Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos Jurininku pr. Banduziu Mamytes

Girdejai Vilniuje daro ledo skulpturas baroko stiliumu? tikiu turetu buti labai smagi pramoga rolleyes.gif prisimenu kazkuriais metais per Juros svente ant jono kalnelio buvo skulpturos is smelio, bet iejimas po 10 lt doh.gif o ir matesi is kito kranto puses hihihi.gif
Atsakyti
turėtų būt tikrai gražu. Kaip aš pasiilgau vilniaus, kai mokiausi gyvenau ten 4 metus.
Atsakyti
o ka mokinaisi? rolleyes.gif
Atsakyti
oi, ne specialybė, o bardakas tongue.gif . Mokinausi statybos ekonomiką ir valdymą, o gavosi taip, kad nieko neišmokau lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif buna ir taip. as noreciau dar mokintis, bet taip esu palikusi tingine, kad siaubelis doh.gif
Atsakyti
aš irgi dar norėčiau pasimokint, bet ir tingiu, ir egzaminai man didžiausias stresas blink.gif
Atsakyti
Prisimenu as is egzaminus eidavau ramut ramiausiai, bet dabar jauciu man kinkos drebetu, gal del to kad jau pasenau, ir i daug dalyku emiau ziureti kitaip, ta prasme igavau proto hihihi.gif
Atsakyti
man tai nuo mažens tokia egzaminų baimė, ima rankos drebėt, pilvą suka, viską pamirštu ir viskas tuo pasibaigia blush2.gif . O tai kiek mentų, kad jau pasenai? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
as buvusi BANDUZIETE biggrin.gif dabar gyvenu budelkiemio (bet cia visai salia), tai gal tikciau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2009 02 18, 21:36)
Sveikos,
as buvusi BANDUZIETE  biggrin.gif  dabar gyvenu budelkiemio (bet cia visai salia), tai gal tikciau?  biggrin.gif



sveika 4u.gif , žinoma tinki, aš juk irgi budelkiemio g. gyvenu biggrin.gif
Atsakyti
prasom jungtis i musu toki vargana bureli friends.gif

Dzita, palauk, tuoj irasysiu i savo profili savo metus tongue.gif
Papildyta:
reikia praplesti temos ribas biggrin.gif
Atsakyti
tai jeigu jau tu jautiesi sena, tai aš visai bobute lotuliukas.gif . todėl su vyru pradėjom šokt mokintis, kad visai sanariai neužkirmytų yahoo.gif
Atsakyti