Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpėjai

klausykit girdejau jog dazant beamoniakiais plaukai grazus bet kai nebedazai jie pasidaro nebegrazus visai? tipo jie susigadina, ar tai teisybe? tipo sako geriau dazyt tada reciau bet su ilagalaikiais nei dazniau su trumpalaikiais dazais? smile.gif
Atsakyti
noriu paklaust del vitaminu plaukams .. kiek galima ilgiausiai juos gert? 3 men? 6 men? ar nera prasmes gert ilga laika?
Atsakyti
Aciu, carela:))
Atsakyti
mano plaukai sviesinti milteliais, bet spalva nera visiskai balta, sakyciau naturaliai gelsva, noriu nudazyti plaukus sampunu i "ryza" spalva, ar paskui nusiplaus tie dazai, neliks zymiu g.gif
trumpai tariant noriu trumpai (5-6plovimai) pabuti ryza ax.gif
koki nebrangu sampunas pasirinkti, ar vienkartinius maiselius g.gif
Atsakyti
Esu itin apvalučio veido. Kokie ir kaip padaryti kirpčiukai tiktų? Plaukai ilgi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelerny @ 2010 07 08, 09:59)
mano plaukai sviesinti milteliais, bet spalva nera visiskai balta, sakyciau naturaliai gelsva, noriu nudazyti plaukus sampunu i "ryza" spalva, ar paskui nusiplaus tie dazai, neliks zymiu g.gif
trumpai tariant noriu trumpai (5-6plovimai) pabuti ryza ax.gif
koki nebrangu sampunas pasirinkti, ar vienkartinius maiselius g.gif


Geriau nerizikuokit,daznai ant sviesiu plauku nusiplaunancios dazancios priemones labi isigeria i plauka,ir paskui isimti spalva labai sunku,kartais net neimanoma,tol kol nenusikirps.Yra kitas variantas - perukas mirksiukas.gif
QUOTE(Heineken @ 2010 07 08, 11:25)
Esu itin apvalučio veido. Kokie ir kaip padaryti kirpčiukai tiktų? Plaukai ilgi. 4u.gif

Tekstas kopijuotas:
Kad veidas atrodytų lieknesnis iškarpykite plaukus pakaušio srityje, plaukų kirpimas turi atidengti jūsų skruostus ir smakrą, venkite daugiasluoksnio šoninių plaukų iškarpymų, nedėkite purinančių priemonių ant šioje vietoje esančių plaukų, antraip jūs tik pabrėšite apvalią veido formą. Jei veidas apvalus, išbandykite kirpimą, kai plaukai siekia kaklą, tinka ir trumpesni kirpčiukai, o ilgi kirpčiukai, atvirkščiai, vizualiai veidą dar labiau suapvalina. Ilgi kirpčiai aplink veidą labai siaurina veidą ir išryškina akių zoną, o ne skruostus.
Atsakyti
Sveiki, pas mane plaukuciai sviesus, dazau.Saknys greit susiriebaluoja, o plaukuciai sausi.Koki sampuna patartumet naudoti?Dar ka naudoti,kad skatintu plaukuciu augima, kadangi plaukuciai pas mane ploni ir noretusi ju daugiau. blush2.gif
Atsakyti
kaip išgauti kokią plaukų spalvą?

user posted image
Atsakyti
Vakar pažiūrėjau "Seksas ir miestas" ir susimasčiau. Bendrai priimta manyti, kad sklastymas per vidurį veidą ir nosį dar labaiu ilgina ir kad tokio veido savininkės turėtų sklastymą nešioti ant šono. Tai kodėl S.J. Parker ir kitos panašiu bruožų aktorės (ir ne tik) nešioja sklastymus per vidurį?
S.J. Parker
user posted image
user posted image

Jeniffer Aniston
user posted image
user posted image

Celine Dion
user posted image
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 07 20, 12:09)
Vakar pažiūrėjau "Seksas ir miestas" ir susimasčiau. Bendrai priimta manyti, kad sklastymas per vidurį veidą ir nosį dar labaiu ilgina ir kad tokio veido savininkės turėtų sklastymą nešioti ant šono. Tai kodėl S.J. Parker ir kitos panašiu bruožų aktorės (ir ne tik) nešioja sklastymus per vidurį?
S.J. Parker
user posted image
user posted image

Jeniffer Aniston
user posted image
user posted image

Celine Dion
user posted image

o koks skirtumas, kaip kam grazu taip tas ir nesioja manau biggrin.gif man asmeniskai man paciai negrazu sklastymas per vidury todel as jo vengiu, nebent kai skubu ir plaukai kitaip negula tada dzin lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2010 07 20, 12:17)
o koks skirtumas, kaip kam grazu taip tas ir nesioja manau biggrin.gif  man asmeniskai man paciai negrazu sklastymas per vidury todel as jo vengiu, nebent kai skubu ir plaukai kitaip negula tada dzin lotuliukas.gif


Tai man tai netrukdo lotuliukas.gif Tik šeip klausiu kaip če yra taip, juk visos mes gražinamės taip, kad paslėptume trūkumus ir pabrėžtume privalumus. o če vat moterys lyg ir pabrėžia trūkumus. Nu če aišku irgi subjektyvu (man asmeniškai daili ilga nosis gražu). nu bet šeip pats principas - kodėl jos taip šukuojasi, jeigu "pagal taisykles" neturėtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 20 liepos 2010 - 12:14
QUOTE(taram-param @ 2010 07 20, 12:05)
Tai man tai netrukdo lotuliukas.gif Tik šeip klausiu kaip če yra taip, juk visos mes gražinamės taip, kad paslėptume trūkumus ir pabrėžtume privalumus. o če vat moterys lyg ir pabrėžia trūkumus. Nu če aišku irgi subjektyvu (man asmeniškai daili ilga nosis gražu). nu bet šeip pats principas - kodėl jos taip šukuojasi, jeigu "pagal taisykles" neturėtų ax.gif

Todel,kad dabar madinga lauzyti taisykles biggrin.gif
Atsakyti