Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

gal galite patarti, kaip pasidaryti tokia sukuosena, kai plaukuciai suimami i arklio uodega ir priekyje papuciami? biggrin.gif Cia jau turbut visos moka ir zino, tik man nesigauna papusti plaukuciu priekyje. turbut ten reikia kazkaip pavelti? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrė: 27 vasario 2009 - 19:38
Labas.Mano labai ploni ir ilgi plaukai.Ka patartumet?Nusibodo skaudzios replikos verysad.gif prasau pagalbos!
Atsakyti
QUOTE(bmx @ 2009 01 22, 22:11)
SVEIKI,NOREJAU PAKLAUSTI KOKIAS PRIEMONES NAUDOTI NORINT SUSTORINT PLAUKUS,jIE PAS MANE LABAI PLONI ATRODO KAD 5 PLAUKAI ANT GAKVOS KABETU g.gif


labuti yra labai geri sampunai ir keratinas
plauku prieziuros priemone, kurios veikimas paremtas liposomu pagrindu. Liposomose yra provitaminu B5, biominu ir keratino. jos isiskverbia giliai i galvos oda ir plauku folokulus ir pripildo lasteles butinu maitinamuju ir drekinamuju medziagu, biominai atgaivina galvos oda, provitaminas B5 storina plauka keratinas stiprina plauko struktura ir suteikia plaukams veslumo thumbup.gif
Atsakyti
laba diena,
turiu labai sudetinga klausima biggrin.gif
mano plaukai normalus, nei sausi nei riebus. bet vat galvos oda...tragedija. net blizga...kasdien privalau plaut galva, nors mano plaukai zemiau liemenuko uzsegimo.
isbandziau : o`rising ir kt. firmos kapsules, mazinancios galvos odos riebalavimasi, purskikli su kazkokiu ten ridikeliu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif naturalus kazkoks,sunsilk firmos purskikli(sake daug alkoholio jame, tai pabandziau) dilgeliu nuovira, citrina ir t.t. bandziau ir plauti kuo reciau-tas pats sud..bandziau naudoti putas, lakus kita diena, kad padziovintu ..
net miltus isbandziau!
naudoju sampuna be silikonu, kad padziovintu, kaukes ir balzamus tepu tik ant galu.
nezinau ka dar galima daryti?kai padazau saknis-siek tiek pagereja, bet vistiek reikia kasdiena plauti, ne spo pietu graudus vaizdelis buna.
ka daryti?gal galvos pylingas padetu? doh.gif
please help me...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_: 28 vasario 2009 - 14:43
QUOTE(katiusa20 @ 2009 02 28, 16:19)
labuti yra labai geri sampunai  ir keratinas
plauku prieziuros priemone, kurios veikimas paremtas liposomu pagrindu. Liposomose yra provitaminu B5, biominu ir keratino. jos isiskverbia giliai i galvos oda ir plauku folokulus ir pripildo lasteles butinu maitinamuju ir drekinamuju medziagu, biominai atgaivina galvos oda, provitaminas B5 storina plauka keratinas stiprina plauko struktura ir suteikia plaukams veslumo  thumbup.gif

koks butent sampunas?ir cia keratinas atskira priemone ar cia sampunas su keratinu nesupratau blink.gif kur galima isigyti? dekui
Atsakyti
QUOTE(bmx @ 2009 02 28, 16:59)
koks butent sampunas?ir cia keratinas atskira priemone ar cia sampunas su keratinu nesupratau  blink.gif  kur galima isigyti? dekui


cia keunes firmos ne atskirai sampunas ir keratinas
Atsakyti
Labavakara smile.gif noreciau paklausti: mano plaukai dazyti sviesiomis sruogelemis , ir issauseje labai galai, o siaip plaukai linke riebaluotis smile.gif Pabandziau karta farmavita sampuna hydro repair, ir kauke tokia pacia, tai 2 dienas nesusiriebalavo netgi smile.gif nes siaip antra diena palaidais plaukais jau nlb galiu eiti 4u.gif tai vat norejau paklausti ar farmavita gera produkcija gamina, ar verta isigyti? nes ten drekinantis sampunas ir kauke turetu buti, tai mano pazeistiems plaukams, manau tiktu? ir kokia priemone plauku galiukams naudoti? viena pirkau pas savo kirpeje, bet nlb man padejo... vis tiek tokie pasipute galai, sausi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 28 vasario 2009 - 19:31
Sveiki ir as turiu klausimuka..anksciau buvau blondine paskui satene dabar vel blondine ir plaukai labai nutriuso nebezinau ka daryti naudoju ivairius serumus ..kaukes..aliejus taciau ju neatgaivinu...galvoju nukirpti bet man lab ai gaila nes jie siekia puse nugaros sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ascionka @ 2009 04 17, 08:58)
Sveiki ir as turiu klausimuka..anksciau buvau blondine paskui satene dabar vel blondine ir plaukai labai nutriuso nebezinau ka daryti naudoju ivairius serumus ..kaukes..aliejus taciau ju neatgaivinu...galvoju nukirpti bet man lab ai gaila nes jie siekia puse nugaros sad.gif

aš ne kirpėja bet manu reikia nukirpti, visgi sakei plaukai nutriušę, o plaukus stiprinti reikia nuo šaknų, tada jie sveiki atauga, o pažeisto plauko atgal nesuklijuosi, gal iš karto daug nekirpk, po truputį, be to kirpėja manau turėtų įvertinti kiek jų nutriušę ir iki kiek reikia kirpti, o jau kai nebus nutriušę tada reik gerai prižiūrėt, kad vėl nenutriuštų ir nereiktų drastiškai nurėžt 4u.gif
Atsakyti
1. Ar nepadarysiu savo plaukams meskos paslaugos, laikydama kauke per nakti? (uzsidejus maiseli ir keporioka ant galvos, o tik ryte nuplaudama) Plaukai balinti.
2. Ar nieko tokio, jei vienu metu naudojamos skirtingu firmu plauku prieziuros priemones? (pvz. - sampunas Keune, kauke - cutrin, pursk.kond. - Davines, galiuku serumas - Green Light'o...) nes esu girdejus, kad tai LABAI negerai, ir idomu, ar tiesa.
3. Ar IMANOMA paskatinti plauku augima? Jei taip, ka rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2009 04 17, 10:12)
aš ne kirpėja bet manu reikia nukirpti, visgi sakei plaukai nutriušę, o plaukus stiprinti reikia nuo šaknų, tada jie sveiki atauga, o pažeisto plauko atgal nesuklijuosi, gal iš karto daug nekirpk, po truputį, be to kirpėja manau turėtų įvertinti kiek jų nutriušę ir iki kiek reikia kirpti, o jau kai nebus nutriušę tada reik gerai prižiūrėt, kad vėl nenutriuštų ir nereiktų drastiškai nurėžt  4u.gif


Aciuks bet man taip gaila.kirpti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ascionka @ 2009 04 17, 08:58)
Sveiki ir as turiu klausimuka..anksciau buvau blondine paskui satene dabar vel blondine ir plaukai labai nutriuso nebezinau ka daryti naudoju ivairius serumus ..kaukes..aliejus taciau ju neatgaivinu...galvoju nukirpti bet man lab ai gaila nes jie siekia puse nugaros sad.gif

mano buvo tokia pati situacija, isbandzia viska ir naturalius aliejus ir naturalias kaukes, bet niekas nepadejo, teko nusikirpti verysad.gif , bet niekis jau beveik ataugo visas ju ilgis, tik kad dabar bijau dazyti ir vel eksperimentuoti lotuliukas.gif
Atsakyti