Įkraunama...
Įkraunama...

Skausminga ovuliacija

QUOTE(madi @ 2013 03 20, 14:48)
Prieš KC ciklas buvo 28, dabar beliko tik 24 doh.gif


Ojėj, dar ir taip būna doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, is karto prisipazystu kad as cia nauja mirksiukas.gif su vyru nusprendeme kad norime leliuko, viskas lyg ir ok nustojau vartoti kontraceptikus ir kimbam I darba biggrin.gif jau dvi savaites tik vat kad prasidejo jau 3 diena skausmas pilvo apacioje ypatingai ji jauciu kai mylimes nezinau ar tai ovuliaciju skausmai ar infekcija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiste2013 @ 2013 08 23, 16:37)
Sveikutes, is karto prisipazystu kad as cia nauja mirksiukas.gif su vyru nusprendeme kad norime leliuko, viskas lyg ir ok  nustojau vartoti kontraceptikus ir kimbam I darba biggrin.gif jau dvi savaites tik vat kad prasidejo jau 3 diena skausmas pilvo apacioje ypatingai ji jauciu kai mylimes nezinau ar tai ovuliaciju skausmai ar infekcija unsure.gif


g.gif Jei skausmas intensyvesnis besimylint, nemanyčiau, kad jis ovuliacinis. Nors menka aš patarėja. Gal kas kitas pasisakys šiuo klausimu.
Atsakyti
as irgi O pradejau jaust po gimdymo, cp tiksliau. bet tikrai ne iskart, gal po kokiu metu g.gif galvoju gal ir kazkiek KT itaka gali but? g.gif
man tas skausmas jausdavosi sedantis, staigesni judesi padarius, jausdavosi ir myliuko metu.
Atsakyti
QUOTE(Aiste2013 @ 2013 08 23, 16:37)
Sveikutes, is karto prisipazystu kad as cia nauja mirksiukas.gif su vyru nusprendeme kad norime leliuko, viskas lyg ir ok  nustojau vartoti kontraceptikus ir kimbam I darba biggrin.gif jau dvi savaites tik vat kad prasidejo jau 3 diena skausmas pilvo apacioje ypatingai ji jauciu kai mylimes nezinau ar tai ovuliaciju skausmai ar infekcija unsure.gif

Sveikutes 4u.gif
As gimdziau pries 14 metu. Beje irgi dare Cezari. Gerus 12 metu net nejauciau ovuliacijos jokiu maudimu ar pan. Bet kai padare Histeroskopija bei laporaskopija dabar visada jauciu ovuliacija.
AISTE2013 butinai reiktu pasitikrinti pas ginekologa. Gali nebuti nieko blogo, man asmeniskai skaudedavo tik intymumo akimirkomis-ir to intymumo liko maziau nes skausmas pakeite bet koki malonuma- tik kai nuejau antros nuomones isgirsti pasake kad yra cista kiausidej. BET TAI NERA TAISYKLE.
Tikiuosi kad viskas gerai bus visoms ir savo mazyliu susilauksit tos kurios juos planuoja 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat šisndiena yra vienuolikta ciklo diena,o skausmas tai lyg sarėmių per gimdyymą,net sustingstu. Ir taip man kas mėnesį,tačiau niekada neatkreipdavau kuri tai ciklo diena. Ir štai šiandien po skausmų priepolių pasižiūrėjau,ir rodo kaip tik šindien tą O dieną. Reiškiasi organizmas parodo kada ta O diena,o kai planavome pirmajį vaiką,nieko nežinojau,ir nesidomėjau apie jokias ciklo dienas,buvo bakst ir nestuke.gif
O tai kuri čia dabar ta įpatingoji diena yra,vakar ar šiandien ar ir dar rytoj ,kad būtų lemtingas suplanavimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lortea @ 2014 02 13, 20:10)
Man taip pat šisndiena yra vienuolikta ciklo diena,o skausmas tai lyg sarėmių per gimdyymą,net sustingstu. Ir taip man kas mėnesį,tačiau niekada neatkreipdavau kuri tai ciklo diena. Ir štai šiandien po skausmų priepolių pasižiūrėjau,ir rodo kaip tik šindien tą O dieną. Reiškiasi organizmas parodo kada ta O diena,o kai planavome pirmajį vaiką,nieko nežinojau,ir nesidomėjau apie jokias ciklo dienas,buvo bakst ir  nestuke.gif
O tai kuri čia dabar ta įpatingoji diena yra,vakar ar šiandien ar ir dar rytoj ,kad būtų lemtingas suplanavimas  blush2.gif



Manau, kad niekas tiksliai dienų nepasakys. Reikia tomis dienomis "dirbti" (aišku, jei tas skausmas pakenčiamas). Man irgi pradėjo mausti tik ciklo viduryje kokias 3-4 dienas, nors anksčiau, planuojant pirmą to nebuvo. O dabar suprantu, kad tai puiki organizmo informacija ir tikiuosi, kad ilgai laukti nereikės nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedaklioska @ 2012 05 08, 16:51)
As irgi taip pagalvojau, kad organizmas duoda zenkla, kad laikas  wub.gif

Tikrai duoda zenkla, kad laikas smile.gif , man pries gimdyma irgi buvo taip...
Atsakyti
Esu negimdžiusi or visada jaučiu tą vidurio skausmą dešnėje pusėje gal labiau.
Man šiandiena 14 ciklo diena, jau nakty pajutau kažką ne taip o gi visą dieną dabar mane kankins skausmas toks pakankamai stiprus, net per nugara pereina. Lekiuka kaip ir planuojam bet beda, kad vyras būna tik savaitgaliais doh.gif daug kur skaičiau, kad tas vidurio skausmas gali būti ir prieš O ir po O. Tikiuosi pas mane po O bigsmile.gif Nes tuomet šį mėn turėtumėm pataikyti bigsmile.gif
Atsakyti
kitur temutes neradau,tai ilindau su klausimu cia 4u.gif leliuko neplanuojam ( ntris jau turim ir pakaks biggrin.gif ) As su klausimu apie skausminga ovuliacija doh.gif zodziu papasakosiu viska.pries 2 men paskyrus vaistus nuo ligos turejau nutraukti KT,kurias vartojau metus ir tik db po nutraukimo prasidejo keistoki pojuciai doh.gif apie viduri ciklo ziauriai skauda pilva verysad.gif ana menesi jauciau stipru skausma,jis per pora dienu praejo o si menesi va jau 4 dienos kai skauda ( vakar vakare dar tai laaabai skaudejo) buvau pas ginekologe,apziurejo padare echo,sako pagal gimda va pats ciklo vidurys ,kiausidej aiskiai matosi kiausinelis,paskyre pagert nospos,bet ar gali skaudeti 4 ir daugiau dienu g.gif tyrimus padare ir kraujo ir slapimo,idealus jokio uzdegimo ar dar kazko smile.gif db o man vistiek neramu,kad taip ilgai skauda ,ar kuriai skauda ilgiau nei 2 dienas? skausmas toks ikyrus ,kartu nugara maudzia,ir skausmas nueina iki isanges,na uzeina toks jausmas kad tuoj gimdysiu bet nestiprus doh.gif doh.gif o gal man dar chirurgui pasirodyt? ar nusiramint ir ramiai laukt mmm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2016 04 15, 13:14)
kitur temutes neradau,tai ilindau su klausimu cia  4u.gif leliuko neplanuojam ( ntris jau turim ir pakaks  biggrin.gif ) As su klausimu apie skausminga ovuliacija  doh.gif zodziu papasakosiu viska.pries 2 men paskyrus vaistus nuo ligos turejau nutraukti KT,kurias vartojau  metus ir tik db po nutraukimo prasidejo keistoki pojuciai  doh.gif apie viduri ciklo ziauriai skauda pilva  verysad.gif ana menesi jauciau stipru skausma,jis per pora dienu praejo o si menesi va jau 4 dienos kai skauda ( vakar vakare dar tai laaabai skaudejo) buvau pas ginekologe,apziurejo padare echo,sako pagal gimda va pats ciklo vidurys ,kiausidej aiskiai matosi kiausinelis,paskyre pagert nospos,bet ar gali skaudeti 4 ir daugiau dienu  g.gif tyrimus padare ir kraujo ir slapimo,idealus jokio uzdegimo ar dar kazko  smile.gif db o man vistiek neramu,kad taip ilgai skauda ,ar kuriai skauda ilgiau nei 2 dienas? skausmas toks ikyrus ,kartu nugara maudzia,ir skausmas nueina iki isanges,na uzeina toks jausmas kad tuoj gimdysiu bet nestiprus  doh.gif  doh.gif o gal man dar chirurgui pasirodyt? ar nusiramint ir ramiai laukt mmm? g.gif


Man O jausdavosi kokias 2-3 dienas, tada gal kokia 1 diena beveik ramu, o tada - PMS klaikus iki pat menesiniu... Zodziu, sergu mmm, - skauda, tada kelios dienos laimes, tada O su visais savo skausmais, o tada PMS visu galingumu trenkia ( klaikus pilvo skausmas, krutine kaip nezinia ka maudena...) Taigi, per menesi gerai jausdavausi, vos 5 dieneles... Tad, tik kelios dienos O skausmu man butu palaima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlius: 29 balandžio 2016 - 19:43
Sveikos. Ramybes neduoda vienas klausimas, kuri gali nuskambeti labai nerealiai.
Ar gali ivykti O pries pat menesines??

Vakar vakare man pradejo teplioti, pagal bt grafikeli taip pat matesi artejancios mmm, bet kartu pasirode ir taasios, skaidrios skaidrios kiausinio baltymo isskyros.. ar galite kas pakomentuoti?;/
Atsakyti