Įkraunama...
Įkraunama...

Skausminga ovuliacija

Sveikos, radau gera temute smile.gif tai va, as dar negimdzius, bet jau gerus keleta menesiu irgi pradejau jausti savo O, dilgcioja sonus taip sakyciau nemaloniai. galvoju, kas per biesas, anksciau taip nebuvo g.gif ypac neramu, kai sudiegia desiniam sone, man is ten negimdinis isoperuotas yra (kiausintaki daktarai issaugojo). Gal kuriai taip yra buve, nes dauguma cia jau pasisakiusiu yra gimde bent po karta? Butinai uzklausiu gines, bet ja dar labai negreit aplankysiu...
Atsakyti
QUOTE(Nedaklioska @ 2012 04 10, 17:31)
Sveikos, radau gera temute  smile.gif  tai va, as dar negimdzius, bet jau gerus keleta menesiu irgi pradejau jausti savo O, dilgcioja sonus taip sakyciau nemaloniai. galvoju, kas per biesas, anksciau taip nebuvo  g.gif ypac neramu, kai sudiegia desiniam sone, man is ten negimdinis isoperuotas yra (kiausintaki daktarai issaugojo). Gal kuriai taip yra buve, nes dauguma cia jau pasisakiusiu yra gimde bent po karta? Butinai uzklausiu gines, bet ja dar labai negreit aplankysiu...


As visai neseniai ir pradejau jausti savo O pozymius, ko anksciau nejausdavau. Jausti pradejau tik tada kai su vyru paradejom gaminti angeliuka ( tai O jauciu dar tik antra menesi). Mano pojuciai toki - maudimas pilvo apacioje kartais ir sone. PS.: as taip pat dar negimdzius.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvacioje01 @ 2012 04 19, 14:53)
As visai neseniai ir pradejau jausti savo O pozymius, ko anksciau nejausdavau. Jausti pradejau tik tada kai su vyru paradejom gaminti angeliuka ( tai O jauciu dar tik antra menesi). Mano pojuciai toki - maudimas pilvo apacioje kartais ir sone. PS.: as taip pat dar negimdzius.
smile.gif

Mano gine sake, jei organizmas siuncia signalus (O skausmai) reiskias atejo laikas gamintis leliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 19, 19:56)
Mano gine sake, jei organizmas siuncia signalus (O skausmai) reiskias atejo laikas gamintis leliu  lotuliukas.gif


Man mama ta pati sake! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 19, 17:56)
Mano gine sake, jei organizmas siuncia signalus (O skausmai) reiskias atejo laikas gamintis leliu  lotuliukas.gif

As irgi taip pagalvojau, kad organizmas duoda zenkla, kad laikas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 19, 19:56)
Mano gine sake, jei organizmas siuncia signalus (O skausmai) reiskias atejo laikas gamintis leliu  lotuliukas.gif


Geras bigsmile.gif reiskias, mano organizmas su musu norais sutampa biggrin.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir padariau isvada, kad sie skausmai atsiranda po gimdymo, o ginekologe paauglysteje vis sakydavo:"Pastosi, dings visi menesiuniu skausmai". Tai melages lotuliukas.gif , dar plius ir ovuliacijos skausmai prisidejo.
Man taip pat jie atsirado tik po gimdymo ir tik mazdaug po 3 metu. Sakykit merginos, gal visos besiskundziancios siais pilvo skausmais turejote cezario pjuvi? Bent as turejau ir kartais pagalvoju apie gimdos randus,kurie butent del to gali skaudeti.
Atsakyti
as cezario neturejau, bet skausminga ovuliacija pasidare tik po gimdymo ....
Atsakyti
QUOTE(pamaivax @ 2013 03 19, 17:35)
Perskaiciau visa tema ir padariau isvada, kad sie skausmai atsiranda po gimdymo, o ginekologe paauglysteje vis sakydavo:"Pastosi, dings visi menesiuniu skausmai". Tai melages  lotuliukas.gif , dar plius ir ovuliacijos skausmai prisidejo.
Man taip pat jie atsirado tik po gimdymo ir tik mazdaug po 3 metu. Sakykit merginos, gal visos besiskundziancios siais pilvo skausmais turejote cezario pjuvi? Bent as turejau ir kartais pagalvoju apie gimdos randus,kurie butent del to gali skaudeti.


Tikrai taip drinks_cheers.gif jei iki gimdymo pilvą mausdavo kelias dienas prieš mmm, tai dabar vidury ciklo jaučiu ir prieš pačias mmm. Žodžiu, lieka vos kelios ramios dienos per mėnesį. Skausmas toks, lyg kas adatom smulkiom badytų kiaušides, tiksliau - vieną. Bet taip bent jau lengviau sekti vaisingas dienas.
Atsakyti
QUOTE(pamaivax @ 2013 03 19, 16:35)
Bent as turejau ir kartais pagalvoju apie gimdos randus,kurie butent del to gali skaudeti.

Aš irgi turėjau cezarį ir skausmai prasidėjo po gimdymo, vėliau rado policistines kiaušides, ginė paaiškino, kad skausminga ovuliacija, kai trūksta kažkokio harmono ovuliacijai ir labai sunkiai ovuliuoja (sprogsta) folikulas, arba jis iš vis neovuliuoja ir susidaro daug mažų cistų. Neseniai pusė metų gėriau kontraceptikus, kad tas cistas išnaikinti, pasitikrinus, cistų nerado ir jau trečias mėnuo ovuliacijos skausmų nejaučiu, tai nežinau, ar čia dėl to, ar tik sutapimas ar ovuliacija dabar iš viso nevyksta 4u.gif

QUOTE(Vaterlo @ 2013 03 19, 18:02)
Skausmas toks, lyg kas adatom smulkiom badytų kiaušides, tiksliau - vieną. Bet taip bent jau lengviau sekti vaisingas dienas.

Aš irgi pagal tai sekdavau vaisingas dienas, mėnesinės po šių skausmų būdavo kaip laikrodis kiekvieną mėnesį po 10 dienų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madi @ 2013 03 20, 09:33)
Aš irgi pagal tai sekdavau vaisingas dienas, mėnesinės po šių skausmų būdavo kaip laikrodis kiekvieną mėnesį po 10 dienų ax.gif


Tavo ciklas jaučiu trumpesnis. Kiek trunka?
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 03 20, 09:49)
Tavo ciklas jaučiu trumpesnis. Kiek trunka?

Prieš KC ciklas buvo 28, dabar beliko tik 24 doh.gif
Atsakyti