Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių actas- priemonė lieknėjimui?

man taip pat drauge pasiule gerti abuoliu acta, pasiguodziau kad vistiek pavasaris o dar vasara isleistuves tai norisi numesti kg, tada ji man psiule sita obuoliu acta gerti,dar ir dabar geriu, bet tai nieko nei vieno kg nenumeciau aisku gal ten apykaita pagerina nes i tuoleta tai nespeji begioti bet tai kad vistiek jokios naudos , tai pabaigsiu buteliuka, nes jau nebekas ir beliko, ir daugiau nebegersiu unsure.gif
geriausia eiti vakarais pabegioti dar kokius atsilenkimus padaryti thumbup.gif
Atsakyti
as geriau pries kiekviena valgi ,ir jei rimtai tai man labai kildavo rugstys bet kai pradejau gerti acta ta problema dingo
Atsakyti
QUOTE(daivaxx @ 2008 05 02, 00:24)
as geriau pries kiekviena valgi ,ir jei rimtai tai man labai kildavo rugstys bet kai pradejau gerti acta ta problema dingo


Aš tai skaičiau kad obuolių actas sveika , kažkokioje knygelėje apie sveiką gyvenimą, tad nemanau kad jis pakenktų...

Atsakyti
nestuke.gif Aš vienais metais buvau Druskininkų sanatorijoj poilsiaut,ir būdama pas gydytoją pasigyriau,kad norėdama sumažint svorį naudoju rytais actą,tai gavau visą kubilą velnių ir pasakė gerk,jei nori kad skrandis šniūreliais išeitų.Kol jaunos tai aišku kad dar nieko,bet juk bus ir daugiau metų...
Atsakyti
mano teta-joge geria obuoliu acta kaip "teve musu" kasdien is ryto. Ir as jau viena butelaitui sugeriau. Tai reiskia: geriu del organzimo "dezinfekavimo" kaip sakant. I stikline vandens isipilu sauksteli acto ir makt makt. Visai skaanu ir jokio rugstingumo nejauciu. Pajutau ne mazejancius kg (kas but super gerai), o tai, kad nesinori saldumynu VISAI!!! Taip kad jau antra menesi as gyvenu be torciuku, sokoladuku ir viso kito saldaus gyvenimo. Tik surelis vienas rytais su kava, vienintelis saldumynas.
Atsakyti
labas vakaras_atejau ir as i jusu temuke:)
o ne viena nebandet obuoliu acto kapsuliu?
Atsakyti
Mergaites, reikia jusu, kurios uz obuoliu acta, pagalbos ar tiksliu ziniu, gerti reiktu OBUOLIU ACTA ar OBUOLIU SIDRO ACTA? Ar nera jokio skirtumo tarp ju? g.gif
Atsakyti
Pamaciau kokiomis temomis jus cia diskutuojate ir nusprendziau pati parasyti. Jau kelis menesius geriu Obuoliu sidro kapsules ir siaip nenumeciau nieko, bet del tualeto visos teisios, manau, tai ir neblogai, lengvesnis vaikstai.. biggrin.gif biggrin.gif
Siaip manau visai neblogai jis...O acto buteliukuose, net nebuvau maciusi..Cia vaistineje pirkote? g.gif cool.gif
Atsakyti
sveikutes merginos,oi visko isbandziau ir obuoliu acta,nepasakyciau kad stebuklus daro,nes jau tureciau but plona kaip styga!javascript:emoticon(':lotuliukas:')oi bet vis dar stora kaip tase nepadejo ir tas obuoliu actas
Atsakyti
smile.gif+2008 06 03, 20:42-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2008 06 03, 20:42)
kaina tai iki 3 lt mazas toks buteliukas, siandien nusipirkau smile.gif nes parejus po baseino nebegaliu savo zverisko apetito suvaldyt. sakau ale cia gal koks stebuklas ivyks


As nemanau, ir kiek skaiciau nesu macius, kad obuoliu actas mazintu apetita, g.gif jis tik pagerina virskinima, as i wc lengviau nueinu, nors ir pries tai nebuvo problemu, bet jauciasi, kad gerina virskinima, smile.gif Rugstingumas mano nepakiles, bet bet kokiu atveju piktnaudziaut nereikia, man uztenka rekomenduojamos paros normos - vieno saukstelio. Skaiciau kai kurios kaskart po valgio geria, o patartina pries valgi esant tusciam skrandziui RYTE ax.gif smile.gif
Atsakyti
Jau temoje Obuoliu sidro kapsules ,rasiau kaip man nutiko geriant obuoliu acta+medus+aliejus,pirmakart ,tai stebuklingai apetitas buvo dinges,po kiek metu bandziau pakartot,tai teko 2 menesius gyditis nuo stemples erozijos,kiek pinigu isleista vaistams.Bet kiekvienas iesko savu lienejimo budu. 4u.gif
Atsakyti
labukas visoms .senokai neskaitinejau jusu pasisakymu.tai va nors nebegeriu jau obuoliu sidro kapsoliu svorio neataugu jauciuosi puikiai kaip buvau numetusi 18kg taip ir svoris nekinta zinoma lb dziugina verta buvo pameginti,nes db i drabuziu parduotuves einu lb noriai nei pries tai.na kad kapsoles apetita maziona tai tikrai mazina.na kad keltu rugstinguma lb realus dalykas ypac kam su skrandziu isvis nepatartina tokiu kapsoliu gerti gali rimtu bedu buti.manau kiekvienai is musu individualiai sios ar kitos kapsoles mirksiukas.gif
Atsakyti