Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjų paplepėjimai 2

QUOTE(Dar @ 2009 03 19, 09:21)
Griežta, aš griežta Alfija, biggrin.gif  tik stengiuosi būti teisinga, o vaikai mano silpnoji grandis, dėl jų aš galiu padaryt viską, nesvarbu savo ar globoju, o ta globojama jau seniai sava tapo, nuo pat pirmos akimirkos.
Dabar tuos vis meilės reikalus sprendžiam, kaip vėjas į darželį lekiam, bo ten berniukas laukia, kuris kasdien kartoja kad ji graži.  wub.gif
Tiesiog žinau, kad viskas su dukra bus gerai, viskas praeis, šauni ji, talentinga, paaugs tuoj daugiau būrelių lankys,mokslai, o dar juk gydytoja svajoja būt ir tik gydytoja, taigi taip ir gyvensim tikslų siekimu.


oj jau tos meilės biggrin.gif va pas mus mokykloj eilė iš mergaičių, kas su sūniuku pasėdės suole, sąrašas pas moytoją biggrin.gif . Nuo rugsėjo aštuntos pas mus tatai prasidėjo, ir nesibaigia. Aš kaip tik uvau su juo mokykloj, kai atsidarė durys ir įėjo į lasę Emilija visa kaip debesis- kuri pareiškė noriu sėdėt su Džiugu biggrin.gif . Kad čia pat bliaut ji nepradėtų mokytoja sutiko, nu dabar eilė- kas sėdės su juo. O jis vaikas šiaip draugiškas toks dėmesingas mergaitėms netgi galantiškas biggrin.gif , va ir rezultatas. Nu jis dar ir gražus, ir mokosi gerai, kas meilėms tokiam amžiui labai svarbu biggrin.gif . Žodžiu tuo tarpu svajonių jaunikis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2009 03 19, 08:59)
oj jau tos meilės biggrin.gif va pas mus mokykloj eilė iš mergaičių, kas su sūniuku pasėdės suole, sąrašas pas moytoją biggrin.gif . Nuo rugsėjo aštuntos pas mus tatai prasidėjo, ir nesibaigia. Aš kaip tik uvau su juo mokykloj, kai atsidarė durys ir įėjo į lasę Emilija visa kaip debesis- kuri pareiškė noriu sėdėt su Džiugu biggrin.gif . Kad čia pat bliaut ji nepradėtų mokytoja sutiko, nu dabar eilė- kas sėdės su juo. O jis vaikas šiaip draugiškas toks dėmesingas mergaitėms netgi galantiškas biggrin.gif , va ir rezultatas. Nu jis dar ir gražus, ir mokosi gerai, kas meilėms tokiam amžiui labai svarbu biggrin.gif . Žodžiu tuo tarpu svajonių jaunikis biggrin.gif


blink.gif kazi kiek jau klasej berniuku,jauciu kokie 8 nedaugiau 10,tai ka tada daryt-kova.As savo merginai irgi vos snegenis atploviau-kai atejo jos eile sedet su tokiu geidziamuoju,tai vos nenumire is laimes.


O siaip tai pas mus irgi idomybes prasidejo-nugi tevas patikejo,kad jis isvengs Dainiaus isbandymo bigsmile.gif Vakar issivede i parduotuve-ramu,siandien susiruose tai perspejau vaika ,kad neprisidirbtu.Ne,sako,klausysiu tecio (siaip elgdavoso nepiktybiskai,tik noredavo atkreipti demesi)Nu isejo ir tuoj grizta,nugi vaikis nusprende -laikas teva isbandyti normaliai- perbego gatve ,gerai kad vistik sviesofora zino-per zalia,kai buvo perspetas,subartas tai krito ant zemes,klyke ant viso kiemo,parvestas namo-grasino lifta sudauzyti.Ivedus i buta as tai pradejau juoktis-nu ,sakau,prisidirbai.Vakar tevas parnese ekologiska,naturalia rykste(cia jis pagal biblija ,man pat tinka)tai ramiai pranese kad gaus viena karta uz toki elgesi.Vaikis bande trypti kojo,bet as vel juokais,tevas isejo o as palikau ji koridoriuje.Pradejo verkti kad pilva skauda,riestis,nu as tai nekreipiu demesio,dar kazka burbejo,paskui ramiai nusirenge,nuejo zaisti. As tai saldaini daviau,nes kaip tik dezute atsidariau ,nes dukra gerai egzaminuka islaike-manes taigi klauso,as pretenziju neturiu.
Nu tetukas grizo,tures ryztis pazada ispildyti bigsmile.gif Jis ta labai graziai daro- labai ramiai,paaiskina,su meile,sugeba isaiskinti kad to reikia ir dar parodo kad jam labai gaila kad taip turi elgtis irt.t.Jeigu man taip pavyksta-labai savim didziuojuosi.

Galiu palyginimui papasakoti,kad pernai nusivedziau Dainiu i kamerinio orkestro koncerta,kur A.Palei grojo koncerta dvieju ilgu daliu.Visi aplinkui buvo suzaveti jo elgesiu.

bigsmile.gif Va,tevas nusivede,pirmiau apie meile pasnekeko,garso jokio,bet vaikas isejo uz subiniuko susiemes-sako man jau tetis dave,asaros rieda-bet tokios tikros, ir atrodo-vaistai suleisti buvo,o teciui net kiausiniene iskept nespejo ir bendrauja toliau

Nu va visa istorija,su laiminga pabaiga...
Atsakyti
O aš negaliu dabar jau pagirti savo plepsės ,vakar kai pasiėmiau iš darželio ji man pasakė, kad ji tikrai daugiau taip nesielgs kaip elegėsi, kai kalbu su kokia pažystama, ir kaip tik , matyt jau taip Dievuslis davė išbandymą iš kart, kad sutikau pažystamą, tai mano vaikas iš kart atsistojo ir stovėjo kaip žvakė, kalbėjom apie 5 min. bet ji stovėjo ir tylėjo, nei judesio nei žodžio. Paskui einam , o ji sako,, matei mama kad galiu būt gera, stovėjau kaip braškė ,, biggrin.gif Pagyriau, apkabinau, bučkį daviau, sakau didžiuojuosi tavim (šokoladukas paskatinimui ax.gif ). Pasirodo tas paruoštas diržas spintoje labai suveikė, nors gal tik laikinai, bet padariau išvadą, kad kai nori tai ir gali, tik matyt to noro anksčiau nebuvo jai, galvojo, kad darysiu kaip man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2009 03 19, 20:20)
blink.gif kazi kiek jau klasej berniuku,jauciu kokie 8 nedaugiau 10,tai ka tada daryt-kova.As savo merginai irgi vos snegenis atploviau-kai atejo jos eile sedet su tokiu geidziamuoju,tai vos nenumire is laimes.


keturiolika berniukų ir dešimt mergaičių. Konkurencija yra, bet iš kitokios pusės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2009 03 20, 09:30)
O aš negaliu dabar jau pagirti savo plepsės ,vakar kai pasiėmiau iš darželio ji man pasakė, kad ji tikrai daugiau taip nesielgs kaip elegėsi, kai kalbu su kokia pažystama, ir kaip tik , matyt jau taip Dievuslis davė išbandymą iš kart, kad sutikau pažystamą, tai mano vaikas iš kart atsistojo ir stovėjo kaip žvakė, kalbėjom apie 5 min. bet ji stovėjo ir tylėjo, nei judesio nei žodžio. Paskui einam , o ji sako,, matei mama kad galiu būt gera, stovėjau kaip braškė ,, biggrin.gif  Pagyriau, apkabinau, bučkį daviau, sakau didžiuojuosi tavim (šokoladukas paskatinimui ax.gif ). Pasirodo tas paruoštas  diržas spintoje  labai suveikė, nors gal tik laikinai, bet padariau išvadą, kad kai nori tai ir gali, tik matyt to noro anksčiau nebuvo jai, galvojo, kad darysiu kaip man patinka.

Jeeeeee thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2009 03 20, 09:30)
O aš negaliu dabar jau pagirti savo plepsės ,vakar kai pasiėmiau iš darželio ji man pasakė, kad ji tikrai daugiau taip nesielgs kaip elegėsi, kai kalbu su kokia pažystama, ir kaip tik , matyt jau taip Dievuslis davė išbandymą iš kart, kad sutikau pažystamą, tai mano vaikas iš kart atsistojo ir stovėjo kaip žvakė, kalbėjom apie 5 min. bet ji stovėjo ir tylėjo, nei judesio nei žodžio. Paskui einam , o ji sako,, matei mama kad galiu būt gera, stovėjau kaip braškė ,, biggrin.gif  Pagyriau, apkabinau, bučkį daviau, sakau didžiuojuosi tavim (šokoladukas paskatinimui ax.gif ). Pasirodo tas paruoštas  diržas spintoje  labai suveikė, nors gal tik laikinai, bet padariau išvadą, kad kai nori tai ir gali, tik matyt to noro anksčiau nebuvo jai, galvojo, kad darysiu kaip man patinka.


tai sakai pasikabint diržą g.gif pabandysim pakabint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2009 03 20, 10:54)
tai sakai pasikabint diržą g.gif  pabandysim pakabint biggrin.gif

Arba pasidet demontratyviai tipo va po ranka jis man visada. Aš manau patikėjo, kad gaus, labai jau aš tada griežta ir pikta buvau. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Dar @ 2009 03 20, 10:58)
Arba pasidet demontratyviai tipo va po ranka jis man visada. Aš manau patikėjo, kad gaus, labai jau aš tada griežta ir pikta buvau.  bash.gif


pabandysiu dar ir labai griežta. Bet ne visada man taip sekasi. Maniškis jau didesnis, gudresnis, sakykim jei jau jaučia kad prisidirbo, ir kažkas tuo bus daro žingsnius į priekį pvz. vediesi jį namo, pyksti, jau net nesišneki, kaip pyksti- atsidarai buto duris ir jis kaip niekur nieko- mamyte, tuoj užkaisiu tau kavos ir alėsim pasikalbėti biggrin.gif , arba tuoj, va tau piešinuką turiu, arba geriau parašysiu tau laišką- o tam laiške, nu tu mno meilė ir širdutė ir aš tave mylėsiu amžinai, tik tave sapnuosiu. Arba o žinai tau dainelę sukūriau ir t.t.
Žodžiu atleisk ir nesibarus biggrin.gif , tiesą pasakius baruosi žymiai mažiau, negu buvau numačius.
Pasišnekam apie tai, kaip man gera, kad jis mane myli, bet man būtų dar geriau jei ir apskritai nereiktų kalbėtis tokių dalykų. Jis man atsako tai griūk- man irgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2009 03 20, 11:12)
pabandysiu dar ir labai griežta. Bet ne visada man taip sekasi.

Man irgi ne visada sekasi, o tadien buvau labai pikta, sūnus smuko į savo kambarį, o aš demonstratyviai ieškojau diržo ( nu pas mus tų diržų nėra beveik) tai verčiau spintą ir sakiau, kad dabar tikrai gausi, o ji tą laiką matyt jau buvo įsitikinusi, kad gaus, suradau tokį savo seną, atsinešiau, ir sakau maukis kelnias, tada na prasidėjo derybos, kad mamyte nedarysiu, ir taip sutarėm iki kito karto, kad nereiktų ieškot man, pasidedu į spintą, ir pasidėjau, ir atsidarius duris jis dabar stovi labai matomas. O spinta tai jos, ir ji jį vis mato biggrin.gif Pagrasindavau diržu, kad gaus ir anksčiau, bet kai tas diržas taip akivaizdžiai nestovėjo prieš akis, o buvo kažkur , tai ir neveikė. Kai buvo tik pasakymas, kad gausi diržo, o jo tai nesimatė niekur. Jaučiu dar pagalvodavo, kad jo iš vis aš neturiu, tik kvaksiu. smile.gif
Atsakyti
Pasiskaitau, pasiskaitau, ale kas per vaistas yra tas dirzas ax.gif . Mat kaip iseina, vaikai daugiau dirzo paklauso, nei mamos smile.gif g.gif

Aciudien, kad dirzas nera svecias musu namuose. Man uztenka paminet sita zodi, tvarka. Tfu, tfu, tfu, paskutiniu metu nera dideliu problemu su mazyle ir paaugle. Neskaitant tokiu dalyku kai pati vyresnele issikarpe plaukus... kaip jie atrodo... negraziai. Svarbu draugu nuomone, ka pasake, ji daro doh.gif Va cia tai draugu itaka. Vargas man. doh.gif

Dar, mano mazyle taip negudravoja. Mes graziai bendraujam. Gabi ir darbsti mergaite. Kaip mamyte smile.gif Man tas pikalbis su ja labai pagelbejo.

Einam dirbti, grazu ir silta lauke. Reik gelyna sodinti.

Visoms 4u.gif

Atsakyti
Laba vakareli visoms 4u.gif seniai cia berasiau,o paskaitinet paskaitineju.Mano seimyna kaip ir visada bruzda,juda ,barasi taikosi,draugauja -nedraugauja biggrin.gif .Maze persirgo plauciu uzdegimu,darzelyje isitaise simpatija wub.gif ,iskrito pirmieji dantukai ,tai viena vakara virkavo,kad juoksis is jos darzelyje,bet as pripasakojau,kad ji dabar perejo i didesniuju lygi ir tie kurie juokiasi is jos dantuku tebera maziukai kvailiukai,nes nesupranta ,kad taip augama.Bet antra diena parejo laiminga,nes niekas net nepastebejo jos didziules "bedos" smile.gif .Didzkiai abu mokosi,sportuoja ,vyresnelis jau priaugo 180 ugio,o tera tik 12 metu,tik va su antroku dauigiau problemu,nenori mokytis,sukasi nuo uzduociu,meluoja,taip apsibardami ,pasimyluodami ir gyvename.
Zinai Velute,o as tavo vyresnelei duociau pasirinkimo laisve (visu jusu teismui),teisme elgciausi labai rtamiai,leisciau jai viska issakyti ir pasirinkti,paprasius teismo atideti nuolatine globa ir leidziant savaitgaliais gryzti i namus.Gal paragavus tos issvajotos laisves ir vel pabuvojusi vaiku namuose siek tiek nurimtu ,juk pati zinai ,ten niekas nepopins,nebegaus ko panorejusi,atsoks fantazijos.O antra vertus jei jau vilkas ziuri i miska...vienu zodziu tau geriau matosi mirksiukas.gif .
Atsakyti
biggrin.gif mano Dainius siandien tevui sako - noriu su tavim i parduotuve kartu eiti biggrin.gif Merginos,ne dirzas-rykste yra net biblijoj aprasytas reikalas.Iki sirdies daeina,per kelnes-nesuzaloja,bet saldu jei reikia. Siandien nuejom su dukra Dainiaus pasiimti,tai liepiau jai eiti o as sakau uz duru palauksiu,paklausysiu aip jis elgesi.Girdziu rubinej-daugiau vaiku ,girdziu sakant-gausi i galva.jezau,nu Dainiaus balsas, dar karta tas pats. Dukros balsa tai tik girdziu-nu greiciau renkis. Po kiek laiko uzeinu,vaikas jau apsirenges ir pasirodo-visai ne jis ten i galva grasino o kitas,kurio tevelis buvo atejes. bigsmile.gif taip ir auga mano klientura

Velute,pritariu ka sako Carvel- leisk jai paciai pasirinkti,negi tu dar kazka tam vaikui skolinga?

Alfija-nu cia kas per santykis tarp lyciu? bigsmile.gif pas mus trys muzikantai su 18-a panu.Kaip tu manai,ka tada daryti mergaitem?Kaip Dziugui sekasi?Dukra tai dar veza,smagu kad pajegia..Mano vyriausias baigia 12-a,antrasis 10-tai profesinis orientavimas baigia mane pribaigti.

o del to vaiko lindimo i akis-tai suviena savo drauge net vengiu bendrauti nuo jos keturmecio.kai pas juos pabunam,tai dukra labai dziaugiasi kad turi toki broli kaip Dainius o ne tas mazius.
Atsakyti