti plaukai - bet gal cia laikina, del streso - naujas darbas, magistrinio deadlinas, persikelimas.... g.gif

Kadangi rudeni naudojau intensyviai ampules ir varnalesu alieju (pridygo daaaug nauju plauku), tai sikart nutariau kiek kitaip pameginti:
tai sia sav pradejau pradejau plaukus stiprinti varnalesu saknu ir medetku ziedu nuoviru. Tikiuosi plaukai atsigaus ir pridygs ju labai daug. bigsmile.gif
Atsakyti
nusispirkite specialaus sampuno nuo slinkimo, yra vienas labai geras eurokoi pirkti;]
Atsakyti
QUOTE(Meilemm @ 2009 02 20, 18:01)
nusispirkite specialaus sampuno nuo slinkimo, yra vienas labai geras eurokoi pirkti;]

napadeda tokie šampūnai,tik vadinasi,kad nuo plaukų slinkimo smile.gif
Atsakyti