Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

panasi problema buvo jau aprasyta,bet noreciau dar pasitikslinti.taigi,apie 5 metus daziausia sviesiom sruogelem ir pries pora metu man nudegino plaukus,jie tapo siurkstus ir sunkaii ishsukuojami,tada nusidaziau sawo naturalia ruda spalwa.dabar tie nudeginti plaukai yra apie 10 cm nuo wirsugalwio,ir pastaruoju metu kai plaunu galwa arba sukuojuos po isplowimo plaukai slenka kuokstais.ir berods(tiks berods)(biggrin.gif pamazejo tu nudegintu plauku,ar gali but kad cia ishslinkineja nudege plaukai?ir kai jie ishslinx man wiskas bus wel gerai? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2009 02 28, 15:41)
laba diena,
turiu labai sudetinga klausima  biggrin.gif
mano plaukai normalus, nei sausi nei riebus. bet vat galvos oda...tragedija. net blizga...kasdien privalau plaut galva, nors mano plaukai zemiau liemenuko uzsegimo.
isbandziau : o`rising ir kt. firmos kapsules, mazinancios galvos odos riebalavimasi, purskikli su kazkokiu ten ridikeliu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif naturalus kazkoks,sunsilk firmos purskikli(sake daug alkoholio jame, tai pabandziau) dilgeliu nuovira, citrina ir t.t. bandziau ir plauti kuo reciau-tas pats sud..bandziau naudoti putas, lakus kita diena, kad padziovintu ..
net miltus isbandziau!
naudoju sampuna be silikonu, kad padziovintu, kaukes ir balzamus tepu tik ant galu.
nezinau ka dar galima daryti?kai padazau saknis-siek tiek pagereja, bet vistiek reikia kasdiena plauti, ne spo pietu graudus vaizdelis buna.
ka daryti?gal galvos pylingas padetu? doh.gif
please help me...
Sveikute. As esu bandziusi tai daryti keliom savo klientem-rezultatai buvo neblogi. Mes istepem jom galvos oda su priemone,kuri yra skirta cheminiui deti, ir palaikeme apie 10 min.,siaip menesiui uztenka. Jei noretum pirkti sampuna,tai ieskok toki,kuris skirtas ne tik plauku nuriebalinimui,bet ir kuris tuo paciu reguliuoja riebaliniu liauku veikla. Tiksliai pavadinimu neivardinsiu,bet ju gali ieskoti kirpejoms skirtose parduotuvese arba vaistinese.

Atsakyti
Sveikos:)
Turiu ir aš klausimėlį :}
Tai va, mano plaukai truputį garbanojasi, bet nežinau ką naudoti išsiplovus galvą, kad garbanos labiau įgautų formą, nes išdžiuvus plaukams tos garbanos nevienodos, ir netvarkingos. man kirpėja patarė drėgnus plaukus patept putom ir "paglamžyt", bet negaunu aš efekto gero ;/
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2009 02 28, 14:41)
laba diena,
turiu labai sudetinga klausima  biggrin.gif
mano plaukai normalus, nei sausi nei riebus. bet vat galvos oda...tragedija. net blizga...kasdien privalau plaut galva, nors mano plaukai zemiau liemenuko uzsegimo.
isbandziau : o`rising ir kt. firmos kapsules, mazinancios galvos odos riebalavimasi, purskikli su kazkokiu ten ridikeliu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif naturalus kazkoks,sunsilk firmos purskikli(sake daug alkoholio jame, tai pabandziau) dilgeliu nuovira, citrina ir t.t. bandziau ir plauti kuo reciau-tas pats sud..bandziau naudoti putas, lakus kita diena, kad padziovintu ..
net miltus isbandziau!
naudoju sampuna be silikonu, kad padziovintu, kaukes ir balzamus tepu tik ant galu.
nezinau ka dar galima daryti?kai padazau saknis-siek tiek pagereja, bet vistiek reikia kasdiena plauti, ne spo pietu graudus vaizdelis buna.
ka daryti?gal galvos pylingas padetu? doh.gif
please help me...

Sveika,o kaip su pleiskanom?Turit bedu?
Papildyta:
QUOTE(Pupse @ 2009 08 16, 22:45)
Sveikos:)
Turiu ir aš klausimėlį :}
Tai va, mano plaukai truputį garbanojasi, bet nežinau ką naudoti išsiplovus galvą, kad garbanos labiau įgautų formą, nes išdžiuvus plaukams  tos garbanos nevienodos, ir netvarkingos. man kirpėja patarė drėgnus plaukus patept putom ir "paglamžyt", bet negaunu aš efekto gero ;/

Isbandyk,ka nors skirta garbanotiems plaukams.Pvz formuojanti pieneli.
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 02 22, 21:08)
Ziurint kokiuose. Tamsiuose - 3%, sviesiuose - ypac sviesiuose atspalviuose 9%, sviesiuose - 6%.

Tamsiuose visuose yra 6 proc. tam kad nudazytu zilus plaukus.3 proc ju nenudazo. sviesesniuose tokiuose kaip vidutine,sviesi blondiene 9 proc. super blondine 12 proc
Papildyta:
QUOTE(sheillana @ 2009 02 26, 09:42)
Sveikutes, as jau senai kuriu planus kaip man pakeist nusibodusia blondiniska isvaizda doh.gif mano plaukuciai sviesinti sruogom, naturalus tamsi siaudu spalvyte..na praktiskai visi sviesus, nes nesurinkdavo sruogu, o vel visus plaukus sruoguodavo doh.gif taidabar noreciau grazios rusvai pilkos spalvytes. Ziurinejau paletes plauku daziuku, sudomino Alfaparf dazai, tik idomu kaip gautusi ant sviesintu plaukuciu 5.1 numeriukas Light Ash Brown, arba 6.1 Dark Ash Blonde arba 7.1 medium Ash Blonde blush2.gif

Gautusi intensyvios spalvos,tik minusas tas,kad greitai nusiplautu 4u.gif
Atsakyti
Sveika.Turiu ir as klausima smile.gif Pries daugiau nei metus,visa galva nusidaziau blond sruogelem,mano naturali ruda.Ir va,tie dazyti plaukai jau nuaugo gerokai,o mano plaukai ilgi,ir is nugaros mantosi lyg tokia "linija" kur skiria dazytus nuo nedazytu.As noriu tas sruogeles kur dazytos buvo uzsidazyti sava spalva,ar pavyktu ja isgauti dazant su augalianiais dazais,nes mano plaukai ploni,nenoriu dar labiau juos pazeisti.Ir dar klausimas,ar jei dazytu tai rankioti reiketu po ta kiekviena struogele,ar dazytu visa mano dazytu plauku plota,jei taip tai ar nesiskirtu spalva smile.gif tiek prirasiau tikiuosi suptasite ka turejau galvoje.Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutalt: 17 rugpjūčio 2009 - 08:42
QUOTE(Rutalt @ 2009 08 17, 08:41)
Sveika.Turiu ir as klausima smile.gif Pries daugiau nei metus,visa galva nusidaziau blond sruogelem,mano naturali ruda.Ir va,tie dazyti plaukai jau nuaugo gerokai,o mano plaukai ilgi,ir is nugaros mantosi lyg tokia "linija" kur skiria dazytus nuo nedazytu.As noriu tas sruogeles kur dazytos buvo uzsidazyti sava spalva,ar pavyktu ja isgauti dazant su augalianiais dazais,nes mano plaukai ploni,nenoriu dar labiau juos pazeisti.Ir dar klausimas,ar jei dazytu tai rankioti reiketu po ta kiekviena struogele,ar dazytu visa mano dazytu plauku plota,jei taip tai ar nesiskirtu spalva smile.gif  tiek prirasiau tikiuosi suptasite ka turejau galvoje.Aciu

Sveika,realiai vistiek matysis,kad uzdazyta,todel kad spalva gausis intensyvesne.Paskui nusiplaus.Tada susivienodins spalva.Bet nuo sruogu greitai nusiplaus spalva,nes jos balintos.Seip tai jei netingesi,gali pasirankioti tas sruogytes ir vis pasidazyti su augalinias dazais pati.Dazus skiesk su 3 proc peroksidu. Po taip mazdaug trecio uzdazymo turetu jau maziau atsiplovinet spalva smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif turiu plonus plaukus iki peciu, bet noriu kirpimo pagalba ju pagausinti. Klausimas ar is plonesniu iseitu tokia sukuosena?
user posted image

arba tokia ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Labanoriska @ 2009 08 17, 11:40)
Sveikutes  4u.gif  turiu plonus plaukus iki peciu, bet noriu kirpimo pagalba ju pagausinti. Klausimas ar is plonesniu iseitu tokia sukuosena?
user posted image

arba tokia ?
user posted image

Jei plaukai linke suktis truputi,tai iseitu.Bet jei tiesus,ir nedaug,tai nelabai.tiesiai sukris ir atrodys nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 08 17, 12:15)
Sveika,realiai vistiek matysis,kad uzdazyta,todel kad spalva gausis intensyvesne.Paskui nusiplaus.Tada susivienodins spalva.Bet nuo sruogu greitai nusiplaus spalva,nes jos balintos.Seip tai jei netingesi,gali pasirankioti tas sruogytes ir vis pasidazyti su augalinias dazais pati.Dazus skiesk su 3 proc peroksidu. Po taip mazdaug trecio uzdazymo turetu jau maziau atsiplovinet spalva smile.gif

o kur tu augaliniu dazu buna pirkti?tik salonuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutalt @ 2009 08 17, 13:48)
o kur tu augaliniu dazu buna pirkti?tik salonuose? 4u.gif

Kirpeju parduotuvese 4u.gif
Atsakyti
labas rytas.smile.gif

aš atėjau su savomis bėdomis. nebūtų bėda, jei viskas būtų gerai, bet, deja... va, prisiskaičiau, kad karė kirpimas yra pasakiškas ir dar lengvai tvarkoma šukuosena, tai užsimaniau. aišku, dar buvo rašoma, kad tik tuomet gera, jei gerai nukerpa. tad nepavyko man, nukirpo tragiškai. nebūtų taip juokinga, jei nebūtų graudu. iš tikrųjų, ką reikia dabar daryti? kaip "korektinti"? kaip taisyti tą liniją? mano tokie banguoti šiek tiek plaukai, tai šukuosena į visas puses išsidarkiusi ir šiaip, kažkokią kreivą man ją padarė. į depresiją dar nepulsiu, bet mažai trūksta. ;D kaip tas pakaušis iš tikrųjų turi būti iškerpamas? labai daug (na, mačiau kaip V. Becham "iškirpta", tai maždaug būtent tiek, ar ir mažiau gali būti)? kokius patarimus turėčiau (?) duoti kitai kirpėjai?

labai ačiū už bet kokią pagalbą. tik nežinai, ar kaip nors pavyks sutvarkyti tą mano šukuoseną. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insomnia0: 18 rugpjūčio 2009 - 08:41
QUOTE(insomnia0 @ 2009 08 18, 09:37)
labas rytas.smile.gif

aš atėjau su savomis bėdomis. nebūtų bėda, jei viskas būtų gerai, bet, deja... va, prisiskaičiau, kad karė kirpimas yra pasakiškas ir dar lengvai tvarkoma šukuosena, tai užsimaniau. aišku, dar buvo rašoma, kad tik tuomet gera, jei gerai nukerpa. tad nepavyko man, nukirpo tragiškai. nebūtų taip juokinga, jei nebūtų graudu. iš tikrųjų, ką reikia dabar daryti? kaip "korektinti"? kaip taisyti tą liniją? mano tokie banguoti šiek tiek plaukai, tai šukuosena į visas puses išsidarkiusi ir šiaip, kažkokią kreivą man ją padarė. į depresiją dar nepulsiu, bet mažai trūksta. ;D kaip tas pakaušis iš tikrųjų turi būti iškerpamas? labai daug (na, mačiau kaip V. Becham "iškirpta", tai maždaug būtent tiek, ar ir mažiau gali būti)? kokius patarimus turėčiau (?) duoti kitai kirpėjai?

labai ačiū už bet kokią pagalbą. tik nežinai, ar kaip nors pavyks sutvarkyti tą mano šukuoseną. smile.gif

Sveika. Šiaip esu naujoke šiame forume. Tokios šukuosenos,kaip Viktorijos,reikalauja daug priežiūros.Jas pastoviai reikia tvarkyti. Nė vienas kirpimas neatrodo taip,kaip būna nuotraukose-jie visi daugiau ar mažiau yra fenuojami ir tvarkomi. Kare kirpimai tobulai atrodo kai plaukučiai yra tiesesni,banguotam plaukui jie nera idealūs kirpimai. Dabar reiktų juos šiek tiek paauginti,o jei nebijai trumpesnių kirpimų,tai reiktų vėl pakirpti,kad juos daug maž sulygintų ir suteiktiųformą. Jei pasiryžus tai daryti,tai eik pas užsirekomendavusią kirpėją ir paprašyk,kad galutinį karpimą padarytų ant sausų ir ištiesintų plaukų.
Atsakyti